Kiedy spotkaliscie swoja pierwsza milosc ? :)

Priceless

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Pierwszego chlopaka mialam w wieku 14 lat ale to bylo raczej zauroczenie :D
 

Pan Cogito

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
111
Ja też nie miałem jeszcze dziewczyny i się nie martwię tym gdyż wolę spotkać tą jedyna niż sto takich których nic mnie z nimi nie łączy.
P.s. Mam 16 lat, teraz rocznikowo 17.
 
K

kinga_sc

Guest
ja moja pierwsza jedyna wielka milosc poznalam w wieku 0, ale cos wyszlo w wieku 19 lat, to tak sprostuje:p
 

BoLkO

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
A wiec ja zaczalem chodzic z dziewczyna gdy mialem 13 lat. Bylo to 2 lutego 2008. Chodzilem z nia do 22 lipca 2008. Po dwoch miesiacach stwierdzilem ze jednak to ona i wrocilem do niej 29 wrzesnia 2008. Chodze z nia nadal i nie wyobrazam sobie rozstania z nia.

Strasznie zaluje tego ze z nia zerwalem ale moze to i lepiej gdyz czegos sie nauczylem. Mianowicie ze trzeba sie 100 razy zastanowic przed podjeciem decyzji
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Moją pierwszą i prawdziwą miłość spotkałam w wieku 19 lat i trwa nadal :D Przedtem to były tylko zauroczenia.
Miłość przyjdzie do każdego. Nie ma się czym stresować. Ja też w twoim wieku się czułam się samotna, bo koleżanki miały chłopaków a ja nie, ale na szczęście przeszło. Główka do góry. Na Ciebie też przyjdzie czas. A jeśli nawet po 40. to co z tego? Lepiej późno niż wcale. :p
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
No one knows :)
Ja w tym roku skończę 16 lat i do tej pory jeszcze nie miałam chłopaka :( Trochę głupio mi słuchać jak moje sŁŁiTTaśśne koleżanki z klasy ciągle gadają z kim to one nie chodziły... Też czasami sobie myślę, że zostanę starą panną, albo powinnam pójść do zakonu :(
 

kaman

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
84
Miasto
z nienacka
Ja w tym roku skończę 16 lat i do tej pory jeszcze nie miałam chłopaka :( Trochę głupio mi słuchać jak moje sŁŁiTTaśśne koleżanki z klasy ciągle gadają z kim to one nie chodziły... Też czasami sobie myślę, że zostanę starą panną, albo powinnam pójść do zakonu :(
Znasz kawał jak 70-cio latek przychodzi do lekarza i mówi że starsi koledzy chwalą się że jeszcze mogą a ja nie . Lekarz mu na to - Pan też niech się chwali.
 

Kriss882

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Piła
Ja miałem pierwszą dziewczyne jak mialem 8 - 9 lat ;D Ale prawdziwą znalazłem dopiero nie dawno znaczy się 8 kwietnia 2009 i dokladnie jestesmy razem od godziny 19:15 ;* mam 12 lat d;)
 

Attachments

  • kredki2.jpg
    kredki2.jpg
    137,1 KB · Wyświetleń: 10
A

Anitkaa

Guest
Ja miałem pierwszą dziewczyne jak mialem 8 - 9 lat ;D Ale prawdziwą znalazłem dopiero nie dawno znaczy się 8 kwietnia 2009 i dokladnie jestesmy razem od godziny 19:15 ;* mam 12 lat d;)
Na komórce była taka godzina, gdy Ci NAPISAŁA, że się zgadza? :p



do autorki tematu:
Jeśli chodzi o mnie, to skończę w tym roku 16 lat i też nie mam chłopaka. Nie szukam go nawet tak szczerze. Bo po co mi taki chłopak, który jest do tego, żeby tylko był i żeby się nim chwalić przed koleżankami? Wolę poczekać na tą prawdziwą miłość... :D
Ty też się nie przejmuj. W końcu znajdziesz tego jedynego ;)
 

dorka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
241
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Miałam 15 lat i nie wiem czy to była miłość, w każdym razie do dziś nie potrafie o nim zapomnieć.

Gdy w wieku 17lat poznałam Tomka, wydawało mi się, że to na pewno on, ten jedyny, a związek rozpadł się po 2 latach.

Teraz mam 20, chodzę z kimś o kim zawsze marzyłam pod względem charakteru i wyglądu, ale czy to ten jedyny?
Chce w to wierzyć.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
pomyśl sobie że oni teraz mają a ty nie, ale za to później ty możesz mieć a oni nie ^^ ;*

Napewno znajdziesz prędko ;*

miłość atakuje znienacka ;d



Ja moją miłość poznałam na wakacjach ^^ konkretnie na basenie xd i najpier kręciłam z jego kumplem (tak wiem to troche dziwne ale cóż) jednak gdy poznałam lepiej mojego chłopaka to zaczęłam sie z nim spotykać ;] po około 2 miesiącach zaczęliśmy być parą i jesteśmy ze sobą prawie pół roku ^^ (no w sumie to jutro rocznice mamy xdd)
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
prawdziwego chłopaka i taką chyba miłość miałam w te wakacje, ale nie wyszło, chociaż wydaje mi się , że to było coś większego , ale nie miało szans przetrwania (za duża odległość). wcześniej miałam dobrych kolegów, ale byłam za młoda, żeby z którymkolwiek się wiązać.
teraz też czekam, ale pamiętaj .. nic na siłę, samo przyjdzie w najmniej niespodziewanym momencie.
ps. też jestem w 1 LO.
 

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
Pierwszy chłopak w pierwszej klasie szkoły średniej , ale to nie był związek z miłości :p
Drugi chłopak w trzecej klasie szkoły średniej - moja pierwsza miłość :D Tylko teraz sie zastanawiam czy on odwzajemniał moje uczucie :/ Bo nie wiem ile były warte jego słowa :(

A Ty sie nie martw pewnie nie długo też sobie kogoś znajdziesz :) Też przejmowałam sie ze wiekszość moich koleżanek miała już w gim. chłopaka , ale teraz widze że nie było czym sie przejmować .
 

DarkGirl

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
32
miłość trafi na każdego :D warto czekać na tą prawdziwą i jedyną... Lepiej na taką poczekać dłużej niż trafić na ludzi którzy chcą się tylko pobawić uczuciami innych ludzi
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Każda miłość jest pierwsza ;) a tak poważnie to mój pierwszy chłopak pojawił się, gdy miałam 14 lat (byliśmy ze sobą 2 lata).

A Ty się nie martw, najczęściej w liceum znajduje się MIŁOŚĆ, a po co się spieszyć, a później żałować?! Cierpliwość popłaca i wynagradza podwójnie... :)
 
Do góry