Karma dla kota?

zuza009

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2020
Posty
11
Punkty reakcji
0
Potrzebuję pomocy w wyborze karmy. Przygarnęłam kociaka jakieś 1,5 miesiąca temu. Weterynarz powiedział, że ma jakieś 5-6 miesięcy. Kot po kilku dniach rozchorował się, wet zalecił specjalny Royal Canin. Kotek sobie to wcinał, wyzdrowiał, przez cały ten czas po wyzdrowieniu był na RC dla kotów do 12 miesięcy. Problem jest w tym, że RC jest trochę drogi, jak na moją kieszeń i zastanawiam się, czy by nie zacząć mu tego mieszać z inną karmą. Nie jakimś takim totalnym syfem, ale jednak czymś trochę tańszym. Co o tym myślicie, możecie polecić jakąś karmę?
u nas tylko purina one
 

polalajla

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja kupuje karmę z bozity . Ma dobry i sprawdzony skład a moj psiak ja bardzo lubi .
 

KlaraMaj

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ta z bozity jest bardzo dobra . Jakość super ponieważ Szwecka firma bardzo dba o to . Nie ma tez konserwatow co jest dużym plusem .
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
ja propuneję ci sprawdzić karmę z bozity, ma dobry skład,jest bez konserwantów, duży wybór smaków, na pewno coś wpadnie w gusta smakowe twojemu zierzakowi.
 

KlaraMaj

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
kitekat i wiskas to takie kocie fast food ja mam koty po sterylizacji i daje im karmę pod tym kątem czyli " purina one " oraz " perfekt fit " nie jest to droga karma uważam ją za dobrą i są różne rodzaje tych karm dla twojego kota też by się coś znalazło

mój problem z kotami polega na ich nadwagą i jeśli nie będę widział rezultatów po tych karmach czeka mnie kupno droższych typowo leczniczych
Ja kupię karmę z bozity bezzbozowa i po niej nie tyje a nawet udało nam się trochę schudnąć .
 

joaska01

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Mój pies dostaje karmę reico bo swoim składem nie różni się od tej jaką zobywały by zwierzęta żyjąc w naturze. Tak więc nie ma w niej żadnej chemii ani innych ulepszaczy, które często można spotkać w karmach przemysłowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wiktass

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2022
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kot nasz ma mokra karme Josera Pate, bardzo dobra marka psiakowi te Joserę podaje
 

garuu

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dobra jest ta mokra karma Josera Pate, nasz kot uwielbia te pasztety
 

Sebastian572

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2023
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Według mnie o takie rzeczy najlepiej pytać weterynarza. Na pewno dobierze odpowiednią karmę dla naszego zwierzęcia.
 

Maria42

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Według mnie o takie rzeczy najlepiej pytać weterynarza. Na pewno dobierze odpowiednią karmę dla naszego zwierzęcia.
I tu Sebastian nie masz racji. weterynarz poleci taką karmę jaką handluje, bo często handluje :p a to nie zawsze najlepszy wybór ;) ja polecam karmę Empire, jest zdrowa, zbilansowana, dobry skład analityczny i jakościowy.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Mój kot dostaje Dolinę Noteci i suchą karmę Purina. Nie ma co za bardzo oszczędzać, bo te tanie karmy mają straszny skład. Potem wyda się więcej na weterynarza jak zwierzak zachoruje.
 

nateczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2023
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nasza kotka uwielbia mokrą karme Josera filet, delikatne mięsko. Suchej raczej nie dostaje , jedynie taka specjalną z odkłaczaczem :)
 
Do góry