Jamal

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
Ten zespol napewno zna wiekszosc forumowiczow ;)
wokalista tego zespolu jest Miodu, nie jak bledni ludzie mysla ze jego pseuda to Jamal.
Jego wczesniejszy zespol to Le Illjah.
Lekko komercyjnie sie zrobilo, gdy wydal plyte z nowym zespolem, jednak ja nadal go lubie ;).
Nikt mi nie wierzy jak powiem ze to jest reggae :)

Grrrr..... Jamal to nie zespół -_-
Jamal to Miodu.
Lubie, nie mam ulubionej piosenki, ogólnie fajnie się słucha ; ]
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Mnie też to wkurza, że nazywają Mioda Jamalem, raz nawet w wywiadzie do niego tak powiedzieli.

Jamala lubię za pierwsza płytkę, druga mi nie podeszła, za dużo Frenchmana.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
W grudziądzu miał być koncert Jamala, już chciałem kupować bilety a tu d*pa koncert odwołany:(
 

Ale_To_Było_Dobre

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
a ja uwielbiam kawałek "Ogień";)...co do Policemana-to po prostu było tego kawałka za dużo i był wszędzie, dlatego ludziom zbrzydł
 

WrednayaPriwichka

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Bardzo lubię ich muzykę. A poza tym uwielbiam Miodu jako człowieka. Mogę śmiało powiedzieć, że jest jednym z moich autorytetów. Bardzo się nim inspiruję w życiu :)
 

marcin11992288

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja też bardzo lubię ten zespół, słucham go często jak idę do szkoły żeby sobie humor poprawić i już nie myśleć tak o maturze która mnie czeka. Mają fajne teksty które się uczę na pamięć żeby je rozumieć. Jak wiecie już na pewno ten zespół zajmował się wcześniej rapem a teraz przerzucił się na reggae i wykonują tak wspaniałe kawałki tylko dlatego żebyśmy my mogli z tego czerpać tak wspaniałą przyjemność. Pozdrawiam wszystkich fanów jamal-u :)
 

Nysha

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Kiedyś bardzo lubiłam Jamala i słuchałam niemal namiętnie. W zasadzie dzieki niemu ruszyłam dalej w tym kierunku. Aktualnie prawieże zapomniałam o jego istnieniu (a w zasadzie zapomniała moja playlista), chociaż może się to zmienić, gdyż ogólnie podoba mi się jego styl. Jeśli chodzi o ulubione utwory to przykładowo mogę wymienić:
Słowo, Rewolucje, Nowy dzień, Słońca łan czy Pójdę tylko tam.
 
Do góry