Jamal

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
U mnie jak był w mieście to dawał (ale sam Miodu był) ! Mojemu koledze na paczkę po fajkach podpisał i jeszcze trochę po klubie pośmigał, ale to było jeszcze przed drugą płytą Jamala.
 

sheiscool

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
U mnie też to było jeszcze przed drugą płytą, dokładnie dwa lata temu. :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja nie przepadam za tym nowomodnym polskim "reggae" pokroju Jamala, czy innego Vavamuffin. Dla mnie muzyka, którą oni tworzą to co najwyżej reggae na dyskotekę.
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
No tak... Jamal to jest to. :D Moim zdaniem najlepsza jego piosenka jest "kiedys bedzie nas wiecej". No zaje.bista po prostu. :p
Pozdrawiam :)
 

Gluciu666

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
105
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
B-B'a
lubię sobie puścić Jamala ale dla mnie to już nie ten klimat co inne zespoły :p
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
Jaamal < 3

mam do Was prośbę, otóż pilnie poszukuję tekstu piosenki ;)
Jamal feat Grubson - Afro. xD
w necie nigdzie tego nie znalazłam, przeszukałam praktycznie wszystkie możliwe strony...
chodzi mi o tekst francuski, sam Polski już znalazłam ^^
gdyby ktoś z Was miał lub mógł załatwić... :D

`bless. :gwizda:
 

Tancerkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
W świecei reggae..
Jaamal < 3

mam do Was prośbę, otóż pilnie poszukuję tekstu piosenki ;)
Jamal feat Grubson - Afro. xD
w necie nigdzie tego nie znalazłam, przeszukałam praktycznie wszystkie możliwe strony...
chodzi mi o tekst francuski, sam Polski już znalazłam ^^
gdyby ktoś z Was miał lub mógł załatwić... :D

`bless. :gwizda:

Hehe najlepiej jak ktoś zrobi coś za Ciebie? Lenistwo nie zna granic! :pokrecony: Tak, tak przeszukałaś wszystko.. ale może sprubujesz jeszcze cos? Pamietaj! Nigdy nie należy się poddawac ;) Mozesz też, jesli az tak bardzo chcesz francuski tekst - przetłumaczyc sobie lub poprosic znajomego jesli takiego masz.

Pozdrawiam! :zamknijoczy: I życzę powodzenia.
 

EMOcjonalna o.O

`chicken, chicken !.
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
895
Punkty reakcji
4
Miasto
tam, gdzie reggae gra ;x
Hehe najlepiej jak ktoś zrobi coś za Ciebie? Lenistwo nie zna granic! :pokrecony: Tak, tak przeszukałaś wszystko.. ale może sprubujesz jeszcze cos? Pamietaj! Nigdy nie należy się poddawac ;) Mozesz też, jesli az tak bardzo chcesz francuski tekst - przetłumaczyc sobie lub poprosic znajomego jesli takiego masz.
Pozdrawiam! :zamknijoczy: I życzę powodzenia.
Po kolei :
- tak, przeszukałam wszystkie znane mi strony, na których mogłam znaleźć ten tekst, nie mam więcej pomysłów, dlatego poprosiłam Was o pomoc, jeśli nie chcesz, nie pomagaj :)
- wątpisz w to, czy mam znajomych - może sama masz ten problem ? :lol: otóż ja znajomych mam,nie wiem, jak jest z Tobą :D
- to nie jest tak, że bardzo chcę francuski tekst i muszę go tłumaczyć, ponieważ ... ta piosenka jest po francusku właśnie ! :bag:
w googlach faktycznie można znaleźć tekst, jednak jest to tylko kawałek piosenki i w dodatku po Polsku... a mnie chodzi o francuską część, może wyraziłam się niejasno, ale to nie powód, aby od razu na mnie naskakiwać!. ;>.
nie zamierzam się z Tobą kłócić, "Tancerko".
bless. :p
 

Tancerkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
W świecei reggae..
Też się nie zamierzam kłocic ale no wybacz o co chodzi Ci z tymi znajomymi ? Tylko mowie, ze jesli masz znajomego to niech Ci przetlumaczy.

Masz polski tekst taak ? Wiec w czym rzecz ? Ostatnio zamulam takze sory :}

Ja niestety nie moge Ci pomoc chociaz... mam kolege ktory zna i lubi francuski ; > Takze na pw mi napisz jak cos.
 

Tancerkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
W świecei reggae..
Hehe, mi chodzi o to że jesli sama masz caly tekst po polsku to mozesz sprobowac przetlumaczyc te fragmenty ktora sa normalnie po francusku na ten jezyk. Co prawda nie bedzie to pewnie idealne odbicie ale zawsze cos. Bless.
 

zziolooo

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Lubię Jamala :)
dużo też wyszło dobrego ze współpracy z innymi np. Echo z Pihem ;D
 

SoulJAH

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Z opieki
Jeśli chodzi o Discoteque(czy jak sie tam zwie ta płytka), tu dużą role odgrało od zarąbania efektów i piękne teksty(co u mioda jest w sumie normalnością ;P )
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Moim zdaniem Jamal jest ok. Jednak to już nie te prawdziwe rytmy co kiedyś.
Uważam, że tu wielki plus za teksty, które faktycznie mają to... 'coś'. :eek:k:
 

karolina95x

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Nie wiem jak Wam, ale mi ta nowsza płyta troche nie podchodzi... Wolę starą "Rewolucje", niż "Urban Discotheque"
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Dla mnie ta nowa płyta jest zarąbista.. jest to płyta w trochę innym stylu niż poprzednia. nie jest to strikte reggae ale nie moge przestac jej słuchac a mam ja od dnia premiery.
 
Do góry