Kara śmierci

Kara śmierci - ZA czy PRZECIW??

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
... oko za oko,ząb za ząb... :hyhy: :hyhy: :hyhy:
 
I

ibn

Guest
jestem za,

ale o tym czy karac smiecia czy nie powinna decydowac rodzina ofiary i rodzina powinna ja wykonac...

co wy na to?
 
K

ktoś

Guest
A czy my ludzie mamy prawo do wymierzania kar? Czy ktoś się nad tym głębiej zastanowił, żadne ludzkie prawo nie upoważnia nas do zabierania życia nawet Mordercy. Od tego jest Bóg(nasz Sędzia sprawiedliwy).
 
N

Neo

Guest
A wziąłeś pod uwagę że ktoś może być ateistą lub innej wiary ??? :looka:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
To jeden człowiek moze zabijać ludzi a ON SAM jest "nietykalny"?? Wielu przestepców wychodząc z wiezienia jest jeszcze bardziej WYUCZONYCH w dziedzinie morderstw, napadów itp... :((( Gdyby ktoś zamordował jedną z bliskich mi osób to chciałabym SPRAWIEDLIWOŚCI!! Jezeli takiego BRUTALA posadza na 10-20 lat to przeciez JEDNAK KIEDYS WYCHODZI!!! - i prawdopodobienstwo ze znowu "zabije" jest duze... To tak jak ze zdradą - człowiek raz zdadzi to druga osoba juz nie potrafi ufać tej osobie bo "jezeli raz zdradził to potrafiłby to zorbic drugi, trzeci raz..." MOzecie tutaj dawać argumenty ze w wiezienu jest naprawde ŹLE ale mnie to nie przekona.......... powinni wznowic kare smierci i najbradziej grożnych dla społeczenstwa przestepców UKARAC - moze to przestraszy potencjalnych morderców, gwałcicieli itp??? :((
Pozdrawiam

[ Dodano: 2005-05-03, 14:55 ]
Bóg nas wszytskich kiedys osądzi...
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
Ja tez jestem za bo dla osub ktore zabieraja zycie innym osoba to dla nich jedynym miejscem jest pieklo bo naprawde zabrac komus zycie to trzeba byc bez sumienia dlatego kara smierci musi byc !!!!!!!! :hyhy:
 
K

ktoś

Guest
istotnie ale czy nie pomyśleliście o takim czymś:)
Morderca zabija ofiare-wyrok-smierc-"kat" zabija oskarzonego

Wiem że nie możemy pozwalać na bezkarność
 

paulka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja m ysle ze ktos powinnien byc zkazany ale bez wykonania tzn ze kazdego dnia balby sie ze to juz jego czas wetdy sralby w majty i bardzo by go to dreczylo :?:
 

baton_6

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
spox ale jak by tak paru nie wykonali kary to już nikt by sie niebał

p.s. kara śmierci ok ale tylko jak ktoś zabija kogoś w okrutny sposub a później nie żałuje tylko mówi że tak dalej będzie robił.
A nie za każde zabujstwo
:hyhy:
 
N

Neo

Guest
paulka napisał:
ja m ysle ze ktos powinnien byc zkazany ale bez wykonania tzn ze kazdego dnia balby sie ze to juz jego czas wetdy sralby w majty i bardzo by go to dreczylo :?:
Wtedy z tego stresu mógłby dalej zabijać... To nie byłoby dobre
 

madziusia1987

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
Mońki
Jestem PRZECIW!!!
Jeżeli ktoś np kogoś zabije to dlaczego mamy mu życie odbierać niech siedzi w pierdlu w nienajlepszych warunkach i niech cierpi i usycha. Zabijając go pomagamy mu a nie go karzemy!!!
 
N

Neo

Guest
madziusia1987 napisał:
Jestem PRZECIW!!!
Jeżeli ktoś np kogoś zabije to dlaczego mamy mu życie odbierać niech siedzi w pierdlu w nienajlepszych warunkach i niech cierpi i usycha. Zabijając go pomagamy mu a nie go karzemy!!!

W więzieniach nie ma miejsc, dostaje wyrok w zawieszeniu i co?! :looka:
 

Dynamitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wadowice
ja uwazam jednak ze nikt nie ma prawa odbierac nam zycia i jestem przeciw!
Bo rozumiem ze ktos kogos zabil ale mysle ze jesli pojdzie na cale zycie do wiezienia bedzie to dla niego wieksza kara bo bedzie cierpiał... a jesli go zabijemy ulatwimy mu tylko sprawe :kwasny:
 
Do góry