Jedzenie w proszku

karix094

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam. Post kierowany do osób które kupowały/kupują

" YFood/Huel to odpowiedź na potrzebę zdrowego, przystępnego cenowo, a jednocześnie smacznego odżywiania w zwariowane dni i prawdziwa alternatywa dla niezdrowego jedzenia z fast foodów "

yfood vs. huel
Które kupujecie i dlaczego?
Czym się różnią (nie licząc ceny)?

Czy znasz inne strony/firmy? Jeśli tak to jakie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Korzystałem przez chwilę z Huel i szczerze mówiąc to kompletnie mi to nie podeszło. Sama koncepcja jest jednak dla mnie dziwna, a smak tego czegoś... no nie moje klimaty. Wymieniłem takie cuda na dietę pudełkową. Też nie trzeba się rypać z przygotowywaniem jedzenia, a chociaż smakuje.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Gotowanie? Nieeeee. To za dużo zajmuje. Dlatego takie proszki czy inne pudełka robią taką furorę wśród korpo ludzi. I wcale się temu nie dziwię.
 

karix094

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Widziałem wiele dobrych opinii na temat huel. Pytanie czy te opinie są prawdziwe
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Uczucie sytości jest. Smak - raczej nie ma. Miałem smak berry. Jak dla mnie za bardzo proszek zostaje w ustach po wypiciu tego, ale w moim korpo przynajmniej kilka osób z tego korzysta na co dzień i sobie chwalą. Najlepiej po prostu zamówić sobie trochę i spróbować.
 

karix094

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2020
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czy to jest zdrowe?
czym będą się różnić yfood oraz huel.
Który byłby lepszym wyborem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
No dobrze, można powiedzieć że aktualnie jakość produktów pozostawia sobie wiele do życzenia. Chemia jest tak praktycznie wszędzie. Ale jak sam człowiek przyrządza posiłki to przynajmniej wie co je. 😛

O diecie pudełkowej słyszałam i powiem szczerze, że z tego co widzę to niekorzystnie wpływa na osoby które się do niej stosują (przynajmniej z mojego otoczenia).
 
Do góry