kiedy zaczeliście..

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Miała pełne prawo, poza tym mogła zadzwonić po policję.Raz by tak zrobiła i by się odechciało gówniarzowi palić.
 

SoulJAH

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Z opieki
Nie pokazuje się ze szlugiem przy rodzicach, wiedzą że palę, ale sami nie ucieszyliby się, jakby mnie zauważyli palącego. Osobiście wydaje mi się, iż jest to forma wykazania szacunku do drugiej osoby. Przykładowo: przy nauczycielce również byś schował peta, tak po prostu, z wyrazu szacunku.
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miała pełne prawo, poza tym mogła zadzwonić po policję.Raz by tak zrobiła i by się odechciało gówniarzowi palić.
Zły dzień?Może trochę kultury?14 letni czy nie ,ale też człowiek.Policja muahahah ... spisali by go i co z tego ...aj konfidenci konfidenci ... na matkę tez byś doniósł?
 

MagicTown

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Nie wydaje mi się, żeby palenie przy rodzicach było powodem do chwalenia się ;)
 

Karol Marley

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
315
Punkty reakcji
6
Wiek
34
To zależy od definicji chwalenia się.Skoro typ chce wiedzieć to mu odpowiadamy.Proste.
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
moi rodzice dowiedzieli się przez przypadek. młodsza siostra bawiła się moją komórką i odczytała esemesa od koleżanki żebym przyszła zapalic. co mi mieli zrobic? wiedzili, że gdyby mi zabronili to i tak bym paliła. Zresztą mama sama zaczęła palic w moim wieku (16 lat). jednak w dalszym ciągu, przez rok nie paliłam przy nich. chodziłam do koleżanek, wychodziłam na dwór. teraz mając 18 lat i 2 lata palenia za sobą, siadam z mamą przy kawie i fajce. kupujemy razem papierosy, razem palimy.
 

GoldenChocolate

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Zaczęłam palić jak wybrałam się do szkoły średniej, dokładnie w pierwszej klasie. Chyba wpływ otoczenia tak na mnie wpłynął, niestety nieraz jestem konformistką. Teraz palę, ale nie myślę jak na razie o rzucaniu. (;
 

pst131

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
94
Punkty reakcji
0
A Ja zacząłem od jakiegoś miesiąca popalać do alkoholu tylko. Im starszy tym głupszy się robię...
Rodzicami przejmować się już nie musze.
 
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja Pale od pół roku , ale jakos nie moge tego powiedziec rodzicą . Wie tylko moja chresna i babcia no i koleżanki ale z rodziny tylko One ..
Mam 16 lat skonczone .. Moze to juz czas zeby im powiedziec , ale wydaje mi się , że tego ie zaakacpetują .
 

Jehoel

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja osobiście, pomimo 22 lat i tego, że sam zarabiam na te fajki, praktycznie nie palę przy rodzicach. Jakoś mi tak głupio by było chociaż oni jak nie mają to bezczelnie żebrzą, żebym im dał zapalić :D
 
A

Aulelia

Guest
Moja mama wie, że niekiedy zapalę, taty to specjalnie nie interesuje a babcia nie wie, bo wołałaby o pomstę do nieba.
 

-MEFISTO-

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Włoszczowa
ja raz zapaliłem papierosa bo koledzy podkusili, to było takie negatywne oddziaływanie na mnie ze strony starszych kolegów i szczerze nie posmakowały mi za bardzo z czego strasznie się ciesze wiec nie miałem incydentu ,,palenia przy rodzicach''. za każdym razem jak ktoś mi proponuje fajkę to stanowczo mówię ,,NIE''. tym którzy to czytają i nie palą radze wziąć ze mnie przykład :eek:k:
 

00012krzychu

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy palicie paierosy przy rodzicach???? od kiedy palisz przy nich? Ile lat miałeś? Jak się dowiedzieli że palisz?
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
To ktoś jeszcze pali w tym kraju? Ludzie skąd wy bierzecie pieniądze na palenie papierosów?
 

wlascicielek2

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2011
Posty
309
Punkty reakcji
11
U mnie wiedzą, że palę, ale co im szkodzi? przy nich nie palę- uwagi mi nie zwracają.
Z resztą- większość roku jestem poza domem, więc mamy ważniejsze tematy do rozmów niż moje fajki.
Raz chcieli mnie zniechęcić- miałem palić tak długo, jedną za drugą- aż zwymiotuje, ale to było jak miałem z 15 lat.


To ktoś jeszcze pali w tym kraju? Ludzie skąd wy bierzecie pieniądze na palenie papierosów?
Ja palę i jest mi z tym strasznie dobrze. Gdybym nie zapalił choć jeden dzień to musiałbym komuś dać z nerwów w mordę.
Szkoda, że fajki takie drogie... jakby były po 4zł, a nie 10-12 to paliłbym z 3 paczki dziennie, a nie 1.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mama się domyśla, ale przy rodzicach wcale nie zapalę, bo oni są zupełnie przeciwni. Kiedyś jak się pokłóciłam z nimi i wzięłam zapałki, a mama się pytała po co mi, to powiedziałam, że idę zapalić i wyszłam bez żadnego komentarza.

Zresztą i tak ja tylko "popalam", bo mało kiedy kupuję pety, najczęściej z kimś się zbijam, a przebywając w towarzystwie palących non stop jestem pytana czy chcę "pojare".
 
Do góry