jakis pakiet ubezpieczeniowy na narty?

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
hejo, uwielbiam smigac na nartach, czasem na desce - ale narty wygrywaja:d- i co roku mialem ubezpieczneie na firme rodzicow takie typowo sportowe, ale rodzice teraz sie przebrazowili i nie ma juz tak latwo:) a ze smigam juz za miesiac, to powoli zaczalem rozgladac sie z jakims dobrym pakietem typowo narciarskim. Wole miec pewnosc ze na stoku mi pomoga:) znacie jakies??
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
dexterrr napisał:
hejo, uwielbiam smigac na nartach, czasem na desce - ale narty wygrywaja:d- i co roku mialem ubezpieczneie na firme rodzicow takie typowo sportowe, ale rodzice teraz sie przebrazowili i nie ma juz tak latwo:) a ze smigam juz za miesiac, to powoli zaczalem rozgladac sie z jakims dobrym pakietem typowo narciarskim. Wole miec pewnosc ze na stoku mi pomoga:) znacie jakies??
Z ubezpieczeniem raczej nie bedzie problemu, wystarczy że porównasz ubezpiecznia turystyczne w necie. Ja zawsze tak kupuję przed wyjazdem.
Ale na Twoim miejscu pomyślałabym o przebadaniu się pod kątem tego wyjazdu jeszcze teraz. Są specjalne badania dla osób wybierających się na narty, kondycja, konsultacje z fizjoterapeutą itp. To często może bardziej pomóc niż ubezpieczenie ;)

ubezpieczenie na
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
dexterrr napisał:
badania?? o jakich mowisz? robilas takie?
no jasne, badania. Kazdy któ jeżdzi na nartach wie jak bardzo organizm jest narazony na obciązenia, urazy itp. Sa specjalne badania, które diagnozują ewentualne nieprawidłowości układu ruchowego. Ja się badam, tym bardziej że na codzień nie jestem zbyt aktywna, wiec tym większe prawdopodobieństwa zrobienia sobie krzywdy.
To o co chodziło? o ubezpieczenie czy takie badania?
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
jadwiszka napisał:
badania?? o jakich mowisz? robilas takie?
no jasne, badania. Kazdy któ jeżdzi na nartach wie jak bardzo organizm jest narazony na obciązenia, urazy itp. Sa specjalne badania, które diagnozują ewentualne nieprawidłowości układu ruchowego. Ja się badam, tym bardziej że na codzień nie jestem zbyt aktywna, wiec tym większe prawdopodobieństwa zrobienia sobie krzywdy.
To o co chodziło? o ubezpieczenie czy takie badania?
hm, zaciekawiliście mnie bo w sumie co roku gdzieś tam trochę śmigamy sobie i zwykle kończy się to tak że wracam z jakąś kontuzją, o siniakach na tyłku nie wspomnę :D ale nawet mi do głowy nie przyszło by rzeczywiście się przebadać w tej kwestii, co to za badania tam robią?
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
badania?? o jakich mowisz? robilas takie?
no jasne, badania. Kazdy któ jeżdzi na nartach wie jak bardzo organizm jest narazony na obciązenia, urazy itp. Sa specjalne badania, które diagnozują ewentualne nieprawidłowości układu ruchowego. Ja się badam, tym bardziej że na codzień nie jestem zbyt aktywna, wiec tym większe prawdopodobieństwa zrobienia sobie krzywdy.
To o co chodziło? o ubezpieczenie czy takie badania?
hm, zaciekawiliście mnie bo w sumie co roku gdzieś tam trochę śmigamy sobie i zwykle kończy się to tak że wracam z jakąś kontuzją, o siniakach na tyłku nie wspomnę :D ale nawet mi do głowy nie przyszło by rzeczywiście się przebadać w tej kwestii, co to za badania tam robią?



haha wracasz z kontuzją, bo pewnie wydaje Ci się, że skoro jestem zdrowa, to nic mi nie grozi, ja też tak miałam, ale fakt faktem zmieniłam trochę zdanie po odbyciu badań. Nagle się okazało, że w dosłownie chwilę mogę sobie zrobić krzywdę.
Co do badań, to przynajmniej w lux medzie tak to wygląda, że robią m.in badania na takiej platformie, oceniają wydolność nog i miednicy, pomiar momentów siły mieśni, badania konsultowałam z lekarzem, któy doradził mi czego powinnam się wystrzegać itp.
swoją drogą ubezpieczenie też wykupuję, zeby nie było. Ale jestem można powiedzieć podwójnie ubezpieczona :D
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ogolnie z dziewczyna mamy pakiet w lux medzie a nic o tym nie slyszales. teraz te badania sa tam normalnie do zrobienia? czy to byla jakas forma promocji? serio pierwsze slysze. pytajac sie mialem bardziej na mysli typowe ubezpieczenie na narty, ale dobrze ze to napisalas, jaki koszt?
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
już mówię :) to specjalny program/pakiet, który może kupić każdy bez względu na to czy ma na stałe abonament w lux medzie. Kosztuje 300 lub 300 z haczykiem, nie pamiętam w tej chwili. Jeśli jesteś pacjentem kliniki, to może mając kartę klubu przysługuje Ci jakaś zniżka, czasami robią fajne rabaty dla klubowiczów. W tym wypadku nic mi się nie rzuciło w oczy, ale warto czasami tę ofertę klibową sprawdzać.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
hmm tak sobie myślę, że chyba dobrze byłoby się sprawdzić przed wyjazdem, może w tym roku będzie pierwszy triumf i wrócę bez usterki! :D co do rabatów to akurat fakt, bo ostatnio przyuważyłam że jakiś rabat do empiku dostałam, rabat zawsze spoko!
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
trzeba przesłać wypełniony formularz rejestracyjny, członkostwo masz bezpłatne więc zachęcam bo czasami ciekawe oferty mają samego luxmedu i partnerów różnych
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
masz rację, członkowstow jest bezpłatne i serio fajna sprawa. Jak się zapisałąm, zaczęłam dostawać na maila różne promocje. Albo fajne ceny pakietów, badań itp, a czasami jak piszesz - empik, wcześniej był smyk i jakieś zabiegi spa. Lux med od czasu do czasu widać robi biznesy z różnymi firmami. ja korzystam dość często :)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
o kurcze to fajnie wiedziec, serio nic nie wiedzialem, ale teraz sie zapisalem do tego klubu to pewnie beda informacje na@ co jakis czas:) a te badania to dobra mysl, chyba pojde sie cos wiecej o tym dowiedziec:) a Wy je robiliscie??
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
dokładnie, dostajesz powiadomienia na maila, super sprawa.Jeśli chodzi o same badania, to ja robiłam, wyżej opisałam jak to mniej więcej wygląda :) moi znajomi w tym roku tez się badają, pod koniec stycznia lecimy w góry, więc teraz jest czas żeby się przygotować.
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Jeśli ma być dość dobrze i tanio to ubezpieczenie w Warcie ( sam takie brałem na krótki okres jak pojechałem na wspinaczkę w gory) , a jeśli ma być ogólnie bardzo dobre ubezpieczenie to w pzu. Jeszcze nie spotkałem się żeby ktoś miał problem z dostaniem pieniędzy z pzu
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
faktycznie teraz na @ dostaje wszelkie nowinki :) a moja dziewczyna idzie sobie zrobic te badania "pakiet zdrowego narciarza" namowilem ja, w sumie nie miala wyjscia bo to taki prezencik byl odemnie i jej siostry :D idzie w srode wiec powiem jak tam wyszlo, a ubezpieczenie pomalu musze jakos wykupic bo smigamy pod sam koniec stycznia jejejejej:)))
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
tak, dziewczyna miala robione, ogolnie tragedi nie ma, musi tylko wzmocnic sile miesni, bo slaby czworoglowy bardzo, przez co moze miec problemy z kolanem pozniej, co prawda juz sie to odzywa bo dosc czesto ja pobolewalo ale wczesniej nie sadzila ze to moze byc od tego. ogolnie ma cwiczenia wzmacniajace miesien, pozniej cwiczenia na pilce stabilizujace, musi je teraz codziennie robic by nie miec zadnej kontuzji na nartach bo bedzie lipa. cwiczenia podal nam fizjoterapeuta bo w pakiecie byla tez konsultacja, o czy nawet nie wiedzielismy:D wiec mega fajnie pozytywnie :)
 
Do góry