Kawałek pt. ,,Wczoraj, dziś, jutro" (rap)

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
http://www.youtube.com/watch?v=i14dA_2V3D8 Utwór ,,Wczoraj, dziś, jutro (prod. StudioSekret)" to kawałek bardzo refleksyjny i przepełniony emocjami. Robert eL opowiada o tym co było wczoraj, co jest dziś i rozmyśla nad tym co wydarzy się jutro (czyli w przyszłości). Tekst przepełniony jest refleksjami dotyczącymi różnych aspektów życia. W tym numerze mamy do czynienia z rapem o dojrzałym podejściu do rzeczywistości. Muzyką jaką tworzy Robert eL jest hiphop. Nad całością projektu czuwało studio Studio Sekret.
 

MWMC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
102
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
BBK
moim zdaniem konkret:D rozwalasz sam nagrywam :D ale niedawno zacząłem :/ powiedz jak to jest czy głos się poprawiaa i technika?? jak długo nawijasz??
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
W sumie to nagrywam już jakiś czas...z przerwami, ale teraz jestem w trakcie produkcji płyty, oczywiście amatorsko, ale działam i trenuję :) można głos poprawiać, chodzi o obróbkę wokalu...są różne programy do tego :)
 

MWMC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
102
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
BBK
no wiem ale chodzi mi bardziej o to czy z nawijką poprawia się jego jakość :D
no dobra ziom :Da kto ci robi obróbkę czy sam wszystko robisz??
 

Karolczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2012
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Obróbką jak też innymi sprawami zajmuję się sam...nauczyłem się trochę i na tyle co potrafię to ogarniam, wychodzi jak wychodzi, nie najlepiej, ale też chyba nie jest najgorzej :)
 

MWMC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
102
Punkty reakcji
15
Wiek
30
Miasto
BBK
no nie jest:)
a mógłbyś polecić jakiś fajny program który sam używasz??
i jakoś ogarnąć co trzeba zrobić aby to jakoś brzmiało??
 
Do góry