Kampania Lidla

magdaprzed

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej,myślę że to dobre miejsce żeby zapytać,nie znalazłam lepszego w działach forum.
Co sądzicie o kampanii Lidla?Wielka Noc Okazji?Słyszeliście o niej ?Lidl obiecał otworzyć wybrane przez użytkowników sklepy w nocy na kilka godzin,ze specjalnymi rabatami i promocjami,w zamian za 100 fanów na fanpejdżu.Udało im się to w półtora miesiąca i na dniach otwierają wybrane w konkursie sklepy.Moim zdaniem mieli super pomysł,zaangażowali fanów w specyficzny sposób.Co myślicie ?
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Kampania świetna, działa do teraz? Lidl generanie wprowadza fajne kampanie i na prawdę ciekawe towary oferuje :)
 

LAuraSZ

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ale jakoś słaby rozgłos mieli, bo ja o niczym podobnym nie słyszałam...
 

berenikaeliza

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
to jest mistrzostwo to co oni ostatnio robią. Z taniego dyskontu omijanego szerokim łukiem zrobili w krótkim czasie ulubioną sieć Polaków.
 

janek23ci

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2015
Posty
36
Punkty reakcji
4
Mnie śmieszą np kosiarki czy glebogryzałki w dyskontach typu Lidl czy Biedronka... idąc po ziemniaki i ser przy okazji ludzie kupując maszyny rolnicze? :p A jak wrzucają jakąś dobrą ofertę to pod sklepami odbywa się festiwal żenady tak jak na popularnych filmach typu walka o karpia ;p
 
M

MacaN

Guest
Nie no, mnie to nie śmieszy, bo niby dlaczego ? Sam nie raz kupowałem w takich sklepach np. łopaty do śniegu, gry, lampki, półki, czy inne tego typu rzeczy.
 

kikas

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2015
Posty
5
Punkty reakcji
1
naprawde w tykich dyskontach da się kupić lepsze rzeczy (i tansze przede wszystkim!!!) niż w roznych sklepach. ja np. czesto jak sa akcje "sport' w biedrokach cy lidlach to zaopatrzam się w sportpwe koszulki itp. polecam!
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Na początku spodziewaj się oblężenia, zwłaszcza w pierwszy dzień otwarcia. Co do tych promocji i wgl, kiedyś mojej znajomej udało się kupić fajny skórzany portfel. Nie ma reguły, czasami uda się trafić coś ciekawego, czasami nie.
 

kaszubica

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
zależy ile masz chętnych. u mnie zawsze są kolejki jak coś fajnego w promocji się szykuje.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Marta_34 napisał:
U mnie na osiedlu niedługo otworzą lidla, ciekawe co to będzie :)
Przeglądaj gazetkę - dostępna w lidlu oraz internecie. Generalnie warto kupować niektóre rzeczy - np. nabiał, a inne nie - np. wędliny.
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Lidl działa w niezrozumiały dla mnie sposób na ludzi, te kolejki jak za komuny, walka o wątpliwej jakości towar.. no kupa śmiechu ;)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Z perspektywy eks pracownika tegoż przybytku - sporo rzeczy jest niezłej jakości, mają rewelacyjne warunki gwarancji i często dostajesz albo kasę do ręki, albo często nowy towar z serwisu. Ludzie przy promocjach zachowują się jak bydło. Zaczynając od tłumów przed otwarciem. Sama nie raz widziałam akcje różne, do rękoczynów o śpioszki niemowlęce i koleżanką wepchniętą do lodówki przy promocji pamiętnych karpi włącznie.
 

Lewiksa

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Trzeba przyznać, że to dobra inicjatywa no i pewnie w ten sposób można wprowadzić dodatkową pensję za nadgodziny dla pracowników oraz w przypadku lepszych rezultatów pracę na dwie zmany. Lidl rozszerza możliwości, no proszę... :)
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Nadgodziny to najczęściej odbiera się w wolnych dniach, a praca na dwie zmiany i tzw. międzyzmiany to normalka.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Jakaś bajka xD otwarty wybrany sklep na noc w zamian za fanów na fejsbuku? :crazy:
Lidl jest ekstra, produkty są super, czasem kupuję tam ciuchy, jest fajna jakość i niska cena. Jednak możliwość otwarcia jakiegoś wybranego sklepu na noc z jakimiś tam promocjami po prostu brzmi jak żarcik. To nie juesej :D
 
Do góry