Karta motorowerowa

Raficzek00

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Witam,

Mam pytanko słyszałem że od nowego roku czyli 2009 karta motorowerowa będzie nieważna i trzeba będzie zdawać normalnie jak na prawo jazdy w szkółkach. A ci którzy maja je obecnie tez będą musieli iść i na nowo zdawać???
Proszę pomóżcie!!!
 

cycu19922

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Stargard Szczeciński
bardzo możliwe ale to tylko jak narazie plotki nic nie jest pewne... W 2007 też słyszałem ze dużo zmian wprowadzą i jakos ich nie widać wiec nie ma co sie matrwic jak narazie
 

kamil_4444

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Płock
No też właśnie słyszałem o tym ale chyba ci którzy mają już kartę moto niemuszną się obawiać bo prawo nie działa wstecz. Więc ci którzy już mają , mają farta :p
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Nie wszedł, bo zostałbym powiadomiony i na portalach by o tym pisali. To było pewne, że to nie wejdzie. to jest Polska.

btw.
Źle się dzieje, że można jeździć na dowodzie, powinni tego zabronić, chociaż kurs teoretyczny powinien być, albo na prawko B.
 

krynio

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ta ustawa ma wejść za rok <Boże dzienkij> ja już se w tym roku wyrabiam ;)
 

kellerman

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
kłodzko
nie mogą ci zabrać prawo jazdy jak już je nabyłes wiec ci co bedą chcieli robić to bedą mieli utrudnienie,ale to może lepiej bo skutery powinny jezdzic 45km/h to predkosc jak rower ale przerabiane potrafia jezdzic 110km/h wiec prawo o ruchu drogowym,pierwsza pomoc bedzie tutaj potrzebna
 
Do góry