Jeansy z naszywkami i haftami - co myślicie?

karolka123

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2018
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja raczej nosze klasyczne jeansy bez dziur i haftow ale mam jedna pare na ktorej wlasnie naprasowalam sobie naszywki. Mysle ze to jest fajna opcja bo samemu mozna wybrac jak beda one wygladac. No i wychodzi to taniej :)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja nadal tych naszywek nie kupiłam, bez maszyny chyba niełatwo to to naszyć? Jak jest duza naszywka i o skomplikowanym wzorze to dajecie rade naszyc ręcznie?
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
No nie wiem, chyba wolę takie klasyczne modele, bo wtedy pasują mi niemal na każdą okazję i nie musze główkować nad dopasowaniem do nich bluzki czy butow. Na kuponiarnia.pl/promocja/moda/odziez-damska/jeansy-damskie/ znalazlam ostatnio promocje na jeansy i zamowilam sobie dwie pary. Ceny sa o wiele nizsze niz w sieciowkach, a jakoscia niewiele sie te spodnie roznia.
 

Gienka4545

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jakbym miałą coś takiego nosić to zrobiłabym już sama. Moja córa nosi teraz kurtkę jeansową, na którą naprasowałam jej z 10 fajnych wzorów😍😘🥰
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Osobiście wolę jeansy bez żadnych naszywek czy aplikacji. Kocham spodnie z regularnym stanem z prostymi nogawkami , mój ostatni zakup to Super Skiny Fit Alisse. Jedyne co mają to lekkie przetarcia. Dzięki temu mogę założyć wzorzystą bluzkę. Gdyby spodnie miały coś kolorowego, było by to za dużo.
 
Do góry