ketchup czy musztarda?

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
73
Punkty reakcji
3
Czego częściej używacie jako dodatku do dań? Jakie są wasze ulubione ketchupy i musztardy?
 

leonia

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2017
Posty
9
Punkty reakcji
2
na pewno więcej u nas schodzi ketchupu, pakuję do wszystkiego co się da i na kanapki, do frytek, zapiekanek, hot dogów, pyszny jest z kotlina ten bardzo ostry z piekła rodem
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
U nas od lat tylko włocławek w słoiczku, najlepszy :) Do frytek, grilla, sałatek:)
 

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
keczup to Kotlin pikantny. No i do wszystkiego z czym się da zjeść. :)
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
koozka napisał:
U nas od lat tylko włocławek w słoiczku, najlepszy :) Do frytek, grilla, sałatek:)
ja nie tak dawno dopiero pierwszy raz zobaczyłem ten ketchup z włocławka. Wziąłem na próbę. Smak bardzo dobry.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
mój facet jest fanem tego z piekła rodem kotlina, on uwielbia pikantne sosy a ten ketchup jest megaaa ostry
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Najczęściej ketchup :) W ogóle uwielbiam wszystko co pomidorowe. A na co dzień piję sok pomidorowy tarczyna. Bardzo mi on smakuje.
 

uhahana

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2021
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jedno i drugie, w amerykańskim połączeniu z dobrą kiełbaską :) Poza takim zestawieniem to pół na pół, zarówno ketchupu jak i musztardy często używam, choć ostatnimi laty zamiast ketchupy chętniem sięgam po własnoręcznie przygotowane sosy pomidorowe.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja jestem team ketchup, najlepiej włocławek ;) Ostatnio odkryłam wersję ze śliwką, też bardzo dobra :)
 
Do góry