Kącik starych gier

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Bardzo fajnym wynalazkiem jest emulator, który umo.żliwia granie w gry na psx na pececie. Polecam. Miło czasem wrócić do tych czasów.
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Muszę się zwierzyć że kilka dni temu powróciłem do klasyka zwanego Jagged Alliance 2 a od czasu do czasu cofam się w przeszłość jeszcze bardziej odległą, przechodząc dla rozgrzewki Amigowy hicior pt Cannon Fooder.
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Moją ulubioną starą grą jest Abe's :) ojej nie grałam chyba nigdy w lepszą gierkę coś pięknego :D
 

Anusiulek

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja tam jeszcze pamiętam gry z Atari :) to jest dopiero klasyka. Spy vs Spy, Robbo, Kick Off, Decathlon, Agent USA i wiele innych :) Wtedy nic innego nie było to się grało dniami i nocami.
 

belial666

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
cześć ja znowu nie mogę sobie przypomnieć gry. Była to stara bijatyka uczestniczyły w niej postacie historyczne ghandi napoleon waszyngton itp one były śmiesznie zmiejszone i się tłukły były bonusy i pamiętam że jak się jeden zebrało to on miał krzepe w łapie i mógł wszystkich tłuc bez obrażeń gra była naprawdę zabawna a chętnie bym sobie w nią pograł
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Wiem, że to nie aż tak stare jak inne gry które znam, ale przedwczoraj powróciłem do Warcraft III. Kurcze nie gdy nie ukończyłem tego tytułu a zawsze byłem ciekaw końca. Mam nadziej, ze teraz mi się uda. Wiecie co jest niesamowite? szybkość ładowania kolejnych misji. Kiedyś trwało to kilka chwil a teraz zajmuje jedynie ułamek tamtego czasu. Kiedyś - czyli na starszym komputerze :)
 
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Najlepszą moją gierka poprzedniego wieku był "Goal 3" na pegazusa. Najlepsza piłka nożna w jaką kiedykolwiek grałem. Opanowalem ją wtedy chyba do stopnia mistrza, zdałem wszystko co było i potrafiłem zrobić wszystkie (moce ;) )
Grał ktoś w ten tytuł?
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Może to nie są aż tak stare gry, ale ja mam duży sentyment do starego SimCity 4 (2001 rok) i do GTA: Vice City. Niepowtarzalny klimat! <3
 

lechlechu

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Fallout 1,2
Gothic 1,2 i Noc kruka, 3 i zmierzch bogów
mount&blade warband
twierdza deluxe i krzyżowiec
painkiller
conflict dessert storm
delta force
need for speed underground 1,2
beyont of divinity
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Nie wiem czy ten tytuł był wspomniany, ale polecam Disciples: Sacred Lands, oraz drugą część serii. Jest też trzecia, ale odradzam stanowczo. <_<
 

Beatka8877

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wa-wa
Ja uwielbiam japońskie rpg z serii Final Fantasy (szczególnie VII) i Legend of Zelda (nawet pierwszą przeszłam choć nie było lekko; obecnie cisnę Twilight Princess).

Chciałabym Wam polecić kanał YT mojego chłopaka, który kolekcjonuje stare gry i konsole. Na razie nigdzie się nie reklamuje czy promuje, tylko znajomym poleca. Uważam, że przydałby mu się opinie osób nieznanych, a zatem bardziej obiektywnych. Reklamuję go w tym wątku, bo tytuły jakie wrzuca to własnie same retro gry :) Simple Player Studios

Na ten moment ma tam np.:
- Conker: Live & Reloaded. Wrażenia ze stodoły.
- Minigra w gotowanie z Rah Gashapon i Simmer Slurp (Patapon 2 | PSP)

Let's play'e:
- Contra na 3 życiach! | NES
- Crash Bandicoot (PSX)
- Twisted Metal 2 World Tour (PSX)

Jeśli ktoś lubi te tytuły i chciałby sobie je przypomnieć, albo nie zna i chciałby zobaczyć, jak wyglądają, to zapraszam :)
 
K

Kuqi

Guest
Ja ciągle wracam do kilku tytułów:
Warcraft III
Gothic
Gothic II: Noc Kruka
Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy
Call of Duty: United Offensive
The Sting!
The Settlers 3
Anno 1602

Jak coś sobie przypomnę to dopiszę
 

Mimi_Fru

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wizard & Warriors Zakochałam się w tej grze. Pewnie bym wróciła do niej, gdyby nie to że są problemy z odtwarzaniem jej na nowszym sprzęcie i windowsie ^-^
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Maria bardzo ciekawa gra . Dr Mario musimy układa tabletki by zabić bakterię . Możemy wybrać sobie muzykę . Bardzo ciekawa i trzeba myśleć jak ułożyć tabletkę . Disciples: Święte ziemie bardzo ciekawa gra strategiczna i druga część też prezentuje poziom.
Tiny Toon Adventures - Wyrusz do zwariowanego świata Animków. Bardzo ciekawa gra i bardzo trudna bo nie których rundach trzeba pomyśleć jak je przejść .Ma wspaniałą muzykę .Możemy wybrać co zmieni się Niebieski Królik po zdobyciu balona . Staje Diabłem Tasmańskim bardzo silna postać , kotem lub kaczorem. Polecam diabła a pozostałych postaci nie polecam. Kot potrafi się wspinać i utrzymać ściany a moc ta jest średnia . Kaczka potrafi latać i bardzo trudno steruje się tą mocą .

Chip 'n Dale Rescue Rangers ...
Powrót Brygady RR! - bardzo ciekawa gra . Adventure Island - gramy jaskiniowcem i bardzo pozytywnie ją wspominam.
Felix The Cat - gramy kotem i ratujemy swoją dziewczynę przed szalonym naukowcem. Podoba mi się fabuła i muzyka . Rundy które przechodzimy nie są monotonne i po przejściu danego świata zmieniają się . Po zebraniu specjalnego znaczka nasza postać zyskuje specjalne moce. Na lądzie ma kapelusz i walizkę , później jedzie autem a na końcu czołgiem. Wodzie jest nurkiem a później zyskuje lepszy pojazd. Ta stara gra jest całkowicie po Polsku . Jest to dziwne bo większość starych gier jest po Angielsku, Japońsku lub Chińsku.
Na tej stronie możemy zagrać wiele starych gier . Przypominałem sobie wiele starych gier i odkryłem wiele starych gier.
http://www.kaboom.pl/
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Sentyment mam do starszych części Mortal Kombat i Tekkena a szczególnie do 3 części i części Tekken Tag i tej części walczymy w parach ale wadą jest to że jak przegra nasz jeden wojownik to przegrywamy i nie ważne że drugi ma jeszcze życie i tej części przeciwnicy stanowią wyzwanie i często się zmieniają . Są to najlepsze bijatyki jakie grałem.Na szczęście nowe części trzymają poziom .
 

olcio

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy można to określić jako stara gra, ale ostatnio znalazłem emulator do gba na androidzie i zagrywałem się w pokemony red, polecam każdemu! Myślałem początkowo, że sterowanie będzie trudne ale da rade sie przyzwyczaic.
 
Do góry