Kara za jazdę po alkoholu w Singapurze.

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bądź spokojny, jeśli by jechał pijany będący członkiem Partii Akcji Ludowej to nic mu sie nie stanie, w końcu jest to jedyna partia u władzy to chroni swoich

a takie pokazówki są dla zwykłych śmiertelników aby popisac się zdecydowaniem i sprawiedliwoscią
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Co do tematu.. "Kara za jazdę po alkoholu w Singapurze". Kara za jazdę po alkoholu? Nie żebym się wielce czepiała, ale chyba po zażyciu alkoholu brzmi o niebo lepiej. Kto normalny wsiada do auta po spożyciu alkoholu, zacznijmy od tego. Albo jedziesz, albo pijesz.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bardzo ciekawy wniosek, jednak warto sie uczyć języka polskiego
 
M

MacaN

Guest
serwor napisał:
Połowa naszego narodu droga damo.
Połowa? Chciałbym zobaczyć statystyki potwierdzające to, o czym piszesz.

Nie przesadzajcie, za granica też piją. Co więcej, w niektórych państwach Europejskich są takie normy dozwolone, że wiele osób się nawet nie łapie do statystyk, a w Polsce załapałyby się na utratę prawka :)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
MacaN napisał:
Nie przesadzajcie, za granica też piją. Co więcej, w niektórych państwach Europejskich są takie normy dozwolone, że wiele osób się nawet nie łapie do statystyk, a w Polsce załapałyby się na utratę prawka
Chociażby Włochy. Dwie lampki wina i do auta- normalka. Wykracza to poza mój umysł jednak. Każdy łyk powoduje lekkie opóźnienie w myśleniu.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie, każdy kto wsiada po alkoholu za kółko to nie idiota to hiperidiota i potencjalny zabójca

zero alkoholu to jedyna droga
 

DiabloPuszysta

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
33
Punkty reakcji
2
Czy to prawda, że są plany aby u nas normy zmienić? Że trochę tą granicę chcą podnieść, by po jednym piwku można było jechać jeszcze
 
Do góry