Jakim Stylem Tańczycie?

KyKy

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
1
Witam.
Również jestem nowy na forum ale mam nadzieje że się szybko rozkręcę.
Co do stylu. Głownie hip hop, krumping, różne odmiany New Age : New Style, Lyrical Hip-Hop.
Przygodę z tańcem zacząłem mając 17 lat chociaż dryg to tańca miałem już od małego knypka. Taniec w sumie pomógł mi oderwać się od szarej rzeczywistości. Dalej brnę w kierunku rozwijania stylów, którymi się zajmuję.
 

Shadox9717

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Tańczę C-walk'a. Dopiero niespełna dwa miesiące. Oto link do filmiku: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OaCL6Mqt6TM&feature=plcp&context=C4e8916eVDvjVQa1PpcFNRlUJL-bB7CsH617f6gTX42H_sYdIS0HU=[/youtube] :)
 

blogerka45

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja uwliebiam zumbę, w domu ćwiczę też taniec współczesny, a w najbliższym czasie chcę spróbować hip-hopu:)
 

goldyjo

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
blogerka45 napisał:
Ja uwliebiam zumbę, w domu ćwiczę też taniec współczesny, a w najbliższym czasie chcę spróbować hip-hopu:)
Przeraża mnie fakt, że można uwielbiać zumbę i ćwiczyć w domu taniec współczesny. To mi się gryzie... tak mocno...
 

Sophiaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja jakiś miesiąc temu zapisałam się na salsę. Jestem baardzo podekscytowana :) Co prawda narazie umiem tylko podstawy (sombrero ;)) ) ale jest naprawde ciekawie:)
 

Ewa Wnukowska

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tańczę hip hop, house jak również zdaża się locking, dancehall, new age, jazz :)
 

anneyxa

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2015
Posty
21
Punkty reakcji
2
Taniec towarzyski od dobrych..7,8 lat, albo nawet sama nie wiem, nie liczę :>
salsa i tym podobne - też coś potruchtam, ale to już tak nie na poważnie :)
 
S

szyszana

Guest
West coast swing, jeszcze nie poziom zaawansowany, ale jest nieźle. Tutaj jest opisane o czym mówię - http://skalskidance.pl/Taniec specyficzny, muzyka charakterystyczna. W zasadzie z daleka doskonale widać o jaki taniec chodzi ;-)
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja na wszystkich imprezach tańczę 'Swoim'. Bardzo oryginalny styl ;). A tak w ogóle to chciałabym zacząć naukę tanga.
 
Do góry