kiedy chłopak mnie pieści mam dziwne odczucie, że....

kolla4

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
po ponad pól roku wrócił do mnie chłopak..wcześniej on zerwał z pewnych powodów.ale wcześniej baardzo mnie kochał. a teraz wrócił, bo widział że się męczę i poprosiłam, żeby sobie wszystko przemyslał.. a więc wrócił zeby dac nam szanse.

a teraz własciwy wątek. jak chodzimy np do parku noca albo siedzimy u mnie w domu albo u niego...to on chce wkladac mi reke pod majtki, dotykac, piescic... dotykac piersi... mam 18 lat wiec nie jestem gowniara ale sie dziwnie z tym czuje.. powinnam mu pozwalac na to za kazdym razem? troche sie krepuje bo jak juz pisalam mam dziwne uczucie, typu ze jak chce to ma..ale tu nie o to chodzi na pewno. powinnam mu tak pozwalac? w sumie to on mowi ze to przeciez mnie jest dobrze. bo tak jest. a jak mowie ze nie, to nie rozumie dlaczego.. no sama juz nie wiem..powinnam tak? (jeszcze nie uprawialismy seksu..)

i teraz tak jest po powrocie ale wczesniej tez tak robil..... czy pozwalac mu sie dotykac wszedzie? chodzi o miejsca pobytu...ale to nie jest tak ze na ulicy w bialy dzien..tylko jak nikt nie widzi...
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
nikt Ci raczej nie powie, czy chłopak powinien to robić, czy nie. w końcu jesteś pełnoletnia i to od Ciebie zależy. sama powinnaś wiedzieć, czy tego chcesz, czy nie.

jeśli Ci to przeszkadza, to powiedz mu o tym, albo po prostu zatrzymaj jego ręce, kiedy będzie chciał sięgnąć tam, gdzie nie chcesz, by sięgał. :)
 

kolla4

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja wiem.. tylko chodzi o to ze czuje sie troche wykorzystywana. oczywiscie tak w rezczywistosci nie jest. tylko czy wypada... zeby sie nie "rozbestwil" zbytnio.moze powinnam mu stawiac jakies ultimatum albo po prostu czasem mowic nie, bo tak mi sie podoba i juz... tylko ze dla niego to jest wtedy dziwne..bo skoro z nim jestem to powinnam mu pozwalac..on mi pozawala.
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Nie wiem może sie nie znam. Ale może warto sobie odpowiedzieć na pytanie Czy to naprawdę cię "kręci" ?? Czy tego chcesz zawsze i czy masz na to ochote?? wiadomo raz za smakowany owoc chce sie jeść zawsze ale czy zawsze masz na to ochote i tego sie chce tego niestety nikt ci nie powie ;/ po prostu musisz wiedzieć to sama może on chce z tobą współżyć temu zawsze tak robi by cię przekonać i abyś się przełamała.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wiesz, też się kiedyś nad tym zastanawiałam i też jestem ciekawa wypowiedzi innych <piszcie więc :p >
Ja raczej należe do tych niedotykałych :D
Chłopak przyzwyczaił się, że bardzo często mówie 'nie' i koniec.
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
NIE MOŻE TAK BYĆ!! Jak Tobie to sprawia przyjemność to dlaczego tak jemu zależy żeby to robić?! Czyżby dla niego to nie była przyjemnośc że sobie moze podotykać??!! PALANT ! Jak nie chcesz to nie chcesz i basta, bez dyskusji! Musi to zrozumieć że nie zawsze musisz mieć ochotę na takie rzeczy a namawianie argumentami że powinno Ci się to podobać tylko pogarsza tu sprawę.
 
M

Mia

Guest
TAK TO PRZERDSTAWILAS JAKBY ON ROIL TO JEDYNIE DLA WŁASNEJ PRZYJEMNOSCI...A POMYSLALAS ZE ON CHCE ZEBY TOBIE BYLO DOBRZE? A Z TEGO CO WIDZE TO TY UWAZASZ TO ZA ZŁO KONIECZNE ZE CHŁOPAK CIE PIESCI...
 

kolla4

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
nie uwazam tego za zle..ale ja nigdy nikomu nie pozwalalam sie dotknac..nie jestem latwa a to moj pierwszy facet na powaznie dlatego sie dziwnie czuje jakbym byla taka latwa..ja wiem ze to nieuzasadnione w rzeczywistosci... ale tak sie czuje..pewnie nie powinnam tylko jak to sobie wbic do glowy..
 
M

Mia

Guest
A MKOZE WARTO SIE ZASTANOWIC CZY AUTOR TO CHŁOP CZY BABA I CZY CZASEM SOBIE JAJ Z NAS NIE ROBI BO PRZEDSTAWIŁA SIE JAKO RADEK W SWYM PIERWSZYM TEMACIE..
 

Calutka_Ja

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem akurat wiek tu nie ma tak duzo do tego...bo to ma Tobie sprawiac przyjemnos...hmmm a moze nie do konca tak jest...wiesz jesli dziwnie sie czujesz to nie warzne ile masz lat moze nie jestes gotowa na takie rzeczy.... jak nie masz ochoty powiedz nie....a jak on tego nie rozumie to nie jest odpowiedni facet dla Ciebie..
 

kolla4

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ale potem napisalam ze to zart i ze jestem radoslawa... nie czytasz wszystkiego..jestem dziewczyna! piszcie na moj temat a nie o tym kim jestem :))

Moim zdaniem akurat wiek tu nie ma tak duzo do tego...bo to ma Tobie sprawiac przyjemnos...hmmm a moze nie do konca tak jest...wiesz jesli dziwnie sie czujesz to nie warzne ile masz lat moze nie jestes gotowa na takie rzeczy.... jak nie masz ochoty powiedz nie....a jak on tego nie rozumie to nie jest odpowiedni facet dla Ciebie..


sprawia przyjemność..tyl e ze sie czuje wykorzystywana,,chcoiaz on to robi dla mnie..no nie wiem x|

....
chodzi mi o to czy powinnam mu tak pozwalac za kazdym razem... to w zwiazku na pewno normalne ale ja sie dziwnie czuje jakbym byla taka...no wiecie.. chociaz to moj chlopak .. dziwna jestem kurde
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
....
chodzi mi o to czy powinnam mu tak pozwalac za kazdym razem... to w zwiazku na pewno normalne ale ja sie dziwnie czuje jakbym byla taka...no wiecie.. chociaz to moj chlopak .. dziwna jestem kurde
[/quote]

No to ja Ci powiem, ze nie musisz....
jezeli nie chcesz to powiedz nie...
A to, ze sie dziwnie czyujesz itp to nie martw sie duzo dziewczyn tak ma...
 

kolla4

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
....
chodzi mi o to czy powinnam mu tak pozwalac za kazdym razem... to w zwiazku na pewno normalne ale ja sie dziwnie czuje jakbym byla taka...no wiecie.. chociaz to moj chlopak .. dziwna jestem kurde


No to ja Ci powiem, ze nie musisz....
jezeli nie chcesz to powiedz nie...
A to, ze sie dziwnie czyujesz itp to nie martw sie duzo dziewczyn tak ma...

mówisz...? to piszcie dzieczyny czy tak macie... moze to naturalne odczucie i w sumie prawidlowe bo to nie znaczy ze nie mam wstydu i pozwalam soba pomiatac.. ale moze zapomniec o tym odczuciu i po prostu pozwalac..? i podkreslam ze to nie jest jakies nieprzyjemne..tylko czy wypada? wlasnie tego sie nauczylam od starszego pokolenia..ciagle tylko" czy wypada to czy tamto..moze czas z tym skonczyc przynajmniej w wspomnianej w temacie kwestii....
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
też nie pozwalałam swojemu chłopakowi na "za wiele" na początku. po prostu gdy uważałam że posuwa sie za daleko delikatnie mu to sygnalizowałam, albo mówiłam "dam po łapkach" :) skutkowało. Też zastanawiałam się "czy wypada?". "czy nie pomyśli, że jestem łatwa jeśli pozwolę mu na więcej?". Wiesz, musisz przede wszystkim słuchać siebie. Jeśli uważasz, że nie powinnaś to nie ma się czego wstydzić, nie musisz pozwalać mu na wszystko na co ma ochotę. Musisz umieć wyznaczać granice.
Z czasem będziesz wiedziała, że na pewno tego chcesz i że "wypada". Dajcie sobie czas.
Wiem po sobie. Długo trzymałam dystans, a to tylko dlatego, że tak zostałam wychowana. I wcale nie żałuję, że wyznaczyłam chłopakowi pewne granice, które z czasem ja sama przesuwałam. To ja decydowałam jak daleko się posuwamy.
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
To zależy tylko od Ciebie.

Zabawne... "czy wypada" . Ja zostałam wychowana troche inaczej. W poczuciu ze seks to radość i przyjemność. Oczywiscie jak sie jest na to gotowym, jak sie kogos kocha z wzajemnością. Ale nigdy nie było tych słów.
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
mówisz...? to piszcie dzieczyny czy tak macie... moze to naturalne odczucie i w sumie prawidlowe bo to nie znaczy ze nie mam wstydu i pozwalam soba pomiatac.. ale moze zapomniec o tym odczuciu i po prostu pozwalac..? i podkreslam ze to nie jest jakies nieprzyjemne..tylko czy wypada? wlasnie tego sie nauczylam od starszego pokolenia..ciagle tylko" czy wypada to czy tamto..moze czas z tym skonczyc przynajmniej w wspomnianej w temacie kwestii....



Ja tak mam do tej pory...
I zwsze bede miala...
I tu nie chodzi o to czy nie wypada itp...
Tylko poprostu skoro nie mam ochoty to nie, a skoro on jest nachalny to trzeba m to wyperswadowac...
Przeciez nie zawsze wszyscy musza miec ochote na macanki itp :)
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Ale co wypada? Wytłumaczcie mi prosze. Bo ktoś coś powie? Bo przed ślubem nie wolno?

Współczuję waszym facetom.
 

damianbodzio1

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dolnośląskie
jesli ty tego nie chcesz to powiedz mu to.zwiazke dwojga ludzi to wyrzeczenia i nie tylko.powinniscie sie razme dobrze dogadywac
 

hysteria

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
myślę, że to nie kwiestia czy wypada czy nie, tylko czy czujesz się z tym dobrze. ja mam takie pyanie np. jak szybko on przechodzi do tych bardziej intymnych części ciała? może twoja odczucia wyniakają to z pewnej kobiecej cechy, mianowicie, faceta można od razu dotknąć "tam" i zwykle od razu będzie odczuwał przyjemność. natomiast jeśli chłopak wsadza łapki za majtki dziewczynie bez przygotowania jej do tego to zwykle spotka się z odrzuceniem i jakąś psychiczną blokadą z jej strony.

powiem Ci, że miałam keidyś też takie odczucie, leżeliśmy razem, ale w ciuchach, całowaliśmy się i włożył mi rękę za spodnie. wtedy nie odsunęłam go, bo chyba tego chciałam, poza tym to było w czasie pewnego "naszego" weekendu, po dłuższej rozłące. ale trochę poczułam sie nieswojo i zaczęłąm zastanawiać czy nie powinnam była go powstrzymać. tylko że on jest bardzo delikatny wobec mnie i mojego ciała i później spytał się, czy zrobił coś dzisiaj nie tak, bo sam nie był pewny tego ruchu. powiedziałam, dlaczego nie zareagowałam i że jakbym naprawdę nie chciała to bym go cofnęłą, ale faktycznie wolę, żeby takie pieszczoty to nie było coś codziennego, że chcę, żeby te miejsca były czymś bardziej wyjątkowym, a jednocześnie dałam mu do zrozumienia, że sprawia mi przyjemność, gdy mnie tam dotyka. ogólnie bardzo szanuję go za to, że gdy się pieścimy to bardzo powoli przechodzi do kolejnych części mojego ciała, długo zajmuje się ustami i szyją, itd, także gdy przechodzi do tych miejsc ukrytych, ja jestem na to przygoptowana, raczej nakręcona i wtedy sprawia mi to wielką przyjemność.

dlatego zastanwia mnie ten park.. na penwo fajnie przeżyć takie coś w parku, ale ja nie chciałabym, żeby każde wyjście do parku równało się z grzebaniem mi za spodniami, to wtedy traci swój urok i cel, staje się dosyć pospolite..

myślę, że powinnaś przemyślec wszystko i dojść do tego dlaczego czujesz się trochę nieswojo, bo jesli masz wątpliwości to coś musi być tego powodem. i porozmawiaj jeszcze raz z chłopakiem, tylko musisz wiedzieć, czego od niego wymagasz i mu to po prostu powiedziec :)

pozdrawiam
 

angelinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łodz
Ja tez tak mialam ze tez chcial i dotykal mnie w intymnych miejscach nawet bialy dzien gdzie nikogo nie bylo i jest jedna rada musisz o tym z nim pogadac ze nie chcesz by Cie dotykal piescil bo dziwnie sie czujesz jesli Cie kocha to zrozumie i troche pohamuje u mnie to sie sprawdzilo:)
 
Do góry