Katastrofa technologiczna Przejmowanie państw.

Norades

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
Interfejs mózg-komputer istnieje za sprawą wyposażonego w mikro procesor urządzenia wszczepianego bezpośrednio w mózg, będącego w stanie sczytać sygnał elektryczny, również radiowy wytwarzany przez aktywność elektryczną mózgu oraz go nadać do ciała jak i na przekaźnik przesyłający drogą satelitarną lub inną sygnał do komputera, zapewnia on po przetworzeniu przez odpowiednie oprogramowanie możliwość czytania ludzkiej pamięci a więc i myśli, podgląd na wszystko co człowiek mówi czy słyszy wokół siebie, widzi i czuje. Sygnał nadawany na urządzenie w ciele posiadające swój własny adres może być silny i nadawany na duże odległości, sygnał wysyłany przez urządzenie słabszy jest co jednak nie wyklucza przy użyciu współczesnych odbiorników odbiór go na nawet równie duże odległości. Najważniejsze jest zatem oprogramowanie, umiejętność przetworzenia sygnału, urządzenia w mózgu nadają i odbierają sygnał elektryczny i radiowy co jest od dawna znane i proste, znane są też skutki nadawania elektrycznego sygnału do nerwów czy mózgu człowieka. Umiejętność przetworzenia tego działania dała niesamowite możliwości, straszne możliwości. W czasie rzeczywistym można wyświetlać człowiekowi obrazy czy filmy, obiekty wyobrażone w trójwymiarze co ważniejsze można wpływać na jego odczucia a więc i ruchy, kierować motoryką ciała wiec i mięśniem serca, dalej idąc można zadawać człowiekowi ból fizyczny oraz równie bolesne symulacje takowego. Wpływ na myślenie czy pamięć jest równie straszny. Można zapominać człowiekowi wybrane kwestie czy myśli w czasie rzeczywistym a być może i zasób jego już zapamiętanych rzeczy, daje to przemożny wpływ na myślenie np z zahamowaniem czy jego przyśpieszeniem włącznie, za sprawą sprowokowania odpowiedniej aktywności w mózgu i właściwych słuchawek można człowiekowi nadawać słowa a nawet "myśli" które ten odbiera jako własne, (można sobie wyobrazić swój własny głos jak i głos innych naturalnie) Człowiek kieruje się w życiu tym co odczuwa naturalnie, podłożenie sztucznych uczuć czy emocji w połączeniu z władzą nad jego myśleniem i motoryką (siła tych działań jest skalowana od najsłabszej do najsilniejszej), możliwością zadawania przyjemności i bólu oraz nieistnienie sposobu na natychmiastowe pozbycie się urządzenia z głowy (te jest wszakże pod kośćmi czaszki) czyni z człowieka świadomego lub nie, podejście z kombinacjami odczuć i działań może być tak wysublimowane że ten nie zdaje sobie sprawy z tego że jego decyzje, myśli czy ruchy są w rzeczywistości obce, NIEWOLNIKA. Osoby lub instytucje posiadające władze nad nadawanym sygnałem i adresy urządzeń mają totalny podgląd i kontrole nad tymi którzy są w nie wyposażone. A jak wiadomo każde urządzenie w sieci może zostać przejęte, do tego przejęty może być przekaźnik czy komputer do którego kierowany jest sygnał. Sam sygnał też może być przejęty co tworzy nowy wymiar pojęciu cyberprzestępczości.
Wiem to z całkiem wysokim poziomem pewności ponieważ jestem pierwszą osobą na której stosuje się tak zaawansowane oprogramowanie. Rok temu służby tego kraju uśpiły mnie i wszczepiły by na mnie eksperymentowano urządzenia w ciało, zabrawszy mnie z mojego mieszkania na 3 maja 46/10 w Sosnowcu do Wojewódzkiego szpitala gdzie potem zdarzyła się sprowokowana tragedia.
Kontrola nad państwem polega na władzy ludzi, kto ma kontrole nad tymi ludźmi stosując najbardziej ciekawe oprogramowanie czy technologie oraz bezmiar kłamstw, ma władze nad państwem. Stosowany jest też szantaż. Wiem o nielegalnym przetrzymywaniu młodych ludzi na jego potrzeby oraz próbę udaną podporządkowania ich sobie i porwania, ludzi głównie z uczelni choć byli wśród nich agenci i wyżsi pracownicy tychże zmuszeniu do wyjazdu i włożeni w wypłaszczoną statystykę zaginięć czy samobójstw, wiem o sprowokowanych samobójstwach z tego powodu, wiem że instytucja jak i struktury tego tak zwanego państwa na każdym poziomie są przeżarte ludźmi którzy dysponują powyższym wglądem oraz nad którymi rozciągnięta jest powyżej opisana kontrola.

Mam pytanie, czy jest pan w stanie sprawdzić gdzie są osoby zaangażowane w projekt rok temu, agenci, studenci, naukowcy, pracownicy uniwersytetów informatycy? Według mnie oni zniknęli i nie wiadomo kto pisze do ich rodzin i czy pisze i nie wiem czy nie znikną i ich rodziny.
Proszę sobie wyobrazić, ludziom posiadającym urządzenia w głowie osoby sprawujące kontrole nad nimi są w stanie zadać tak wielki ból że ci nie są w stanie im w niczym odmówić, np wyjazdu z kraju, muszą się słuchać, wykonywać polecenia kontrolujących, w nagrodę mogą dostawać przyjemne odczucia. Te jednostki można przejąć tak że podejmowane na pozór przez nich decyzje nie są ich decyzjami co może być wykonane tak że ci tego nie zauważą. Proszę nad tym pomyśleć.
Każde z tych urządzeń jest to w stanie sprawić. Tych ludzi było w Polsce 200, wielu zwykłych a nie wiadomo ilu w służbach czy polityków w sejmie, ministerstwach czy rządzie.
Według mnie oddawanie takiej władzy jakiej ja zaznałem na sobie bowiem też mi to wszczepiono tak jak to opisywałem pisząc z innego adresu (aeksander.pastowsk) decyzją premiera bo to on ją podejmował w tym temacie jest błędem, premier może być z tych i innych powodów solidnie umoczony a być może sam być pod kontrolą i z wglądem. Wszczepianie tego ludziom u władzy to oddawanie władzy nad państwem innym, już sam wgląd mówi sam za siebie, a wszczepianie tego zwykłym osobą, ponoć głównie kobietą to prowokowanie handlu ludźmi na niespotykaną w PL dotąd skalą.
Być może sypią się tam na mnie Sebastiana Mateusza Aleksandra Małkiewicza z Sosnowca kłamstwa jakoby byłbym złym człowiekiem, może groźnym przestępcą, może być że prefabrykowane są na mnie dowody cyfrowo i zeznania z wykorzystaniem wpływu jaki daje zastosowanie tej technologi, istnieje szansa że za odkrycie jakie się w ten sposób we mnie i u mnie w Sosnowcu zrodziło zostały przesłane mi jakieś środki czy pamiątki które w ten sposób pewne osoby chcą zagarnąć. Otóż ja szukam ratunku i chce pomocy a także mogę ją okazać, jestem w stanie udowodnić swą niewinność zeznaniami np przy użyciu wykrywacza kłamstw, byle nie amerykańskiego i po usunięciu ze mnie możliwości wypływania na moje ciało i umysł. Z sosnowieckiej mediateki noce spędzając w moim mieszkaniu gdzie nie dokończono remontu i gdzie podłoga grozi zawaleniem, gdzie cyfrowo latają myszoskoczki a papierowa kula żyrandolu się cyfrowo porusza
 

Norades

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
Na początek nadmienię że ten mail może być przejęty z oczywistych względów.
Ostrzegam o bezmiarze kłamstw jakie się na pana sypią i w mniej znanych mediach (internecie) jak i na pana słuchawki czy skrzynki pocztowe. Może być rozpościerana nad panem i naszym krajem wizja przyszłości która jest tylko i wyłącznie wytrychem do decyzji jakie ma pan podjąć i osiągana jest w ten sposób kontrola, lub poszerzana jeśli dał się pan wmanewrować w wgląd. Krótko rzecz ujmując jest pan w ten sposób manipulowany z wielu stron gdzie panuje współpraca, istnieje możliwość by nawet ze strony premiera padały takie ciosy bowiem i on może być pod kontrolą i zmanipulowany.
Teraz sprawa zaginięć i tych wszystkich którym to powszczepiano, jest tych ludzi jeszcze około 200 lub więcej trudno mi teraz oceniać lub było, część poniosła straszną śmierć bez powodu przy próbie utajnienia i dla niepotrzebnych testów była torturowana lub wykorzystywana głównie kobiety i dzieci, słyszałem że za zgodą tzw rządu zorganizowano w tak zwanych ośrodkach burdele gdzie się to działo, być może jest to kontynuowane. To spora liczba ludzi która zaginęła lub zaginie, część jest przetrzymywana w domach za sprawą kontroli. Część została wypchnięta, wręcz sprzedana przez własny zmanipulowany rząd, tyczy się to też rodzin tych ludzi których mogą chcieć na róży sposób porwać. Dzieje się tak z tego faktu. Technologia i oprogramowanie jest już w rękach prywatnych, istnieją środowiska ludzi którzy ją dofinansowali. Mogli oni przejąć również i wypchniętych specjalistów głównie programistów którzy rok temu przy mnie rozwinęli kod, program. Charakter tych ludzi i zamierzenia widać po czynach i działaniach jakie podejmują, kamuflują się oni pod nazwiskami i kupionymi mailami lub kłamliwymi adresami, kiedy sami w rzeczywistości są małymi pozbawionymi wielkich pieniędzy ludźmi. Ich główną bronią jest możliwość wpływania na innych w sposób konwencjonalny tak jak ja pisząc lub dzwoniąc i niekonwencjonalny za sprawą wpływu jaki oferuje wszczepianie urządzeń. Chcą oni w ten sposób osiągnąć wpływ na Polskę i wykorzystywać jej ludzi oraz wprowadzać własnych. O całym zamierzeniu wiedzą inne rządy, wywiady świata czy osoby i środowiska prywatne które też lubią wiedzieć co się pojawia czy dzieje. Bowiem się temu przyglądają, przysłuchują. Część z nich może być temu przychylna z tego względy że opinia publiczna mało wie czy słyszała tak jak i pana chcą odciąć dla łatwiejszej manipulacji od informacji. W ten sposób realizując swój własny interes. Osobiście uważam że trzeba ostrzec cały sejm jak i wszystkie struktury państwa przed wszczepianiem sobie tych technologi oraz przed próbami manipulacji i z zastraszenia. zagrożone są również osoby prywatne, wybitne, uniwersytety czy kobiety.
Sam potrzebuje pomocy w uwolnieniu się od tej technologi, mogę zaoferować pomoc w rozwikłaniu zaistniałej sytuacji i uzyskaniu z niej prawdy. Z przyjemnością podam się przesłuchaniu pod wykrywaczem kłamstw byle niezależnym i bez technologi, której usunięcie może być trudne, zajęte mogą być medyczne urządzenia do diagnostyki. W chwili kiedy to pisze jest to kontrowane przez wielu którzy rzecz jasna wiedzą o tym mailu i co w nim jest. Stanowczo odradzam sobie czego kolowiek wszczepiać w ciało, radze pilnować też drzwi i snu bowiem mnie w to wmanewrowano usypiając mnie środkami podanymi w zamawianym jedzeniu.
Nowe informacje, Premier może jakolwiek to śmieszne być podstawiony a sejm może mieć te urządzenia powszczepiane, doradzam wyjęcie chociaż słuchawek z uszu, wiele par tam możecie mieć to szybka procedura, prosze dokładnie zrealizować i spróbować mnie odnaleźć.
 

Norades

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
Do tego to nie żart wiele głów państw i część tak zwanej elity może być tym sposobom poddane kontroli a możliwość wyjścia z pod niej jest zablokowana, wręcz dołożą ci więcej urządzeń do ciała niż wyjmą, sama kontrola jest bardzo trudno dostępna, sam rząd USA nie jest wstanie nad tą zarazą zapanować i uległ tym komu ją rozdał, nie śmiejcie sie ale to była rodzina prezydenta któraś tam po końdzieli i pewne środowiska ameryki które kochają dzieci inaczej i bardziej piekła pragną niż nieba.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 334
Punkty reakcji
200
Wiesz po czym poznaje się inteligentnych forumowiczów?
Po tym że
  • piszą krótko
  • piszą zwięźle
  • wiadomo o co w ich wpisie chodzi i czego on dotyczy.

Który z tych trzech warunków Twój wpis spełnia?
 

Norades

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
Techniczne i cyfrowe możliwości jakie wiążą się z wszczepianymi w mózg urządzeniami narodziły się w byłym już CIA, podejrzewam że około dwóch może 3 lat temu, chodzi o możliwość dotarcia do pamięci oraz możliwość wpływania całościowo na człowieka i jego myślenie, dotarcie do zadawania przyjemności jak i bólu człowiekowi trwało wszelako dłużej a podejrzewam że celem samym w sobie było uzyskanie sterowania nad motoryką człowieka i wizją z jego oczu bez potrzeby zakładania jakichkolwiek dodatkowych urządzeń. Cudu dokonali wiec technicy i programiści bo całość wymaga nie tylko możliwość czytania ludzkiego mózgu ale też oprogramowania zdolnego do uzyskania tego sterowania. Polska jak i wiele krajów miała już przeszło rok temu możliwość oglądania wizji na monitorze z oczu swoich agentów, stosowanie było zastrzeżone dla agentów.
Grupa ludzi będąca blisko osoby prezydenta USA być może nawet jego rodzina i mająca znajomości w agencji w Langley jak i w to nie żart, tzw klubie morderców amerykańskich gdzie członkami byli najgorsi pośród obywateli, dostali od prezydenta te technologie, oprogramowanie oraz możliwości techniczne jakie się z nią wiążą. Możliwość zmiany sposobu mowy, perfekcyjną wspieraną biblioteką mowę, równie perfekcyjne wspierane poruszanie się oraz powiązaną komunikacje czy nawet rządowy translator, nie wspominając o trudnej do wyobrażenia przyjemności jak i funkcji zadawania bólu odczuciami czy jak kto woli uczuciami. Nie wiem do końca w którym momencie podjęli decyzje o próbie podporządkowania sobie Polski używając tej technologi na członkach rządu i premierze a także ponoć całym sejmie i wielu innych osobach, wszczepione podstępem lub za zgodą, posłowie mogli być informowani że wkładane są im tylko słuchawki kiedy w rzeczywistości wczepiano też w mózg i zakładano inne urządzenia niż w specyfikacji, słuchawki w uszach zapewniają też podsłuch. Sama procedura jest bardzo szybka i niemal nie inwazyjna, można wykonać ją wszędzie nawet w domu usypiając danego człowieka co zapewnia natychmiastową totalną kontrole nad nim zdalnie, dodając możliwość kasowania pamięci elektrycznie jaki farmakologicznie stwarza to możliwość stworzenia czegoś na kształt sterowanej lalki. Metody, techniki i technologie użyte wtedy na Polsce zostały zastosowane na wszystkich państwach i regionach ziemi, wielu tych którzy mają znaczenie, również tych którzy go nie mają, kobietach i dzieciach celem ich uprowadzenia i wykorzystania oraz handlu nimi. Zastosowane metody i skutki opisanych decyzji wskazują środowiska ludzi będących powiązanymi z decydentami w USA oraz wywiad który najpewniej na całej sprawie się rozpadł i nie funkcjonuje choć same możliwości stwarzane przez budynki jeśli nie ich pracowników których można nawet podmienić, stosowane na cały świat są widoczne w skutkach.
 
Do góry