Kaliber 44

Mia69

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Zastanawiam sie czy ktos tez tu lubi Kaliber tak samo jak ja?
Jak rozumie ich teksty, czy wierzy w backmassking, czy słuchał chociaż jednego kawałka z 'Usłysz nasze demo'?
Ja w sumie od K44 zaczynałam :)
Mam nadzieje, że dowiem się czegoś ciekawego.
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Kaliber 44.
W backmassking wierze , ale tylko w jednej jedynej piosence ,,Plus i minus", którą śpiewa Magik :D
 

Mia69

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Troche schizowe to :)
I jaka jak interpretujesz przeslania poszczegolnych piosenek? xd
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Słuchałem, już nie słucham bo odechciało mi się przez tę nagonkę na backmasking i dzieciaków wstawiających znicze po każdej wzmiance o Magiku.
 

Mia69

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Sadze, ze gdyby Magik sie nie zabil nikt by go tak nie wyroznial od Joki i Daba.
 

Mia69

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Elbląg
Gdyby odjac od Kalibra, ktoregos z tych trzech nie bylo by tego co stworzyli razem i nigdy osobno nie stworzyli by czegos takiego bez ktorego z nich.
Doceniam ich wszystkich po rowno.
A to zamieszanie wokolo Magika jest niepotrzebne... a te internetowe swieczki nic nie znacza.
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Troche schizowe to :)
I jaka jak interpretujesz przeslania poszczegolnych piosenek? xd

No takie inne.
Szkoda, że dzisiaj nie robi się takiej muzyki :(
Hmmm... za mało czasu by opowiadać jak je interpretuje. Napewno każdy inaczej rozumie ich teksty.
Wiadomo, że oni tworzyli piosenki z ukrytym przesłaniem, które tylko ten co słucha i rozumie odgadnie o co chodzi ;)
Teraz już często nie słucham Uszłysz nasze demo, bo troche dołujące niektóre piosenki ;P
 

Sunim

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
38
posłuchajcie co ja mam na ten temat do powiedzenia na www.myspace.com/sunim
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Zastanawiam sie czy ktos tez tu lubi Kaliber tak samo jak ja?
Jak rozumie ich teksty, czy wierzy w backmassking, czy słuchał chociaż jednego kawałka z 'Usłysz nasze demo'?
Ja w sumie od K44 zaczynałam :)
Mam nadzieje, że dowiem się czegoś ciekawego.
Bardzo lubię K44, Księga Tajemnicza. Prolog wymiata !!! .. album jest za*ebisty , aż roi się tam od metafor ...
Szczerze to nie interpretowałem "Usłysz nasze demo", w backmassking nie wierzę, moim zdaniem to ludzki wymysł a ledwie zrozumiane teksty to po prostu zwykły przypadek :(....
... tak myślę ..... chociaż "Revolver" The Beatles daje do myślenia....<_<
Podobnie jak Ty, przygodę z tego rodzaju muzyka zaczynałem od K44 :)

pozdr :papa:
 

ochotniq

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Kalisz
Uwielbiam Kalibra, ale tylko ich pierwszą płytę, i kawałek Psychodela, wg mnie najlepszy
 

joteste

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Jak chcecie sporej ilości metafor to sprawdźcie VNM'a.
 

Pfk-kompany

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dla mnie to K44 jest na równi z PFK czyli są NAJZAJEFAJNI I UMIELI TWORZYĆ RAP A NIE CHŁAM.
Na początku za czasów podstawówki jeszcze, gdy usłyszałem "plus i minus" zaraz to wyłączyłem, i powiedziałem "co to :cenzura: jest?!" ale zbiegiem dni się od tego uzależniłem. Moje uszy można tak powiedzieć ;D koją Plus i Minus a także Magia i Miecz.
 

BeGieKa

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Zagłebie
Słuchałem _ słucham i w sumie wychowałem się na kalibrze. A po za tym śląskie produkcje są dla mnie przekozackie.
 

dawkes

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
TORUŃ
ja tam lubię posłuchać właśnie nutek typu psychoza, plus i minus, normalnie o tej porze, konfrontacje lub film to takie moje ulubione z K44
a co do backmaskingu to przecież jest tak, że magik zrobił go celowo tylko w tym jednym kawałku, a reszta zaraz sobie zaczęła wymyślać i doszukiwać się nie wiadomo czego we wszystkich nutach
 

ilka90

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja jestem wielką fanką Kalibra 44. W zasadzie to od tego wszystko się zaczęło. Kiedyś kolega wynosił na dwór walkmana i słuchaliśmy z kaset.
Najlepsze kawałki to dla mnie: wena, konfrontacje, film, normalnie o tej porze, litery, itp.
 
Do góry