kanapa do salonu

N

nianiaSweet

Guest
jestem właśnie na etapie poszukiwania kanapy, narożnika do swojego salonu, będąc przejazdem w innym mieście widziałam meble które maja praktyczne rozwiązania, takie ja k schowki na książki czy pilota, poszukuje takich samych ale w warszawie jest tyle salonów meblowych ze nie mam czasu wszystkich po kolei odwiedzić, wiecie może gdzie mogłabym znaleźć meble właśnie z takimi praktycznymi rozwiązaniami. Chciałabym żeby to była kanapa łącząca w sobie praktyczność oraz solidność wykonania, dodam że poluję na kanapę z dobrej jakości skóry.
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
nianiaSweet napisał:
jestem właśnie na etapie poszukiwania kanapy, narożnika do swojego salonu, będąc przejazdem w innym mieście widziałam meble które maja praktyczne rozwiązania, takie ja k schowki na książki czy pilota, poszukuje takich samych ale w warszawie jest tyle salonów meblowych ze nie mam czasu wszystkich po kolei odwiedzić, wiecie może gdzie mogłabym znaleźć meble właśnie z takimi praktycznymi rozwiązaniami. Chciałabym żeby to była kanapa łącząca w sobie praktyczność oraz solidność wykonania, dodam że poluję na kanapę z dobrej jakości skóry.
Nie wiedziałem jeszcze kanapy z takim schowkiem, ale skórzaną mogę Ci polecić.Trochę to kosztuje, ale chyba nikt nie oczekuje, że porządna, skórzana kanapa będzie tania. Siedziałem (ba, nawet spałem!) na takim cudzie i muszę przyznać, że wygodą bije na głowę wszystkie inne kanapy na jakich miałem przyjemność siedzieć ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
muszę przyznać że bardzo ciekawa propozycja, sama myślałam właśnie o czarnej skórze do salonu, ale tak sobie pomyślałam, że nie dysponujemy z mężem zbyt dużą ilością pokoi w naszym mieszkanku, a często zdarza się że ktoś do nas wpada i zostaje na noc, tak więc potrzebujemy ładnej sofy z funkcja spania, bo to dla nas teraz główny wyznacznik, dlatego czekam na kolejne wasze propozycje.
Swoją drogą muszę Ci pogratulować że zmieściłeś się na tej sofie :)
 
N

nianiaSweet

Guest
muszę Ci powiedzieć że Twoje propozycje bardzo przypadły mi do gustu, to jest właśnie to czego szukam, pytanie tylko w którym salonie meblowym w warszawie mogę znaleźć takie propozycje, żeby je osobiście przetestować???
 
L

libelule

Guest
nianiaSweet napisał:
muszę Ci powiedzieć że Twoje propozycje bardzo przypadły mi do gustu, to jest właśnie to czego szukam, pytanie tylko w którym salonie meblowym w warszawie mogę znaleźć takie propozycje, żeby je osobiście przetestować???
NianiaSweet, napisz coś wiecej o kolorach pokoju, bo skóra może być we wszystkich kolorach teczy ;) u mnie by pasowało coś takeigo: http://www.agatameble.pl/produkty/pomieszczenia/pokoj-dzienny/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-cinque

Ale nie do każdego wnetrza bedzie dobry, wiec może inny kolor :)
 
N

nianiaSweet

Guest
chciałam dwie ściany pomalować na kolor śliwkowy a dwie zostawić białe widziałam już takie połączenie i strasznie mi się spodobało, a jeśli chodzi o Twoją propozycję to właśnie coś takiego by mi pasowało ale właśnie w białej skórze ,a z tym kolorem chyba nie powinnam mieć problemu, czy sofa którą pokazałaś jest też dostępna w bieli???
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Ja meble kupuje w Ikea i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony, wybor jest ogromny a ceny w normie.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja kupilam raz meble w Ikei i powiedzialam sobie nigdy wiecej wole zaplacic wiecej i miec pozadne meble niz takie ktore nie dosc ze sa niewygodne to jeszcze malo solidne i trzeba je za chwile wymienic.
 
L

libelule

Guest
nianiaSweet napisał:
chciałam dwie ściany pomalować na kolor śliwkowy a dwie zostawić białe widziałam już takie połączenie i strasznie mi się spodobało, a jeśli chodzi o Twoją propozycję to właśnie coś takiego by mi pasowało ale właśnie w białej skórze ,a z tym kolorem chyba nie powinnam mieć problemu, czy sofa którą pokazałaś jest też dostępna w bieli???
nianiaSweet tak a propos Twojego pomysłu to coś takiego zobaczyłam: http://www.denizhome.co/wp-content/uploads/2013/03/DenizHome-White-and-Purple-Living-Room-Design.jpg
podejrzewam, że chodziło Ci raczej o taki fiolet bardziej czerwienią nasycony, ale taka aranżacja jest genialna nie?

A co do białej kanapy, mają np. taki: http://www.agatameble.pl/produkty/produkt/meble-tapicerowane/narozniki/rozkladane-1/naroznik-landing
stylowo chyba dość podobny, nie?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Takie zagłówki to super pomysł, patent. ja sama mam kanapę właśnie na niej siedzę i zawsze boli mnie szyja, nie ma możliwości oparcia bo co najwyżej poduszki sięgają do łopatek. Zresztą w tych salonach Agaty meble mają masę różnych producentów, przekrój cenowy spory zawsze coś się znajdzie ciekawego, oryginalnego. ja bym chciała bardzo zmienić dywan teraz w pokoju naszym dużym... chyba muszę się wybrać.
 
N

nianiaSweet

Guest
a powiedz mi często kupujesz w agata meble? sama zastanawiam się nad zakupem mebli właśnie tam, mogę liczyć u nich na jakieś promocje, co warto u nich kupować?
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
kolezanka byla ostatnio u nich w salonie i widziala, ze maja calkem ciekawa oferte mebli na raty 0% lub rabat 10% . Mysle, ze to fajne oferty, bo mozna dodatkowo zaoszczedzisc jakas kase.
 
N

nianiaSweet

Guest
no tak w agata meble często można trafić na jakąś promocję i to jest fajne, bo w mi np. bardzo dużą przyjemnośc sprawiają zakupy w okazyjnych cenach, ale jest to tez pułapka bo jak jest promocję to zazwyczaj wychodzę ze sklepu z więcej niż jedną rzeczą :)
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
promocje sa jak najbardziej cool, szczegolnie jak sie jest mlodym malzenstwem i ma sie mieszkanie swiezo kupione, to mozna w jakis sposob zaoszczedzic kilka zloytch na fajne dodatki:D Np fajna posciel tam maja :D
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Mi podobały się kanapy Kler - niemniej trochę one kosztują ...
 

anda87

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Trochę to mało powiedziane heh . Ja mam z Ikei .
 
Do góry