Karma bezmączkowa dla psa

kokoszka33

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Znalazłam na netce info o karmie bezmączkowej - For Friends. Na stronie piszą, że do jej produkcji nie została użyta żadna mączka, a jedynie surowe mięso, ryby i świeże warzywa i owocowe. Przejrzałam jej skład i muszę przyznać, że mnie zaciekawił. Mogłabym prosić o jakieś opinie na temat tej karmy? Smakuje ona psom?
 
T

Tszak

Guest
Nie znam, ja kupuję karmę z najwyższej półki. Warto jednak dopytać ludzi, którzy z tematem stykają się na co dzień, może jakieś forum o psach? Często korzystam z ich pomocy, polecam ;)
 

octowius

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też nie znam tej karmy, ale mogę polecić karmę dobrej jakości firmy Arion. Na tej stronie jest duży wybór tej karmy. najlepszekarmy.pl/88-karma-arion
Sam szukałem dobrej karmy i zdecydowałem się na nią. Posiada dużo substancji odżywczych i jest dobrze zbilansowana.
 
B

bajderman

Guest
Np. naszemu pieskowi zdecydowanie bardziej odpowiadała karma sucha, pierwszy wiersz - http://copino.pl/pl/c/Karmy-Suche-dla-psa/5705
Ta z jagnięciną - je ją od dwóch lat. Próbowaliśmy dawać też mokre, ale chyba jedyne mokre co mu odpowiada, to woda.
Całej reszty nie jest w stanie pogryźć ;-)
 

marsh

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
nie polecam karmy Beneful w tym miesiącu zostali pozwani za niedzwolone substancje w karmie ;/
 

Karolina Koniecko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja swojemu psu kupuję własnie naturalną karmę Doctor Dog, nie zawiera sztucznych mączek, duża dawka mięsa plus witaminy i błonnik
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio znalazłam fajną, bez glutenu, hipoalergiczną bez sztucznych wypełniaczy karmę Kingsmoor. Jest całkowicie na bazie naturalnych składników i od niedawna dopiero można ja kupic w Pl. Ale co najwazniejsze mój psiak dobrze się ma dzięki niej, lubi ją.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Nie znam tej karmy ale my swojemu psiakowi kupujemy karmę Bozita. Jeśli zależy Ci na naturalnych składnikach bez żadnej chemii i sztucznych składników to powinnaś też spróbować
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
A to nie jest przypadkiem karma typu barf? Bo tam wlasnie masz surowe mieso, kosci, podroby, warzywa, owoce :) Mojemu pieskowi smakuje, chyba najbardziej lubi ta o smaku indyka i baraniny z barf primex. Ja sie glownie zdecydowalam na taka diete, bo jest dobra dla zwierzat z alergiami pokarmowymi i po prostu dobrze wplywa na ich zdrowie.
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
a ja od jakiegoś czasu karmie psiaki karmami barf original z primex https://barf.pl/ . Ogólnie nie spodziewałem się, że dieta barfowa może mieć tak korzystny wpływ na zdrowie i poziom energii czy samopoczucia u psa. Mój Riko jest na niej mniej wiecej pół roku i już udało się złagodzić objawy alergii i nawet wyniki badań krwi się poprawiły.
 

aLINKAa

Zbanowany
Dołączył
13 Czerwiec 2019
Posty
14
Punkty reakcji
0
polecam karmy Bozita, mają różne rodzaje i takie też znajdziesz
polecam
 
Do góry