Kantoronline.pl nowym sponsorem tytularnym Częstochowskiego Włókniarza!

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
Włókniarz Częstochowa- jeden z najlepszych żużlowych klubów w naszym kraju, osiągający satysfakcjonujące wyniki lecz jak większość teamów sportowych mający problemy finansowe.. Jak sądzicie czy taka współpraca w znaczący sposób poprawi postawę drużyny żużlowej ze świętego miasta w nadchodzącym sezonie?
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Balec napisał:
Włókniarz Częstochowa- jeden z najlepszych żużlowych klubów w naszym kraju, osiągający satysfakcjonujące wyniki lecz jak większość teamów sportowych mający problemy finansowe.. Jak sądzicie czy taka współpraca w znaczący sposób poprawi postawę drużyny żużlowej ze świętego miasta w nadchodzącym sezonie?
Z tego co czytałem i słyszałem to finansowe nie jest zbyt kolorowo, poza tym po sezonie jeszcze jakieś akcje z Sajfudinowem itp..
A mimo wszystko i tak dobry wynik osiągnęli w tamtym sezonie ;) Taki sponsor może wrócić Częstochowski żużel na dobre tory!
 
J

janson9

Guest
kasę na urlop w tamtym roku wymieniałem i było ok czyli sponsorem też pewnie będzie w porządku.
zresztą to solidna firma obracająca dużym kapitałem wiec mówi to samo za siebie!
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
W końcu prężna firma. Mam nadzieję, że to poprawi nastroje w drużynie i w finale rozjedziemy.. wiadomo kogo :D:D:D:D:D Włókniarz!
kto nie skacze, kto nie skacze ten z...!!!!!!! ;)
 
K

Kruczy

Guest
Firma działająca w branży finansowej i ciesząca się dobra opinią. A jak wiadomo jeśli kasa się zgadza to wszystko się zgadza.
 
Do góry