Kibole...

YaroUltras

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Yaro skąd TY jesteś, pytam z ciekawości bo jako mający kumpli kibiców Jagi, chcę wiedzieć czy mamy z Wami zgodę.To pisał Jekyll, teraz przemówi Hyde. Jako skinopodobny, czyli związany z grupą toczącą wojnę
z białostockimi ultras mam pytanie jak jest u Ciebie. Jest zgoda między skins a hools ?

Nie macie z Nami zgody, ani kosy. Podpowiem, że graliśmy w zeszłym sezonie w pucharze i Jaga wygrała.
Nie ma kosy między skinami a chuliganami. Razem ćwiczą, trenują . . . To co się dzieje u Was to jest w obecnym czasie chyba ewenement na skalę całego Kraju. Ja sam skinem nie jestem, ale nie obce są mi Ich poglądy :)
A teraz mam pytanie do Ciebie : Czy mógłbyś wyjaśnić dlaczego u Was panuje taka wojna między kibicami, jak to się zaczęło itp. ? Oczywiście, nie zdziwię się jeśli nie chciałbyś pisać tego na ogólnym forum dlatego proszę, jeśli możesz oczywiście, o jakieś info na PS. Z góry dziękuje.

Pozdro.
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
Jaro w swiecie kibicow jestes dosc znany
zwlaszcza w klimacie ultras
(wiem czym sie zajmujesz,ale moze nie
bede tego tutaj pisal bo nie wiem czy bys chcial)
i szacunek za precyzje wykonywanej pracy ;)

chodzi Ci o wojne miedzy SH a Pretorianami z Białego?
tez jestem ciekawy tego i jak sie to zaczelo
ale zapewne wiesz,ze nie tylko kibice Jagi mieli wewnetrzny podzial
.....

:papa:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
mtllc - to nie My sobie wyrobiliśmy taką opinię, to media tak Nas wykreowały . . .

Taaaak. Biedni kibice co to ich policja prowokuje, a kłamliwe media tendencyjnie zrelacjonują bijatyke po meczu. Najlepiej zwalić winę na kogoś i udawać, że nic się nie dzieje.
 

YaroUltras

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Taaaak. Biedni kibice co to ich policja prowokuje, a kłamliwe media tendencyjnie zrelacjonują bijatyke po meczu. Najlepiej zwalić winę na kogoś i udawać, że nic się nie dzieje.

To jest też po części wina kibiców. Czy napisałem, że tylko media i policja są złe ?
Dla Twoich wiadomości filmik który pokazuje jak się zabawia policja :
http://www.maxior.pl/?p=index&id=42224&17 - jest tam fragment z wsiadania do autokarów kibiców Hetmana Zamośc po meczu ze świdnicką Avią. Obejrzyj, a potem napisz czy widzisz tam jakąś winę kibiców. Nie można też zapomnieć o tym, że kibic Hetmana trafił do szpitala na prawie rok po tym meczu dzięki policji. Oczywiście tego nie musiałeś bo i po co ? Przecież to kibice są źli ! Oczywiście sprawa ostatnio została umożona bo nie wiadomo który to policjant go bił. Ale jak już napisałem, to kibice są źli i tego nikt nie zmieni, nawwet tysiące dowodów nie przekonają ludzi którzy mają już wyrobione zdanie o Nas. Potrafią tylko pisać w tematach o których nie mają pojęcia !

miedziak52 Tobie chyba chodzi o Jara z Wrześni ? Wykonawce flag ? Bo jeśli tak to to nie ja :) Aż tak znany nie jestem :)

Pozdrawiam !

ULTRAS LIFESTYLE !
 

Smieje sie z was

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zacznijmy od tego , ze ja nie uwazam kibcow za zadna subkulture. Skladaja sie na to wiele subkultur np skini,skate wiele innych i to raczej wynika z mody ktora mozna przerwac. Kibicem jest sie cale zycie . Jest to solidarnosc ktorej wiekszosc z was nigdy nie zazna . Jesli w to wejdziesz to juz nie wyjdziesz z tego . Jesli chodzi o bojki . Ustawek jest coraz mniej , praktycznie wieksze ekipy wcale sie nie umawiaja . W Polsce decyduje spontan . Oczywiscie juz coraz bardziej sie wszystko normalizuje i zostal podpisany pakt poznanski w ktorym kibice poszczegolnych klubow przyjeli zasade walki bez sprzetu ( nie wszystkie kluby ) i uklad na repre ( zawieszenie broni podczas meczow Polski ) . Jesli chodzi o te kreowanie kibicow w mediach . Sa to osoby ktore nigdy nie byly na stadionie i poprostu nie wiedza w czym rzecz . Nie wszystko co w tv leci to prawda .


Juz nie chce mi sie tlumaczyc .... tak jak walka z wiatrakami
 

kaponier

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
. Jest to solidarnosc ktorej wiekszosc z was nigdy nie zazna . Jesli w to wejdziesz to juz nie wyjdziesz z tego . Jesli chodzi o bojki . Ustawek jest coraz mniej , praktycznie wieksze ekipy wcale sie nie umawiaja . W Polsce decyduje spontan .



:D :eek:k: :papa: :D to my chyba w dwóch innych Polskach żyjemy ziomuś...
 

Smieje sie z was

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nie dysponujesz zadna wiedza , nie poparles swojej wypowiedzi zadnym argumentem wiec o co chodzi ?
Jeden za wszystkich wszyscy za jednego to nie sa puste slowa .
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
To jeden za wszystkich wszyscy za jednego to z Muszkieterów imho.
 

MIEDZIAK52

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
119
Punkty reakcji
0
..niedlugo dojdziemy do pytania po co sie bic na stadionach! :D

zreszta Kto Ma Wiedziec Ten Wie ;)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Taka historia z ostatniej chwili. Kumpel z pracy (wiek 22 ) stał przy klatce i wraz z dwoma kolegami
degustowali chmielowy napój chłodzący. Nagle wyskoczyło dwóch siedemnastolatków i jeden
z nich wyskoczył z tekstem: " Za Legią jesteście frajery ? ". Nie czekając na odpowiedź wyjął zza pleców
jakiś konar i przyładował jednego ze stojących w skroń. Kolęś już był wyłączony. Na szcżęście pozostała
dwójka szybko zareagowała, czego nie spodziewali się agresorzy. Ogólnie dostali i zostali skopani,
ale nie tak strasznie skoro oddalili się o własnych siłach. Gorzej było z tym, który dostał konarem.
Wstrząs mózgu i pobyt w szpitalu. Najśmieszniejsze, że koledzy nie są skinami tylko słuchają rapu,
no co prawda bańki łyse, ale kto teraz nie ma. I to Białystok właśnie.
Zaprzyjaźniony kibic, jeszcze stara gwardia określił kiedyś, ze mam prowokacyjny wygląd. Bluza
z kapturem przeważnie Pittbull, bojówki moro lub czarne, glany, zielona M-65. Natomiast, żaden
z zaczepionych nie wyglądał prowokująco, a mimo to doszło do zadymy. Co się dzieje ?
 

basia2b

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Taka historia z ostatniej chwili. Kumpel z pracy (wiek 22 ) stał przy klatce i wraz z dwoma kolegami
degustowali chmielowy napój chłodzący. Nagle wyskoczyło dwóch siedemnastolatków i jeden
z nich wyskoczył z tekstem: " Za Legią jesteście frajery ? ". Nie czekając na odpowiedź wyjął zza pleców
jakiś konar i przyładował jednego ze stojących w skroń. Kolęś już był wyłączony. Na szcżęście pozostała
dwójka szybko zareagowała, czego nie spodziewali się agresorzy. Ogólnie dostali i zostali skopani,
ale nie tak strasznie skoro oddalili się o własnych siłach. Gorzej było z tym, który dostał konarem.
Wstrząs mózgu i pobyt w szpitalu. Najśmieszniejsze, że koledzy nie są skinami tylko słuchają rapu,
no co prawda bańki łyse, ale kto teraz nie ma. I to Białystok właśnie.
Zaprzyjaźniony kibic, jeszcze stara gwardia określił kiedyś, ze mam prowokacyjny wygląd. Bluza
z kapturem przeważnie Pittbull, bojówki moro lub czarne, glany, zielona M-65. Natomiast, żaden
z zaczepionych nie wyglądał prowokująco, a mimo to doszło do zadymy. Co się dzieje ?
No to macie tam ostro... teraz to mozna dostac za nic :D albo za twarz
 

Traktor

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Bozeee smiac mi sie chce a jednoczesnie plakac... Polska to wolny kraj jak chca sobie tluc gemby to ich sprawa... Jak widze wypowiedzi ze lepiej zlac komus :cenzura:e w ESL 1 vs 1 to normalnie placze... Zapewne to dziecko co to napisalo nie zaznalo prawdziwego polskiego zycia ! Koles byles kiedys na stadionie ? Widziales kiedys lepsza bitke niz Tomek z Adamem w podstawówce ?

Stary dla mnie jest smeiszne to ze ty wolisz rozwalic komus gembe w ESL.
Wiec jesli neimasz pojecia o czyms to neizabieraj głosu.
Nie mam nic przeciwko ESL i CSS bo sam w to czesto gram, kilka walk w swoim zyciu mialem, ustawek kilka widzialem.
Kazdy woli co innego wiec niech ten ktory sie na czyms nie zna niech nie krytykuje drugiego.

Elo Kazdy Robi To Co Chce :cenzura: Ci do tego co robią inni wazne aby nie szkodzili twojemu otoczeniu... ( bez przyczyny ;) )
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nie wiem ile browca muszę łyknąć zanim zrozumiem post Traktora, ale jak skończę to Push-upek będzie cienki.
W mordę misia.
 

Darnok

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
260
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Szczególnie nie lubie pseudokibiców -.- wczoraj mnie goniło samego 5 kiboli w tym 2 z nożem, oczywiście żadnych świadków nie było. No ale cóż gratulacje za odwage im- 5 na jednego i to jeszcze uzbrojenie to faktycznie pokazanie odwagi ^^ co za cioty... I tak im zwiałem
 

Gumbas

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
"Wisła Kraków Sharksi rządzą!! splash.gif
Kibole to głos ulicy, wyrażają to co dzieje się w polskich domach.
Bieda, brak perspektyw, nuda, walka o pozycję w grupie, nienawiśc do obcych.
Tacy ludzie tworzą większość grup hools'ów w Polsce."

Gratuluje!!!! Szczególnie z nożami, siekierami, toporami i innym dziadostwem... I wy się nazywacie kibicami??? Porażka.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
YaroUltras- Ruch , wy cos z Toruniem macie zwiazanego ? Pytam sie poniewaz na murach Torunia nierudno jest znalezc napisy w stylu"elana ruch braci dwoch".

Co do tematu to nie przepadam za kibolami (znam paru , jest z nimi w neutralnych stosunkach).U mnie w miescie sa dwa kluby zuzlowy i pilkarski (apator i elana) i co najdziwniejsze kibice zuzlu i pilki noznej bija sie nawzajem :mruga: Widze outremer , ze co do tego mamy podobna sytuacje , idziesz sobie spokojnie nikomu nie wadzac po ulicy, podchodzi 3 krotko scietych w dresach i pada pytanie "apaor czy elana?" wiadomo co cie spotyka po zlej odpowiedzi.

PS. outremer jezeli wasz wyglad jest prowokujacy (dla kiboli) to co ja mam powiedziec :D
 
Do góry