Jastrzębia Góra - hotele

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Wybieram się na weekend z moim chłopakiem do jastrzębiej Góry. Słyszałam, że jest to niesamowite i bajeczne miejsce. Znalazłam ciekawą ofertę hotelu Primavera, gdzie można wypocząć, można skorzystać z centrum spa. Ale chciałabym zapytać was o opinię co do tego hotelu... a może polecicie mi jakiś inny hotel, gdzie można wypocząć?
 

pocahontas26

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Osobiście polecam Hotel Faleza.Niesamowite widoki,cudna atmosfera i przepyszne jedzonko.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja byłam na wakacjach w Primavera spa. Świetny hotel, tuż przy plaży z bardzo dobrym jedzeniem i przede wszystkim ze spa!:) Przejrzyj sobie ich stronę, to zobaczysz jakie mają fajne zabiegi, ale od razu ci mogę powiedzieć że najbardziej mi się podobały masaże. Hotel jest tez przystosowany do odpoczynku rodzin z dziećmi, ale żeby nie przeszkadzały wypoczywającym organizowane są tam dla nich jakieś atrakcje i zajęcia, więc zupełnie nie ma z nimi problemu.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
o skoro mówisz, że Primavera jest doskonałym miejscem na wypoczynek to może pojadę tam na wakacje, na mój zasłużony urlop. Przynajmniej będę miała więcej czasu na to, żeby skorzystać ze wszystkich tam dostępnych zabiegów;)
Ale nie wiedziałam, że organizują tam jakieś atrakcje dla dzieci. Myślę, że jest to super informacja dla wszystkich rodziców;)
A w jakich zajęciach np. dzieciaki mogą uczestniczyć ?
 
Do góry