Jest internet ale nie działa

S

serwor

Guest
Klikasz na górze po prawej stronie linki bezposrednie , wybierasz stabilną wersje firefoxa.
Pierwsza od góry.

To jak do nas piszesz?
 

Mis666

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
zobacze ale tu chodzi chyba o windowsa a nie o przęglądarke

Dalej nie chce się zainstalowac adobe
 
S

serwor

Guest
Ale piszesz z tego komputera?!
Bo jesli z komputera to przeciez masz internet.
 

Mis666

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
ale nie moge zainstalowac adobe i np steama bo mi pisze ze nie ma internetu

Komputer mysli ze nie mam internetu a mam go
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Roozumiem że inne aktualizacje i ściąganie plików nie sprawiają problemu ?

Sprubuj jeszcze włączyć protokół ipv6 u mnie jest to brama domyślna u Ciebie widzę masz wytłączony jak wynika z ekranu.
 
S

serwor

Guest
Dziwne bo jesli piszesz na forum to internet dziala, z tym adobe czasami sa jakies problemy ale z steam?
Sprawdz to co pisze kaznodzieja jesli nie pomoże to jaki masz antywirus?

Mozesz tez spróbowac uzyc wbudowanej przegladarki IE.
 

Mis666

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
Kaznodzieya napisał:
Sprubuj jeszcze włączyć protokół ipv6 u mnie jest to brama domyślna u Ciebie widzę masz wytłączony jak wynika z ekranu.
a jak to zrobić
 
B

Brother_of_Steel

Guest
Hahahaha, już wiem co może być. Gościu ma jakiegoś pirata Adobe zainstalowanego, np. Photoshopa.
 
B

Brother_of_Steel

Guest
To co napisałem wcale nie jest takie głupie, na jakie wygląda.
Wiele cracków do produktów Adobe blokuje strony Adobe z pobieraniem, rejestracją, itp. żeby Adobe nie mogło zablokować pirackiego klucza.
 

honeey33

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
tak z ciekawosci, udalo sie rozwiazac problem? moze to jakis wirus? ja tak miałam, ze mi blokowało tylko nie ktore strony, na przyklad facebook albo gmail działał a jakieś inne wyskakiwał komunikat ze nie ma połączenia z internetem, wystarczyło zeskanować bo jakaś wtyczka mi sie zainstalowała.
 
J

jolos

Guest
Miałem podobny problem, męczyłem się z tym miesiąc. Dzwoniłem na infolinię kazali podlączać kabelek, wchodzić do wewnętrzych ustawień routera i mówili, że powinno działać, a niestety no nie działało. Okazało się, że problem leżał po stronie laptopa, do czego dotarli mi dopiero w serwisie Redicreo. I dotarli do tego szybko a ja męczyłem się z tym miesiąc, mogłem od razu się do nich zgłosić, ech, kolejnym razem jak byłby jakiś problem już nie będę czekał
 
Do góry