Kiano young IIS - padnięty android

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Witam
Posiadam Tablet Kiano Young IIS, był na nim zainstalowany android 4.1, był zrootowany. W pewnym momencie zachciało mi się zainstalowania Chainfire 3D. Nie doczytałem, że owa aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem. A więc odpaliłem tą apkę i była tam opcja żeby zainstalować jakiś tam driver, kliknąłem, pojawiła się informacja, że tablet zostanie uruchomiony ponownie. Wyłączył się i po ponownym uruchomieniu pojawia siętylko logo "kiano" i nic więcej. Chyba padł cały android.... Próbowałem zainstalować go ponownie programem Live Suit pack 1.9 oraz 1.1 ale nie da rady. Gdy podłączam tableta do kompa to jest jakiś błąd przy instalacji steronika (nie można uruchomić urządzenia [kod 10]), dodam że zainstalowany mam windows 7 na kompie. Live Suit pack w ogóle nie wykrywa tabletu. Gdy próbuje wejść na nim w tryb debugowania (wyczytałem że naciska się volume - i power) to nie dzieje się nic specjalnego, dalej tylko logo. Nie wiem także, bądz nie umiem wejść w tyryb recovery. Ma ktoś jakis pomysł jak go przywrócić do życia? Gdzieś czytałem, że trzeba pierw zainstalować androida 2.1 a potem aktualizowac ale kombinuje z tym tabletem cały dzień aby go uruchomić i nic.
Z góry dzięki za pomocne odpowiedzi.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Na tym szajsie klasyczne oprogramowanie nic ci nie da. Musisz zmienić soft przez adb. Kiano to taka lipa że płakać się chce. Zero wsparcia producenta, zero.
Miałem Kiano Intelect 3G MS. Katastrofa.
 
Do góry