Kawałki dobre do słuchania z drugą półuwką (dziewczyną);*

arek153

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
JAki Waszym zdaniem styl muzyki lub jakieś tytuły są dobre do słuchania z drugą półuwką np.dziewczyną...tak naprzykład w domku gdy sie nudzimy ;] Prosze o przykłady i wasze zdanie..
 

krolik19900906

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2008
Posty
386
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bielsko-Biała
Jak chcesz na takie chwile jak sie wam nudzi z dziewczyna to radzilbym cos z muzyki POP takiej zalatujacej bardziej na romantyk:
Fell
James Blunt
Michael Bubble
i cos z tych klimatow:)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Ała, popraw błąd w temacie, bo strasznie razi w ślepia.

Jeśli chodzi o coś romantycznego, nadającego się do kolacji z przyciemnionym światłem zapoznaj się z niektórymi piosenkami Diany Krall. Jednak jeżeli chodzi o coś bardziej do słuchania "na luzie" przejrzyj sobie temat z balladami (gdzieś tu na forum taki był, pamiętam). Naprawdę znajdziesz tam wiele nastrojowych kawałków. Choć tak naprawdę każdy rodzaj muzyki może być dla was dobry - zależne od gustów i sytuacji, w której macie zamiar słuchać muzyki. Musisz dopasować brzmienie do nastroju. ;p
 

arek153

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no no ;] hehe a naprzykład jak se siedze z nia w domku przy rozmowie jakie by nas nastroiły i umiliły rozmowe??

oki mniej wiecej wiem co i jak dzieki ;] pozdro
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Część ostatniej płyty Happysad .... Większość o miłości eh.
Tilt - ostatnia piosenka o miłości, słodko-gorzki, moje serce pełne Ciebie, tak jak ja kocham Cię ...

i nie wiem ... nic mi do głowy nie przychodzi, a teraz jednego zespołu słucham heh ;)
 

Flisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kutno
JAki Waszym zdaniem styl muzyki lub jakieś tytuły są dobre do słuchania z drugą półuwką np.dziewczyną

A masz wybór płci drugiej połówki? :lol:

Odnosząc się do pytania, uważam że najlepiej słuchajć tego, czego oboje lubicie. Moim zdaniem będzie przy tym na pewno lepszy nastrój, niż jakoś głupio wzniecana romantyczna atmosfera.
 

Heretyk8

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
35
To zależy oczywiście od gustów ale u mnie jak najbardziej się sprawdziła Janis Joplin ;)
 
Do góry