Kabina prysznicowa - jaką wybrać?

piotrjanicki

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, czy ma ktoś sprawdzoną kabinę prysznicową którą mógłby polecić (łatwość montażu, jakość wykonania)
Jestem w trakcie remontu i właściwie tylko to mi zostało do kupienia.
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
Nie wiem czy zdecydowałeś się już na kabinę czy nie, ale ze swojej strony polecam odpływ walk in. OBecnie mamy takie rozwiązanie u siebie w domu i sprawdza się naprawdę dobrze. Jest praktyczne oraz wygodne, poza tym łatwe w czyszczeniu z uwagi na brak brodzika.
Dodatkowo zestaw prysznicowy podtynkowy (coś takeigo również redukuje ilosć elementów, które trzeba potem poddawać czyszczeniu). Zerknij sobie na stronę.
Firma Rea ma wiele takich rozwiązazń. Poza tym w dobrej cenioe mozna kupić u nich świetne szyby z czarnymi ramkami, które sprawią, ze łazienka bedzie totalnie unikatowa:
df8add504c188878ea2e67f7ae05
 

Domik43

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Powód ostrzeżenia: spam.
Zdecydowanie warto zastanowić się nad wyborem porządnych elementów i jednocześnie trwałości rozwiązań w zakresie łazienki. Dlatego jeżeli jesteście na etapie poszukiwań takich opcji, jak baterie prysznicowe to warto sprawdzić sobie na ceneo różne opcje, jednocześnie sprawdzając opinie i oczywiście łatwiej będzie upolować niezłe ceny. Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry