Kanały naukowe YouTube?

Herald

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zna ktoś z was ciekawe kanały naukowe na YT? Interesują mnie jedynie po polsku, z angielskiego łape jedynie koło 60% słownictwa, więc to raczej kaleczenie nie oglądanie.
Znam jedynie 2 kanały - Scifun, Polimaty.
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
Z polskich to za wiele nie ma. Przyszedł mi tylko do głowy, poza tym o czym wspomniano powyżej, kanał AddBuster'a. Do kanału popularno - naukowego jest mu daleko, ale można się z niego dowiedzieć jak sprzedawcy robią nas w bambuko.
 

marylouise

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Może to nie jest do końca kanał YouTube, ale na fanpage'u "I fucking love sciene" jest pełno filmików i mega ciekawych rzeczy :)
 

ortodoks

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Hej, Jeśli kojarzysz 60 % to już całkiem sporo. Sama mogę Ci ze swojego doswiadczenia polecić kurs metodą Emila Krebsa. To pozwala naprawde poprawić płynność w mówieniu. No i w odróżnieniu od youtuba nie musisz mieć dostępu do interentu, żeby się uczyć, a jedynie wgrac kurs np. na komórkę. Oczywiście fajnie tez oglądać filmiki, ale chyba lepiej troszkę bardziej się do tego przygotować niż łapać tylko połowę.
 
A

Aleksa24

Guest
Warto spórbowac języka chińskiego, gdzie na hanzilla.pl masz wersję demo na początek całkiem za darmo. Ja korzystam zarówno z ich aplikacji na telefon jak i strony. Super jest to wszystko przygotowane i stosują w nim m.in aktywna naukę (activ-study). Za każdym razem gdy przeglądasz chińskie znaki na aplikacji to porgram podpoiwada Ci w celu odtworzenia :)
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Historia bez cenzury - świetne. I był kiedyś jeszcze taki chłopak, który znakomicie tłumaczył zagadnienia matematyczne, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nazwy kanału. Jak znajdę, to wstawię :)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Ja bardzo lubię oglądać - emce□. Pożyteczna wiedza, przedstawiona w ciekawy sposób.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Pepitka napisał:
był kiedyś jeszcze taki chłopak, który znakomicie tłumaczył zagadnienia matematyczne, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nazwy kanału.
Może Krystian? :D

https://www.youtube.com/watch?v=fH-memMFMYU
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Takich kanałów jest cała masa, w zależności od zainteresowań. Ale szczerze mówiąc wolę kanały telewizyjne - zwłaszcza Discovery i różne jej odmiany. :)
 
M

MacaN

Guest
astrofaza. I jesli mam być szczery, to programy Discovery przy niej wymiękają.
 
Do góry