Karta płatnicza

Eligo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Witam. Na wstępie pragnę zakomunikować, iż nie wiem czy ten temat otwieram na dobrym forum. Więc proszę o wyrozumiałość, ponieważ nie znalazłem odpowiedniejszego miejsca na forumowisko.pl. Wracając do setna, mam głupie pytanie. Otworzyłem konto w mbanku i otrzymałem kartę Visa electron z chipem ( http://mbank.kzp.pl/index.php?artykul=0023 ) Mój problem polega na tym że nigdy nie korzystałem z tego typu karty i nie mam pojęcia jak włożyć ją do bankomatu :bag: Wiem tylko tyle, iż pasek magnetyczny powinien znajdować się pod spodem. Pomóżcie proszę.
 

Dual Jack

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
129
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Ja jak idę z moją visa electron do bankomatu banku zachodniego to wkładam kartę chipem do góry oraz krótkim bokiem z chipem w stronę bankomatu.

[ __ (*)]
[ _____]
[ _____] TAK WŁÓŻ
 

Eligo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Wiec do bankomatu wchodzi najpierw krotsza krawedz karty, blizej ktorej znajduje sie chip? Przepraszam za takie pytanie, ale nigdzie nie moglem znalezc na nie odpowiedzi.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
najlepiej wkladac metoda prób i błędów - jak źle włożysz bankomat nie "wessie"
 

b0rix

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pasek od dołu, imieniem i nazwiskiem i początkiem numeru karty w stronę bankomatu(zazwyczaj jest ilustracja)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
na bankomacie masz zazwyczaj rysunek z instrukcja

poza tym probuj z kazdej strony, jak mowila Carmen - tylko nie wpychaj na sile, jesli wsadzisz dobrze, to sam pociagnie
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
dokładnie, metodom prob i błędów na pewno dasz rade. ważne żeby pasek był na dole. jak włożysz dobrze to sam bankomat ją wciągnie.
 
Do góry