Kaczyński i PiS chcą kultu BANDERY w Polsce?

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
A Ukra już fochy strzela, cło ją boli, polaczki chcą teraz produkować jedzonko na ukraince za grosze i sprowadzać do PL, aby na wszystkim zarabiać razy 1000, bo tylko głupi Polaczek jest na mocy zapłacic 10zł za konserwę wypchaną w 60% towarem do utylizacji. Po co sprzedawać te same konserwy na Ukrainie za 3zł jak można wciskac na zachód, prawda?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 448
Punkty reakcji
83
Mnie polska głupota też wpienia, ale bez przesady z tym obrażaniam całego kraju i samego siebie przy okazji. Jak chcesz zobaczyć glupków, to sobie na pytamy wejdź. Tam mają zbiórkę.
Uff... Musiałam to z siebie ,zwymiotować', przepraszam wszystkich urażonych. Neuronów, które straciłam na skutek zbyt dużej kumulacji bzdur, nikt mi nie odda. Tak to jest, gdy tutaj nic sie dzieje i człowiek z nudów wchodzi byle gdzie
 
Ostatnia edycja:

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
Kazachstan
I DLATEGO ZMIENIŁAM NICK I ANTYPOLAKA NA NOWYM KONCIE JUŻ ADORUJĘ, KOCHAM I SZANUJĘ, WSZAK ZROZUMIAŁAM, IŻ SIĘ WYGŁUPIŁAM A FACET ... PRZECIE - MOŻE DOSADNIE - MOŻE NIE KULTURNIE - ALE ... MIAŁ I MA ... RACJĘ.
RACJA?
TEŻ CIĘ KOCHAM SKARBIE!
Podesłać nerwosolek?

TY DZIEWCZYNO BANDERĄ SIĘ NIE PRZEJMUJ, TY LEĆ I ZERKNIJ JAKIE TO PODWYŻKI ZNOWU PRZESZŁY A TY NIC O NICH NIE WIESZ.
Dopiero wtedy .zżyguj. co chcesz...
NIEBAWEM TYLKO UKRAIŃCA NA POLSKĘ BĘDZIE STAĆ, ZASIŁKI, ZAPOMOGI, DODATKI ZA CHWILĘ ZACZNĄ PRZEWYŻSZAĆ POLSKIE PENSJE, NIE NAKŁADAJ NA OCZY BANDEROWSKICH OKULARÓW, TO NIC NIE DA, ZAJMUJ SIĘ TYM CO CIEBIE DOTYCZY.

Jeszcze chwila i będziesz sporowadzać żarcie z Chin...
ogrzewać chałupę świeczką...
i gotować nad zapalniczką...
... paląc już nawet nie Junlingi z przemytu lecz suszoną trawę...
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
No i mamy już promowanie banderyzmu w Polsce. W ukrainskim sklepie w Krakowie promuje się postać Stepana Bandery.
Pro-banderowski PiS oraz inni fani banderowców nic z tym nie robią i w Polsce ukraincy kultywują kult Bandery w miejscach publicznych.
Fotki sklepu
🇺🇦
w centrum Krakowa. Na witrynie obok
@ZelenskyyUa
zbrodniarz Bandera i napis "sława nacji". Co na to prezydent Jacek Majchrowski
@krakow_pl
oraz Krakowianie
@AndrzejDuda

@RyszardTerlecki
? Co na to
@Kaminski_M_

@MSWiA_GOV_PL
, którego poprzednika Bandera zamordował?
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 448
Punkty reakcji
83
Takie coś to niedopuszczalny skandal! Ktoś powinien za to beknąć.
To tak jakby książkę zachwalającą Hitlera czy Stalina, sprzedawać.
 

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
22
Zauważyłam to i rozesłałam do kogo tylko się dało. Głównie do ludzi, którzy mogą napiętnować publicznie tą sprawę.
Coraz śmielej i bezczelniej nasi "goście" sobie poczynają. Jak im pozwolimy to - mówię wam - drugi Wołyń nam zrobią.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 448
Punkty reakcji
83
Zauważyłam to i rozesłałam do kogo tylko się dało. Głównie do ludzi, którzy mogą napiętnować publicznie tą sprawę.
To już jest przegięcie pały! Kibel nam z kraju robią!
Jeszcze niech umieszczą biografię Suchewycza do kompletu...

Coraz śmielej i bezczelniej nasi "goście" sobie poczynają. Jak im pozwolimy to - mówię wam - drugi Wołyń nam zrobią.
Yyy... sorry ale to nie ,,nasi goście'' tylko polski pajac, co coś takiego dopuścił!
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 448
Punkty reakcji
83
Nie. Ty obwiniasz zwykłych ludzi z Ukrainy, ja nie. W tym wypadku winię, tego co dopuścił tę książkę do sprzedaży. Powinien beknąć za to poważną karę finansową. Lecz oczywiście, jej nie poniesie. Tak nas wspaniała władza prowadzi...
Do tego chorągiewki z napisami-,,Sława Nacji''. Jak w Niemczech lat 30 XX w.
Po tym co nasz kraj od totalitaryzmów przeszedł.
Żenujące, obrzydliwe!
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Nie. Ty obwiniasz zwykłych ludzi z Ukrainy, ja nie. W tym wypadku winię, tego co dopuścił tę książkę do sprzedaży. Powinien beknąć za to poważną karę finansową. Lecz oczywiście, jej nie poniesie. Tak nas wspaniała władza prowadzi...
Do tego chorągiewki z napisami-,,Sława Nacji''. Jak w Niemczech lat 30 XX w.
Po tym co nasz kraj od totalitaryzmów przeszedł.
Żenujące, obrzydliwe!
No tak w końcu to nie ukraincy to robią? Ale, ale... przecież to ukraincy, nasi goscie którzy uważają sie już za gospopdarzy i chcą aby to Polacy uczyli sie ukrainskiego w Polsce a nie ukraincy Polskiego.
To ukrainski sklep i to UKRAINCY promują kult Bandery w Polsce. A PiS na to przyzwala.
Tak przy okazji.

Pan prezydent Mykoła Andrzej Duda odmówił honorowego patronatu obchodów 80 rocznicy Rzezi Wołyńskiej. Ale to nic dziwnego jego dziadek oficer UPA w grobie by się przewrócił.
 
Ostatnia edycja:

wieslawa

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
96
Punkty reakcji
22
Nie. Ty obwiniasz zwykłych ludzi z Ukrainy, ja nie. W tym wypadku winię, tego co dopuścił tę książkę do sprzedaży. Powinien beknąć za to poważną karę finansową. Lecz oczywiście, jej nie poniesie. Tak nas wspaniała władza prowadzi...
Do tego chorągiewki z napisami-,,Sława Nacji''. Jak w Niemczech lat 30 XX w.
Po tym co nasz kraj od totalitaryzmów przeszedł.
Żenujące, obrzydliwe!
I tu się mylisz. Umożliwiono tym ludziom zakładanie własnych firm (także wydawniczych), bez żadnych podatków, bez vatu bez obciążeń są bezkonkurencyjni. To początek. Nie widzisz, jak się panoszą i coraz ostrzej z Polakami postępują. Kto, jak nie rząd "nasz" im takie coś umożliwił? Ja nie obwiniam każdego człowieka, ale system.
 
Do góry