Kaczor Donald

licrossa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
kimbra napisał:
Ja czytałam w dzieciństwie i teraz zdecydowanie też bardzo lubię poprawiają mi mocno humor. Ostatnio kupiłam Giganta Mamut - wielka dawka komiksów, jest rozrywka na wiele dni.
Ja się uczyłam czytać na komiksach. Teraz też po nie sięgam chociaż czasami zdaje mi się, że dorosłym nie wypada haha :) teraz zabieram się za Giganta "Wyjątkowo zimny luty"
 

Barbarella

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
1
A mi się właśnie wczoraj brat młodszy chwalił, że nowego Giganta kupił, ale to już jeszcze jakiś nowszy chyba, bo miał tytuł inny - "Stara pułapka". Ja też zawsze jak byłam młodsza to uwielbiałam komiksy z Kaczorem Donaldem. :D Więc chyba są ponadpokoleniowe. :D
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Barbarella- to był najlepszy numer od roku moim zdaniem i nie tylko moim. Ten co jest teraz -Kapitan Nielot- też ma niezłe komiksy, ale bardziej to mnie zastanawia, o co chodzi z tą okładką. :) Jest taka jakby w innym stylu, ale też spoko.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
A wiecie, ze to juz 20 lat Kaczora Donalda? Uzmyslowiłam sobie jaka jestem stara...
 

Micha Lut

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2014
Posty
11
Punkty reakcji
1
Ze wszystkich historyjek o Donaldzie to najbardziej zapadły mi w pamięć te z Superkwękiem. Wtedy Donald zmieniał się z pechowej ciapy w cwanego bohatera. Kto nie lubi takich metamorfoz? :)

I faktycznie Bal_leriono Donald już 20 lat ma. Nie jestem pewien ale chyba jakieś obchody są z tej okazji.
 
W

wiki9969

Guest
Bal_lerina napisał:
A wiecie, ze to juz 20 lat Kaczora Donalda? Uzmyslowiłam sobie jaka jestem stara...
Tak. Szkoda tylko, że teraz odchodzi na dalszy plan.
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mrówa85 napisał:
Balerina- dokładnie! To już nie jest prezent, ale bardzie przymus. :D Jak ktoś mi nie kupi, to sam pójdę do sklepu, ale akurat to nie jest problem bo Giganty mogę kupić w paru miejscach w okolicy.
szczególnie że straci się element do grzbietowego rysunku ;)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
To jedno, ale na przykład już pomijając to - wakacyjne tomy Giganta będą okładkami tworzyć cały obrazek - "Półwysep skarbów", zaraz wchodzą "Porwani za młodu" i może sierpniowy tom też do tego obrazka, ale nie wiem, co to będzie.
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
Porwani za młodu rewelacja, ale jest już nowy numer, tylko zapomniałam jaki tytuł.
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mrówa85 napisał:
To jedno, ale na przykład już pomijając to - wakacyjne tomy Giganta będą okładkami tworzyć cały obrazek - "Półwysep skarbów", zaraz wchodzą "Porwani za młodu" i może sierpniowy tom też do tego obrazka, ale nie wiem, co to będzie.
bardzo fajnie przemyślane. musiałam tylko pierwszy wakacyjny uzupełnić. i już się ładnie prezentuje ;3
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Już jest nowy tom - "Fachowcy i mózgowcy". Postarali się z okładką, albo wyróżnia się, bo nie jest już wakacyjna. :)
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Mrówa85 napisał:
Już jest nowy tom - "Fachowcy i mózgowcy". Postarali się z okładką, albo wyróżnia się, bo nie jest już wakacyjna. :)
ja już mam następny, "złoto prezenterów" i w tym roku będę miała cały grzbiet ;)
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
Dla mnie najlepsza teraz opcja (jeśli chodzi o komiksy) - to prenumerata, skończy się latanie do kiosku, bo nieraz musiałam danego numeru szukać, bo wykupiony już był itp. No i taniej w prenumeracie po 9,90 a do tego 2 numery gratis. Idealnie.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Walden - ten drugi gratis, to chyba tylko przez pewien czas, a w rocznej 1 gratis jest zawsze.
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
ja tam zawsze prenumeruje jak coś czytam w miare regularnie :) raz, że mam zawsze na czas, a dwa to jednak nie we wszystkich kioskach koło mnie giganty są jeszcze jak przychodze, w niektrych jakos w z opoznieniem (a też jakoś nie mam pod nosem kilkunastu kiosków do wyboru). Zreszta to się po prostu bardziej opłaca, zawsze jest niższa cena, ablo włąśnie gratisowe tomy:)a już jutro "niebezpieczny duet" powinien przyjsc ;)
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
Mrówa85 napisał:
Walden - ten drugi gratis, to chyba tylko przez pewien czas, a w rocznej 1 gratis jest zawsze.
No tak ja zawsze coś pokręcę jeśli chodzi o liczenie ;-) co nie zmienia faktu, że prenumerata to czysta wygoda i korzyść.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Ciekawostka z KG - Egmont w swoim sklepie sprzedaje teraz niektóre tomy (tylko 10, ale zawsze coś) w pakietach 2 w cenie 1. To są starsze tomy, ale jak ktoś zbiera, to akurat można sobie uzupełnić kolekcje.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Mrówa85 napisał:
Ciekawostka z KG - Egmont w swoim sklepie sprzedaje teraz niektóre tomy (tylko 10, ale zawsze coś) w pakietach 2 w cenie 1. To są starsze tomy, ale jak ktoś zbiera, to akurat można sobie uzupełnić kolekcje.
Super, dwa tomy za 15 zeta, to szansa dla takich jak ja nadrobić :D
 
Do góry