Kiedy spotkaliscie swoja pierwsza milosc ? :)

MuNiRR

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
hm.... u mnie wogole milosc pojawila sie w ( to moze troche chore ) 6 klasie szkoly podstawowej...ale wtedy to bylo takie zauroczenie a chodzenie to sranie w banie takie dla podjaru ze wogole mialem kogos i tamta tez... teraz mam 3 dziewczyne( mam 15 lat ) i czuje ze to jest prawdziwa milosc ;) pozdrawiam
 

agapaszko22

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gniezno
Ja swoja pierwsza i ostatnia milosc poznalam jak mialam 18 lat.A przedtem tylko mi sie wydawalo ze kocham!
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ja półtora roku temu.. byłam z nim 16 miesięcy.. Pierwszy, który mnie szanował, wcześniej tylko mnie wykorzystywali.. Byłam dla niego ważniejsza niż ktokolwiek i dla niego liczyło się bardziej moje szczęście niż Jego. Dla mnie robił rzeczy na które nie miał ochoty.. Gdy miał problemy z nogą, ćwiczył na siłowni, tylko żeby mi się podobać. Pierwszy taki wrażliwy. Nigdy takiego nie poznałam. Ja z natury jestem baaardzo wrażliwa, czasem płaczę z malych powodów, a gdy przy nim, to on ze mną. Milion dziewczyn do niego pisało, zagadywało, a on się interesował tylko mną. On był moim pierwszym w.. no wiecie. I wiecie co ja zrobiłam? Zostawiłam go. (był bardzo zaborczy jak dla mnie: rozmowę z jednym kolegą nazwał zdradą i poza tym zdaje maturę, muszę się uczyć); obecnie ze mną nie rozmawia, nie chce, powiedział, że się odezwie jak się pozbiera; nie patrzy na mnie gdy się mijamy.. Trudno mi. Wiem, że już nigdy nikogo takiego nie spotkam. Jestem pewna. Takiej osoby nie spotyka się za każdym rogiem, ja już właściwy minęłam.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
to może zawalcz o niego? z tego co piszesz bardzo Cię kochał a nie da sie tak szybko przestać kochać. Ja na twoim miejscu bym zawalczyła ;)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Nie wiem.. Jeszcze przed nim podobał mi sie pewien chłopak, z którym teraz bardzo dobrze mi sie rozmawia; obecnie ma dziewczynę, ale mówił, że nie chce z nią być, a chce byc ze mną; nie wiem czy spróbować? Czy wrócić do tamtego? :/ Pamiętajcie, że do połowy maja mam maturę, więc jesli coś to dopiero po tym terminie..
 

Monika Nowak

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
w przedszkolu :D a taką prawdziwą miłość, która miała szanse to w wieku 19 na ezeo :) to była jedna z lepszych chwil w moim życiu
 
Y

Yellow Jester

Guest
Ja nigdy nie spotkałem swojej pierwszej miłości. :beczy:

Drugiej też nie. :cray:
 

keke349

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Zaczęło się w zerówce od oświadczyn mojej koleżance :D dodam że nie przyjęła i do tej pory to pamiętam :d
 

Rincewind

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2021
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ale rozdzielcie to - chodzi o pierwszą miłość czy pierwszy związek? To przecież nie to samo. U mnie pierwsza miłość w okolicach zerówki, pierwszy związek - nigdy.
 
Do góry