Janusz Korwin-Mikke

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Wiem co się dzieje ale zastanawiam się czy rzeczywiście nie było szans ratowania tej partii która jednak coby nie mówić jest dość znaną marką.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
A wiesz Codrenau co się dzieje w UPR? Przecież oni zmusili Korwina do odejścia, co miał się z tym pogodzić i odejść na emeryturę? Podobnie Michalkiewicz?
Jeśli chodzi o Korwina to chyba rzeczywiście lepiej by było gdyby odszedł na emeryturę. On kariery w du*okratycznej polityce nie zrobi. UPRowcy muszą znaleźć kogoś bardziej "medialnego" a zarazem takiego kto pozostaje wierny ideałom konserwatywnym.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Codrenau. Korwin pisze, że nie traci nadziei. W końcu UPR to poniekąd jego dziecko.

Bishop. Korwin w niczym nie przeszkadza w znalezieniu i wypromowaniu następcy. To tak jakby obwiniać Małysza, że nie mamy innego skoczka i domagać się jego odejścia na emeryturę, żeby zrobić miejsce młodym.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Przykład byłby dobry Lobo gdyby nie to ze Małysz spopularyzował skoki narciarskie i zainteresował nimi ludzi, a Korwin ośmiesza nurt kolibrowy i zniechęca doń młodych, którzy nie chcą być kojarzeni z pajacem z muszką.
 
P

Pawian

Guest
Korwin-Mikke powiedział:
"..jeśli ja sam się jąkam i przebywam z człowiekiem, który się jąka, to ja zaczynam się jąkać jeszcze bardziej.."
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ci powiem że to akurat może być prawda, ja w podstawówce darłem łacha z jąkały, udawałem że się jąkam i sprawiło to że w niezamierzony sposób zająknąłem się kilka razy kiedy nie chciałem się z niego śmiać więc musiałem przestać. :)
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Ja swego czasu intensywnie "kolegowałem się" z osobą jąkającą się, i też zacząłem pojąkiwać...
 
P

Pawian

Guest
Ja swego czasu intensywnie kolegowałem się z osobą jąkającą się, i też zacząłem pojąkiwać..
JKM wierzy w darwinizm społeczny,że tylko silni mają prawo przetrwać.Nie chodzi jednak wcale o siłę fizyczną czy moralną.Chodzi mianowicie o takich którzy potrafią lepiej oszukiwać i kręcić interesy oparte na wyzysku(liberałów).
 
P

Pawian

Guest
Nie bardzo kumasz czym jest darwinizm społeczny.
Najkrócej pisząc,jest to wiara,że prawo silniejszego(bezwzględny wyzysk pracowników,pozbawianie ich wszelkich praw)powinny obowiązywać w społeczeństwie.Słabsi muszą być eksploatowani,aby bogaci mogli korzystać do woli ze zagrabionych społeczeństwu bogactw.
 

Sturmovik

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
107
Punkty reakcji
5
Janusz Korwin-Mikke, bardzo barwna postać, którą się lubi słuchać (kiedyś zafascynowany postacią byłem wręcz), bardzo błyskotliwy. I trzeba mu byc wdzięcznym jednak iż ciągle trwa bo większości Polaków kojarzy się jednak z osobą hmm.. nie do końca poważną i póki kojarzony będzie z ruchem liberalnym i UPR jestem spokojny o kolejne wyborcze klęski tej formacji.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
JKM wierzy w darwinizm społeczny,że tylko silni mają prawo przetrwać.Nie chodzi jednak wcale o siłę fizyczną czy moralną.Chodzi mianowicie o takich którzy potrafią lepiej oszukiwać i kręcić interesy oparte na wyzysku(liberałów).

Odbiegnę trochę od tematu, ale pragnę zauważyć, iż to w socjalistyczne Szwecji jeszcze do niedawna obowiązywała eugenika ;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Bo eugenika to zaprzeczenie darwinizmu. O czym już tyle razy pisałem, a JKM całkiem niedawno na blogu na korwin-mikke.pl też to wyraźnie zaznaczył.
@Sturmovik.
Ja na przykład wolę Michalkiewicza (właściwie prawie zawsze się z nim zgadzam, czego JKMie nie mogę powiedzieć, ale taka osoba zawsze będzie w cieniu JKMa. On nawet nie jest politykiem, tylko bardziej felietonistą. W demokracji walczą demagodzy, czy jak ich tam dzisiaj nazywamy górnolotnie -politycy. Dla JKMa niestety alternatywą jest taki Witczak, albo jakis inny podobny polityk, w stylu typowego polityka demokratycznego. No chyba, że pojawi się ktoś z charyzmą JKMa, a bez tych jego licznych wad. Ale też będzie miał małe szanse. Nie będzie typowy, jeśli nie upodobni się do Piskorskich i Kłopotków.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Czyli albo kolibry będą mieli medialnego szamana, który z definicji bedzie pierdzielił, albo trzeba liczyć na cud, ze za kilka lat wszyscy którzy w przeciągu tych kilku lat zostaną pełnoletni zagłosują na WiP... Albo zamach stanu... O który się kurde modlę, bo aż żal patrzeć na to co się dzieje...
 
P

Pawian

Guest
A przeczytałeś początek postu 468?
Darwinizm to potężna idea, która od 150 lat zapładnia ludzkie umysły swoistym poglądem na miejsce człowieka w przyrodzie, na moralność, na rolę narodzin i śmierci.Jak daleko sięgają idee Darwina? Czym był “darwinizm społeczny” i jaką rolę odegrał w traktowaniu ludzi z“niższych” klas społecznych i ras? Jakie skutki spowodowała eugenika,czyli“darwinizm stosowany w praktyce”?Czy darwinizm mógł być centralnym aspektem w “naukowym” światopoglądzie nazistowskim? Jaki wpływ dzisiaj wywiera na stosunek do życia ludzkiego i planowanie rodziny? Czy biologiczny darwinizm jest udowodniony naukowo?Jakie były skutki“darwinizmu społecznego” w ekonomii, rasizmie, eugenice i sterowaniu dziedzicznością itp.
“po owocach ich poznacie ich”.Uznawanie idei, która przyniosła zgniłe owoce, może narazić dziś jej wyznawców na podobne błędy. Zresztą nie trzeba szukać daleko,by dostrzec współczesny związek pomiędzy darwinizmem a ateizmem, psychologią ewolucyjną, czy popieraniem liberalizmu i wyzysku.Wydaje się,że JKM jest jej gorącym zwolennikiem.
 
Do góry