Jamal

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Frenchman z Miodem genialnie się uzupełniają. nowa płyta lepsza od poprzedniej.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Frenchman z Miodem genialnie się uzupełniają. nowa płyta lepsza od poprzedniej.

Bzdura, nie zgodzę się! Jest na niej parę niezłych piosenek, ale jest bardzo komercyjna( o teksty mi chodzi). "rewolucje" bije ją o głowę. Chociażby "hien no pasaran" i niezapomniane "nie muszę Ciebie mieć a jakbyś z ręki mi jadł"... To się nazywa muzyka! ( co nie zmienia faktu że Jamal wymiata) :)
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
bzdura ? o gustach się nie rozmawia :)
 

Mirror

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
mnie się nowa płytka podoba, nie słucham non stop ale raz na jakiś czas
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Policeman jest słabym kawałkiem, Jamal ma o wiele lepsze.
Jednak akurat ten utwór dostał się do mas, pech.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Policeman jest słabym kawałkiem, Jamal ma o wiele lepsze.
Jednak akurat ten utwór dostał się do mas, pech.

Też sie dziwiłam dlaczego wybrali akurat ten kawałek na singiel. Ale nawet nieźle się sprzedał... Sporo ludzi nawet nie rozumiało przesłania, a reszta jest jeszcze 'trudniejsza', więc może dlatego... Piosenka faktycznie jedna ze słabszych na 1. płycie.
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Policeman swojego czasu był wielkim 'hiciorem', wszędzie tylko 'Jamal, Jamal' i jaki to 'on' jest za:cenzura:isty. Wyszła nowa płyta, i co ? nigdzie niczego nie ma, w tv klip nie leci ..
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
na MTV/Vivie leci klip do jednego z kawałków na nowej płycie...
 

errro

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
MTV nie mam, a na Vivie jeszcze nie widziałem. na tej drugiej ostatnio leciał klip L.U.C'a :mruga:
 

LadyA

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja sie nimi bardziej zainteresowałam dopiero po tym jak mój tata zagrał w ich teledysku chyba najnowszym. Wczesniej to tylko policeman XD
Ale jak słuchałam płyty too sa naprawde nieźli :)
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ohh <rozpływam się> lecę na YT obejrzeć :zakochany:






Dobra czas na mój werdykt:
Piosenka oczywiście cool i co tu dużo gadać, wymiata po prostu, teledysk dobrze zrobiony, szczególnie w momencie 'dobrze wiem kiedy kończy się niebo.."
, ale niestety nie zachwyca. Ratuje go pull up na końcu, bo dodaje energii. ogólnie 7,5/10, czyli nieżle, bo oceniam surowo

A wy co sądzicie? http://www.youtube.com/watch?v=H7C9aQIxzb4
 

Amica

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Miasto
z Kątowni. toć
ja uwielbiam wszystkie pisoenki jamala ale wlasnie pull up najgorzej w sobote nastepna u mnie w miescie jest :D
 

maniek099

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mnie osobiscie obie plyty urzekły BB) Ulubione kawałki z nowej to Mantra (ze wzgledu na pewną dziewczynę;) oraz Trippin i Stereo(dobry tekst na początku) a co do Policemana to rzeczywiscie lipa...tak mysle ze wybrali ją na utwor promujacy do radia i tv dlatego ze kilka lat temu bardzo malo ludzi sluchalo prawdziwego polskiego reggae (wieksz mlodych tylko hip hopem zyla) i ten utwor wlasnie tak zostal odebrany przez takich ludzi jako hh....a w cale nim jest :)
 

sheiscool

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Uwielbiam jego piosenki, mogłabym słuchać ich godzinami. ;) Jednak, jak dawał w mojej miejscowości koncert, nie spodobał mi się. Gdy zszedł ze sceny odrazu wsiadł w samochód i odjechał, zero autografów jak inni wykonawcy. Nie wydawał się być sympatyczny.
 
Do góry