Katastrofa lotnicza - smoleńsk

Status
Zamknięty.

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Witam, otóż przedstawię Wam pewne filmy po których myślę że to był zamach. Pierwsze nagranie po katastrofie po którym mało widać, lecz drugi film jest to analiza po której wyraźnie widać pilota machającego ręką i słychać strzały.

Pierwsze nagranie:
http://www.youtube.com/watch?v=Si6I5phN28w

Analiza:
http://www.youtube.com/watch?v=xiqOoFpDAvI

Strzały:
http://www.youtube.com/watch?v=im6hSCxXvb0

Ludzie nie wiem jak to odbieracie, ale moim zdaniem napewno jest to zamach i wybuchnie 3 wojna światowa. A czemu? Przepowiednie Nostradamusa też się sprawdzają, cytuję:

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego?
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy."
Szczegóły: http://koniecswiata.info/2010/04/przepowiednia-nostradamusa-o-katastrofie-prezydenckiego-samolotu/

No i 3 wojna:

"Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon.”
Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Ale dla mnie jest to nic innego jak wybuchający wulkan na Islandii !!!

To nie zbieg okoliczność, wszystko się sprawdza, co o tym myślicie?
 

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
Zamach czy nie - tego się pewnie nie dowiemy.
Ale ta cała przepowiednia to zwykły wał, została wymyślona dopiero po katastrofie. Niestety ludzie wszystko łykają jak młode pelikany, nawet nikomu się nie chce w google sprawdzić z jakiej daty są wszystkie wyniki związane z tą przepowiednią...
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Mogłem dodać, że przepowiednie nie są w 100% pewne, ale myślę że to i tak prawda, każdy ma inne zdanie. Ale tylko jedna czarna skrzynka trafiła do Polski z samolotu, a 2 mają ruscy z tego co wiem. Za ileś tam czasu będą na świecie bardzo wielkie zmiany, katastrofy ekologiczne, nie będzie Anglii i Włoch, wojna, no i "New Order World" ;] to moja opinia ogólna, może zbiegłem z tematu za co przepraszam, a co wy myślicie o tym wszystkim?
 

Schacal

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Uważam, że ta przepowiednia została wymyślona po katastrofie w Smoleńsku. Większość ludzi w to wierzy i ma oczywiście takie prawo do tego. Mnie to jednak nie przekonuje.
 

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
111
Punkty reakcji
23
A pomijając przepowiednie?
To nie zadne strzały.Taki efekt mogło wywołac wiele przedmiotow i zdarzen.Chocby np."strzelajace" od ognia suche drewno, a takze wybuch broni bedacej na pokladzie samolotu -ochroniarze prezydenta ja mieli-, jak i wiele innych.Takie teorie spiskowe i rzekome przepowiednie to ....głupota....Wierzyc w cos takiego??
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Wystarczyłoby przeprowadzić prosty eksperyment i go nakręcić - włożyć gnata z magazynkiem do płonącego obiektu...
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Zauważmy fakt, że człowiek bardzo lubi łączyć ze sobą pewne fakty i potem ku swemu zaskoczeniu mówi: ,,ooooo! to wszystko układa się jedną całość!''. Przepowiednie Nostradamusa są na tyle uniwersalne, że można je 'podpiąć' do wszystkiego (wystarczy odrobina logicznego myślenia).
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
To nie zadne strzały.Taki efekt mogło wywołac wiele przedmiotow i zdarzen.Chocby np."strzelajace" od ognia suche drewno, a takze wybuch broni bedacej na pokladzie samolotu -ochroniarze prezydenta ja mieli-, jak i wiele innych.Takie teorie spiskowe i rzekome przepowiednie to ....głupota....Wierzyc w cos takiego??
Moim zdaniem jakby to była broń BOR-owców, to wystrzeliłoby jeden po drugim, a nie w takich odstępach czasowych.
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
tego nie wiem ale ludzie mogli uciekać... a co z białym człowiekiem machającym pod skrzydłem samolotu?
 

pappo

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
"...a wielki, daleki nieobecny doczesnie naród, nabrzmiewający w nieznaną siłę
Sam tej mocy nie w pełni świadom, upomni się przekwitającemu światu
O niezapłacone długi,w dobie wielkiej zapaści XXI- wiecznych dobrodziejstw
Świat zwróci długi w walucie krwi"


" Wielka sięgająca pozaziemskich pyłów wojna
Oczywistością będzie dla każdego motyla i ptaka
Zatopione kontynety ustąpia ruchomym ziemiom
Ugodowa gwardia pogan, w przeddniu wojny rozbłysła
Narodów zacnych i zamożnych ścierwo
Zyski z nieszczęśc zagrabiając
Pomnażając swoje istnienia
Przygarniając rzeszę sług
Człowieczą zwierzynę
Śmietelną
Przedefiniują na mięso duszę"

(Podobno wypowiedziała te słowa Św. Julianna z Padwy- jeszcze przed nawróceniem. Ostatecznie odrzucona przez Kościół i spalona:( )

Naprawdę boję się, wydaję mi się, że chodzi o Chińczyków, a "ugodową gwardią pogan/ narodów zacnych i zamożych ścierwo" mogą byc obecni bogacze.
Dalej nie muszę już chyba tłumaczyc, klonowanie ludzi na podstawie DNA itd... ;/
 

kafe466

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
3
Może mi ktoś powie czemu z you tube tak szybko znikają te analizy z filmu z katastrofy?
 

Meszek

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2008
Posty
364
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Katowice
A teraz pomyślmy przez moment z użyciem tzw. zimnej kalkulacji...

Jeżeli uznać, że był to zamach, to czemu miał służyć? Można wyjściowo (tak, jak proponujecie) uznać, iż Rosja dokonała zamachu, aby uciszyć tego, który rozdrapuje niewygodne dla Rosji tematy. Tyle, że jaki jest tego efekt? Cały świat dowiedział się o Polsce, jej tragedii i wydarzeniu, z którym katastrofa samolotu jest nieodzownie kojarzona (czyt. o katyniu). Co więcej, Rosja decyduje się na wyemitowanie filmu pt. "Katyń" w godzinach największej oglądalności i poprzedzonego wstępną, kilkudniową kampanią informacyjną o jego emisji. Film wyemitowany zostanie także w innych krajach w tym np. na Białorusi. Kolejny fakt, to przyznanie przez prezydenta Rosji, że za zbrodnią katyńską stoi Stalin i NKWD.

Jeżeli więc uznamy, że był to rosyjski zamach, to co Rosja na nim ugrała w kontekście zamiecenia tematu pod dywan? W mojej ocenie zupełnie nic. Co więcej, jeszcze więcej osób - w tym sami Rosjanie - mogło się z tym tematem zapoznać i to z polskiego punktu widzenia (co jest bardzo ważne), gdyż punkt ten jest jednoznacznie niekorzystny dla Rosji. Dodatkowo każda kolejna rocznica zbrodni katyńskiej stanie się jeszcze bardziej wymowna.

Trwa śledztwo, także po polskiej stronie. Jeżeli cokolwiek miałoby podważyć teorię o wypadku, to jest prawie pewne, że się o tym dowiemy. Byłbym więc ostrożny z tworzeniem teorii spiskowych, gdyż obraz jest dość mało wyraźny w detalach i niestabilny. Niewprawne oko będzie więc bardzo podatne na sugestie i opinie innych. A i wyobraźnia zrobi swoje.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Witam

Na razie nie ma co gdybać - zamach lub nie. Faktycznie nigdy możemy się nie dowiedzieć. Strasznie łatwo posądzać o zamach, ale co jesli go nie było. Jeżeli powody były inne. Al ez drugiej strony. Rosyjska strona przetrzymywała czarne skrzynki strasznie długo. Tak właściwie to do gdy powinna wkroczyć również jakaś międzynarodowa komisja, która zbadałaby "wypadek".
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
a poza tym czemu na Pierwszych filmach świadków nie ma ciał?? Doszły mnie słuchy, że jeden dziennikarz który bł świadkiem tego, rosjanie zabronili mu się wypowiadać... z czarnej skrzynki jest tylko start samolotu i zapowiedz pogody z tego co pamiętam
 

Magda260893

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
GW
Nawet gdyby to była prawda to pewnie i tak byśmy się tego nie dowiedzieli. Rosjanie przyznaliby się dopiero po kolejnych 70 latach. Jeśli więc rzeczywiście jest to ich wina, to będą nas przepraszać, jeśli to my się mylimy to zwrócimy im honor. Za dużo niejasności w tym całym zdarzeniu, trudno uwierzyć, że to tylko przypadek.
Lecz także trudno uwierzyć w ingerencję Rosjan w tej katastrofie. Wszyscy wymyślają coraz to nowe przyczyny, dopatrując się ich zamachu.Niedługo okaże się, że ten wybuch wulkanu to też ich wina^^. Może to jednak szansa na pojednanie? Może nastąpi jakiś przełom? Warto w to wierzyć.
Tak samo wierzę w pojednanie Polaków, a może to tylko nieosiągalne marzenie? Jak myślicie?
 

Traxx888

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Moze przekonasz swoich kolegów o pojednanie z Rosjanami, ale 38 mln ludzi napewno nie wybaczy katynia, jest to cel raczej nie możliwy do zrealizowania...
 

makfil

Bywalec
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
579
Punkty reakcji
39
Miasto
Ziemia, planeta ludzi
Moze przekonasz swoich kolegów o pojednanie z Rosjanami, ale 38 mln ludzi napewno nie wybaczy katynia, jest to cel raczej nie możliwy do zrealizowania...

Jeśli tak łatwo wypowiadasz się w imieniu 38 mln ludzi, to może zapytaj ich, jak to się stało, że wybaczyli (lub może zapomnieli) o skutkach hitlerowskiego nazizmu, milionach ofiar, obozach koncentracyjnych, zniszczonych miastach i pamiątkach kultury.
A swoją drogą - Katyń pisze się z dużej litery.
 
Status
Zamknięty.
Do góry