Johnny Depp postanowił wydawać książki

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Aktor Johnny Depp postanowił zająć się czymś nowym. Już niedługo poprowadzi bowiem swoje wydawnictwo, w którym będzie wydawał ponoć tylko dobre książki. Nazywać się ono będzie identycznie jak jego firma producentka, czyli Infinitum Nihil (z łaciny "nic nie jest wieczne"). Misją Deppa będzie promowanie literatury otwartej, alternatywnej i dawanie szansy tym, którzy w "normalnych" wydawnictwach nie mieliby szansy zwrócić na siebie uwagi.
http://www.kultura.banzaj.pl/Johnny-Depp-postanowil-wydawac-ksiazki-59436.html
 

minter1667

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
TerjeSnow

Wydaje mi się, że tego nie robi dla kasy, ponieważ już i tak ma jej dużo :p Sądzę, że szuka zajęcia po rozstaniu z Vanessą Paradise oraz to być może jest tak jak mówi, że chce zacząć promować książki.
 

Paweł..

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin - stolica czegoś tam?
Jeżeli książki pochodzące z jego wydawnictwa będą tak dobre jak jego gra aktorska, to może liczyć na sporą liczbę kupujących. Ale czy tak będzie wszystko wyjdzie w praniu.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
ponieważ już i tak ma jej dużo :p
Ma dużo... jednocześnie z każdym dniem coraz więcej.


Z jakiego powodu to robi zupełnie mnie nie interesuje. Niech sobie to robi nawet dla kasy. Dla mnie ważniejszą kwestią będą książki.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wyszperałam, że pierwszą książką wydaną przez to wydawnictwo w roku 2013 ma być 'House of Earth' Woodego Guthrie. Zna ktoś?
 

mati106

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Aktorem jest świetnym zobaczym, jak napisze książkę ;)
Wiadomo już może kiedy, będzie coś wydane ?
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Ostatnio archiwizowałem moje maile i wyskoczył mi komunikat, że wiadomości archiwizowane nie zostaną usunięte w razie gdybym kiedyś został sławny i zechciał napisać swoją autobiografię :D a więc szykujcie się i na moją choć jeszcze nie wiem kto mi ją napisze ;P ;P
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
To mogą być ciekawe lektury, jak się ukarzą to chyba zainwestuję
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Depp ma nosa do alternatywnej sztuki, więc liczę na perełki z tego wydawnictwa.
 

gardenrun

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jest całkiem dobrym muzykiem, więc czemu nie pisarzem. Na pewno przeczytam:)
 

kajman

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
Wrocław
Prawdziwy "człowiek renesansu" - gra, śpiewa a teraz jeszcze ta literatura. Ale myślę że z tym wydawnictwem to całkiem dobry pomysł - raczej tym sobie nie zaszkodzi (tym bardziej że nie robi tego dla kasy), a może pomóc niektórym początkującym pisarzom przebić się na rynek, który jak wiadomo zdominowany jest przez bestsellery. Zresztą Johnny jako aktor już nie raz udowadniał, że to co inne jest całkiem fajne, może teraz będzie podobnie
 

Aleksander76

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
Paweł.. napisał:
Jeżeli książki pochodzące z jego wydawnictwa będą tak dobre jak jego gra aktorska, to może liczyć na sporą liczbę kupujących. Ale czy tak będzie wszystko wyjdzie w praniu.
Oby to nie było tak, jak z polskimi pseudo-gwiazdkami, które wynajmują pisarzy, a później podpisują książki jako swoje. Ale wierzę, że Depp jest uczciwy i potrafi coś interesującego napisać.
 

BoaBea

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
mati106 napisał:
Aktorem jest świetnym zobaczym, jak napisze książkę ;)
Wiadomo już może kiedy, będzie coś wydane ?
No ale ma prowadzić wydawnictwo - a nie pisać :) To coś innego ;)
 
Do góry