Kamera rejestrująca w samochodzie

LukaszM88

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2015
Posty
51
Punkty reakcji
0
Macie zamontowaną kamerkę w swoim samochodzie?? Możecie polecić albo odradzić coś z własnego doświadczenia.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Mamy w aucie mikavi pq1, przydaje się, nagrywa wszystko łącznie z poboczem, nawet chodnik się łapie na nagraniu, to się może przydać bo czasami piesi potrafią wyskoczyć przed maskę a potem problem że to niby kierowcy wina, a tu masz dowód czarno na białym. Jakość nagrania jest bardzo dobra, widać wszystko wyraźnie.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja mam ALWI DK-300S ale z tego co widziałem to w Polsce niedostepne a w necie zero na ten temat. Byłem na wakacjach u Japońców to kupiłem . Naprawdę fajna sprawa. Prócz 1080p na przedzie auta są dwie kamerki na boki oraz jedna na tył. Boki 720p, tył 720p. Minus taki że musza być cztery osobne karty micro sd. Przód nagrywany kartą A, boki B,C a tył D. Druga fajna rzecz w tym to kamerki nocne z czujnikiem podobnym do alarmu tyle że to działa na 1,5-2m od auta. Uruchamia kamery w chwili gdy czujnik je wzbudzi a można podłaczyć dodatkowo pod sygnał (masa) z alarmu. Całość 169usd ale warto było. juz kilka razy rąbnęli mnie na parkingu w nocy i rano dzieki nagraniom udało się dorwać łotra.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
A mi ukradli wycieraczki BAICON, tez hybrydowe, 100 razy lepsze od tych z optimo.pl no i przede wszystkim tańsze i to o 50%. W optimo wycieraczki są w cenie 2 x wyższej jak we wszystkich standardowych sklepach.
Ten sklep to ściema. W optimo kupiłem trzy razy i trzy razy jesieni nie przeżyły a były z górnej pułki. Następnym razem się nie nabiorę.
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Tak mam kamerę i jej nie zdemonmtuje.
Różni debile mi nie raz grozili różnymi rzeczami; ja się jednak nie boję i cała masa moich filmów wisi na YT i boli co niektórych..... oj boli
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
developer napisał:
Tak mam kamerę i jej nie zdemonmtuje.
Różni debile mi nie raz grozili różnymi rzeczami; ja się jednak nie boję i cała masa moich filmów wisi na YT i boli co niektórych..... oj boli
a jaka kamerkę masz??
 
Do góry