Kawasaki J300 - warto kupić ten skuter?

navigator45

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
a ja mam takie pytanie, przeglądałem sobie ostatnio ofertę skuterową różnych producentów i odkryłem, że Kawasaki proponuje skuter - J300, przetarłem oczy ze zdziwienia, ale zapoznałem się ze specyfikacją i wydaje się być całkiem ciekawą maszyną z atrakcyjnym designem, co sądzicie o tym skuterze? warto go kupić? szczerze przyznam, że wcześniej myślałem o innym skuterze, ale teraz poważnie się zastanawiam nad tym Kawasaki J300, podzielcie się ze mną swoimi opiniami i uwagami
 

navigator45

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
no tak, ale ta Aprilia to nie skuter, tylko motocykl, mi chodzi o coś nieco bardziej wygodnego, dlatego pytam się o skuter i to taki z prawdziwego zdarzenia, nie interesują mnie pojazdy jakiś chińskich producentów, a z takich solidnych marek znalazłem właśnie Kawasaki J300
 
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
hehe, chciałbyś mieć taki j300, fajnie to wygląda, oglądałem go na zlocie ostatnio
agile nigdy mnie nie przekonywały, kolega miał i przeklinał dzień, kiedy ją kupił
 

navigator45

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
no właśnie chodzi o to, żeby to był solidny skuter, który będzie mi służył przez dłuższy czas, dlatego Kawasaki J300 wydaję mi się być odpowiednim pojazdem, kiedyś miałem taki chiński skuterek i po kilku miesiącach zaczął mi sie sypać, pytam właśnie o J300, bo cenowo mi odpowiada, a osiągami w sumie dorównuje tym skuterom po ponad 40 tys. zł.
 

Piotr Paprocki

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Widzę, że nikt nie potrafi dać Ci konkretnej odpowiedzi. Skuter Kawasaki J300 to bardzo dobry pojazd, można powiedzieć, że w bardzo atrakcyjnej cenie, bbo jak sam zauważyłeś konkurencji skutery kosztują znacznie więcej. Moim zdaniem jeśli masz na taki jednoślad pieniądze to kupuj - jak mi nie dowierzasz to poczytaj sobie różne recenzje na temat J300 w różnych serwisach, to raczej nie spisek ani zmowa.Poza tym pamiętaj, że Kymco przyłożyło rękę do tego skutera, a to mówi już samo za siebie.
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
A myślicie, że taki skuter Kawasaki będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiety? W sensie czy nie jest za ciężki etc?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
sandal_wood napisał:
A myślicie, że taki skuter Kawasaki będzie dobrym rozwiązaniem dla kobiety? W sensie czy nie jest za ciężki etc?
To zależy jeszcze jakiej kobiety. Dla mnie pewnie były za ciężki. Ale znam też kilka silnych, silniejszych od mężczyzn czasami.
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Akurat należę do w miarę silnych osób, mam ponad 170 cm, jestem szczupła, ale chyba dałabym radę z takim Kawasaki J300. Musiałabym chyba umówić się na jazdę próbną. Może ktoś wie gdzie?
 
Do góry