kanapa do salonu

N

nianiaSweet

Guest
ja teraz pomagam w zakupie sofy rodzicom, w weekend wybieramy się do agaty meble ale aż się boję tych tłumów, bo w agacie zawsze jest mnóstwo ludzi, to ich jedyny minus.
 

Ulka 32

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zaglądnij do sklpu intenretowego meble-bogart.pl ja u nich ostatnio kupiłam sofę Amber i jest nie tylko piękna ale i bardzo funkcjonalna. Zobacz sobie również kanapę Hedon - coś pięknego. Polecam.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Obecnie jestem na etapie poszukiwania idealnej kanapy/ sofy do salonu. Wyczytałam, że trzeba zwracać uwage na jej wykonanie, konstrukcję, żeby była mocna ale i na materiał na obicie. Gdzie szukać w takim razie dobrej kanapy? Ktos polecał na obicie tkaniny z fargotexu na tym forum - w których sklepach można takie dobrać?
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja mam duży salon i właśnie dużej kanapy potrzebowałam. Wpadł mi w oko ten narożnik za niewielką cenę www.mebel-partner.pl/naroznik-z-funkcja-spania-do-salonu-falco-detail. Ma fajny uniwersalny kolor więc będzie pasował do każdego wnętrza
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Zmiany są potrzebne więc my postawilismy tez na nowy naroznik. Zrobilismy jakos na poczatku zeszlego roku kompletna metamorfoze salonu i wywalismy te ster pozostalosci po tesciach ktore pamietaly jeszcze komune. Zrobilo sie zdecydowanie wiecej miejsca... wystarczylo i na kanape i na piekna mebloscianke. Jesli masz wiecej miejsca to zdecydowanie polecam naroznik - to naprawde fajna opcja rowniez pod katem designu. Teraz robia swietne zestawienia kolorystyczne! My bralismy z salonu agaty naroznik z polaczeniem szarosci i turkusu - petarda! Salon zdecydowanie odzyl no i wyglada bardziej nowoczesnie
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja to oprócz dobrego łózka muszę mieć jeszcze dobrą pościel :) fajne mają na room99 bo nie dość, że mają fajne wzory to jeszcze znakomita jakość
 

kasiawojcie

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem
Hmmm, chyba sofę mieliście jakąś dużą, bo moja sofa z pufami wcale nie zajmuje dużo miejsca ;)
A spokojnie mogę 5 osób na nich posadzić. Zresztą sam zobacz - kupiłam ją na zeusmeble.pl/pl/c/Sofy/20 , model ERIS FS. Świetnie się prezentuje w salonie, a jak chcę kogoś przenocować to łączę sofę z pufami i mam łóżko :D Świetny wynalazek! Puf nie trzeba po kątach rozpychać, a łóżko wychodzi naprawdę duże. Kiedyś co prawda, sofy z wygodnym spaniem mi się nie kojarzyły, ale w tym zamówiłam 17centymetrowy materac sprężynowy i jest jak na puchu.
 
Do góry