Jeśli byśmy mogli zmienic prezydenta na jakiegoś celebryte?

mów mi misiu

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
81
Punkty reakcji
0
Załużmy , że tak jak ma byc koniec świata zostały przeprowadzone wybory na prezydenta ale prezydentem ma zostac jakaś znana kobieta .. Do wyboru mielibyśmy takie kandydatki jak :

1 Socha
2 Chylińska
3 Frąckowiak
4 Bohosiewicz (sonia)
5 Krupa
6 Honey
7 Doda
8 Górniak
9 Figura
10 Sleszyńska
którą byście wybrali na naszą Panią prezydent ?? która najbardziej zasługuje na to miano ?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ja myślę że Doda, nikt płyt nie kupuje, nic nowego nie śpiewa, może się przebranżowić. Umie dosadnie gadać, choć treść jest niskich lotów, ale na Polskę wystarczy
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Uważam, że Doda. Robi z siebie idiotkę w mediach ale z tego co zaobserwowałem jest osobą dość bystrą. Potrafi mówić do rzeczy i myślę, że jej wizerunek jaki możemy sobie stworzyć oglądając ją w telewizji i mediach znacząco odbiega od rzeczywistości. Dodatkowo polecam bardzo " ciekawy artykuł "
 
M

MacaN

Guest
Załużmy , że tak jak ma byc koniec świata zostały przeprowadzone wybory na prezydenta ale prezydentem ma zostac jakaś znana kobieta .. Do wyboru mielibyśmy takie kandydatki jak :

1 Socha
2 Chylińska
3 Frąckowiak
4 Bohosiewicz (sonia)
5 Krupa
6 Honey
7 Doda
8 Górniak
9 Figura
10 Sleszyńska
którą byście wybrali na naszą Panią prezydent ?? która najbardziej zasługuje na to miano ?

Wolne żarty ;) Gdybym miał taki wybór to osobiście pomógłbym jakiemuś drugiemu Brunonowi wysadzić tym razem pałac prezydencki.

Zresztą, zrobić zamach na prezydenta RP to pryszcz i banał. Problem z tym, że zamachowiec nie przeżyłby najpewniej nawet dnia.
 

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Chylińska, bo silna i w kasze sobie dmuchać nie da, jak coś mówi to każdy słucha. Figura do finansów bo 0-700 zobowiązuje. Doda do MON'u bo waleczna dziewczyna z niej, a Krupę za to bym dał do MSZ, niech nam do USA wizy łatwi ;)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale temat jest o zmianie, a może byśmy zamienili na Paris Hilton. Jest bogata więc nie będzie kradła, głupia że aż zazdrościć i zna się tylko na imprezach
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Jestem przeciwny zmianie - nasz celebryta bije innych na głowę.
 
M

MacaN

Guest
Nasz " celebryta " jak to określiłeś to take wykształcony i mądry człowiek.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Ależ tak. Celebryta, to niekoniecznie tylko ludzie tacy, jak Doda czy Wojewódzki.
 
M

MacaN

Guest
Jeśli o tym piszemy, to myślę, iż w dzisiejszych czasach przed prezydentem RP stoi takie właśnie zadanie - być celebrytą i reprezentować godnie naród, bez wpadek jak np. nie podanie ręki kanclerz Niemiec.

Dodatkowo oczywiście Prezydent powinien właśnie myśleć nad pomysłem różnego rodzaju inicjatyw, które jego zdaniem będą konieczne ( np. sprawa zamaskowanych ludzi na zgromadzeniach , bądź Tarcza Polski, choć to raczej inicjatywa Bumaru, prezydent ją tylko zatwierdził. ), oraz powinien sprawdzać ustawy, które wchodzą w życie i je :
a) przepuścić
b) zawetować.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
politycy wszystkich partii robią sobie ustawki w pismach brukowych, nie tylko Komorowski to robił. Więc musimy stwierdzić że wszyscy politycy mają naturę celebrycką

Temat główny był trochę żartobliwy, a lolek przenosi swoje emocje i nie może wyluzować, więcej dystansu do życia
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
No, dobra - wyluzowuję.
Uważam, że teraz dostojniej wyglądałby jako nasz prezydent - OLECHOWSKI
 

kosmiczny

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
bardzo lubię Chylińską ale myślę, że Doda do polityki się by nadała świetnie, kto wie może kiedyś wkroczy w świat polityki.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Sportowca wybiera się na posła, to dlaczego nie telewizyjnego małpiszona na prezydenta?
Głupiej już nie będzie? Chyba jeszcze może... (i sądząc po dyskusji - kiedyś będzie)
 
W

wiki9969

Guest
Nie widziałam. Po prostu to jest mój kandydat na prezydenta. :)

Natomiast jeśli miałabym kogoś wybrać z listy to... chyba Chylińska. Szczera jest.
 
Do góry