Jest tu ktos noramlny?

Status
Zamknięty.

Niko_2012

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Witam,chcialbym sie spytac czy jest tu ktos wgl normalny??W tym senesie ze muglbym z nim pogadac o wszystkim.
 

Niko_2012

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
No,o problemach,bo o dyskotece to nie czas,ani miejsce aby gadac....
Po za tym jak sam ich nie masz,albo masz typu oddac kumplowi 7 dych,to lepiej nie zaczynac rozmowy.
Moze jasniej....Jest mi potrzebny ktos kto zechcial by mi sie wygadac,albo ja jemu...prosta filozofia,a taka trudna,bo w tych P***banych czasach wszyscy mysla o browcach,chlaniu,i melaniu,a gdzie do cholery sa normalni ludzie?Ale jak zwykle sie rozpisalem,wiec odpowiadam,chcialbym doradzac ludziom ktozy sa w podobnej sytuacji...czyli beznadziejnej.
 

Niko_2012

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Nie spalem...do 3 siedzialem,kurde nie zauwazylem ze napisales,a tak wgl to
chyba do moderatora,bo jakies bugi mam,np pisalo ze post byl dodany o

0.24,raczej to niemozliwe bo ogladalem film do 0.30,a w czasie sie nie coflem,wiec albo w chacie wszystkie zegarki mi zle chodza,albo bugi mam,jak

bys chcial napisac,to pisz prywatnie,albo napisz zebym ci gg podal,bo nie bede podawal jak nie chcesz,bo nawet nie wiem czy Ci sie chce gadac.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
wszyscy mysla o browcach,chlaniu,i melaniu,a gdzie do cholery sa normalni ludzie?

To że ludzie piją piwo nie oznacza, że są nienormalni, ja lubię czasem z kumplem wyskoczyć na piwko, dwa, a czasem jak jest okazja to w kilka osób na więcej piwek, ale nie uważam się za osobę nienormalną, wręcz przeciwnie, patrzę na niektórych ludzi i jestem przerażony, jeśli wesz co mam na myśli.
 
Z

Zygmunt3Dzbanek

Guest
ta okazja na piwko . to dla niektórych to jest zawsze . ludzie myslą tylko o chlani u chendożeniu bo nie mają ciekawszych żeczy do roboty. To ja już wole zrzucać kamienie ze skarpy do wody . i mieć przy tym radoche hE he hehe
 

monni_1980

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
"Normalność" to pojęcie względne. Każdy na własny sposób je sobie interpretuje.
 
R

RobSon_85

Guest
Ja jestem normalny. Mam głowę, parę rąk i nóg, oczy, uszy, nos i usta i język i palce i włosy i co jeszcze?......o i penisa :tongue:
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
:loldev: Normalność psychiczną określa statystyka - co przeważające, to jest normą dla mniejszości, zboczeń, dewiacji itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry