Kac – jak się ustrzec, jak go zwalczyć?

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Ja staram się rozłożyc spożywanie w czasie i nie mieszac alkoholu. Gdy jest naprawdę zle to biorę roślinny lek sylimarol vita na wątrobe. Aha i żadnych tabletek przeciwbólowych, ktore tylko obciązaja wątrobę.
P.S. Słyszałam, że dobrym rozwiązaniem jest przebieżka, bo z potem mają być usuwane toksyny.
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
ustrzec sie to najlepiej nie pić ;) a jak już dojdzie do spożycia to najlepiej coś tłustego lub jak to moja Babcia mówi: czym sie skaleczyłeś tym sie lecz :)
 

Wiolaas

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
najlepsze to chyba picie dużo napoi przed, w trakcie i po. Ogólnie alkohol odwadnia. Przed pójściem spać warto wmusić w siebie ciepła słodką herbatę i prysznic oraz przewietrzyć pomieszczenie....
 

nastka29

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Kowalmar napisał:
ja wypiję rano nektar bananowy i wracam do żywych :)
każdemu pomaga coś innego, jedni stosuję środki typu 2kc, inni sok pomidorowy, ja uważam że skoro alkohol odwadnia to tzreba płyny uzupełnić, np pijąc wodę z orsalitem, który uzpełni składniki mineralne, co wpływa na samopoczucie, jeśli chodzi o bieganie - wysiłek fizyczny to podobno pomaga, ale ciężko się zmusić, tłusty rosół też podobno dobrze robi, każdy ma inny sposób
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
A tam nie pić...nie da się tak:D alcovit mi bardzo pomaga, jak wypiję go w trakcie imprezy rano jest super. Głowa nie boli i chce się wstać;)
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Najlepiej nie pić ale sam nie stosuję tej rady, ja osobiście polecam wypić przed imprezą trochę soku z cytryny, przynajmniej w moim przypadku pomaga :D
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Przede wszystkim nie mieszać alkoholi. Palenie papierosów podczas picia też pogarsza sprawę.
 
Do góry