jakiej rasy macie psa?

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Od ładnych kilku lat za to marzy mi się dog niemiecki i to będzie mój kolejny czworonożny przyjaciel. :)
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Jeśli chcecie psa " interaktywnego" to polecam jamnika. Pogada z Wami, pokłóci się, wygrzeje w zimne, jesienne wieczory. Potrafi też pokazać, że jest obrażony. Z poziomu podłogi będzie z miłością zaglądał Wam w oczy! Ogromne waleczne serducho zamknięte w niewielkim ciałku. Prawdziwy " psijaciel" :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Papillon uroczy i wiecznie gotów do biegania za piłkami
11002687_855975937795978_4943895541645826726_o.jpg
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
My mamy owczarka niemieckiego. Jest niezwykle towarzyski, przyjacielski a przede wszystkim mądry. Uwielbia się bawić, ale kiedy potrzeba pokazuje obcym, że to on rządzi na podwórku.
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
wiki9969 napisał:
Ja mam kundelka którego przygarnelam w zeszłym roku. Biedak wychudzony siedział przy drodze ze złamaną łapką. ;( Okazał się świetnym towarzyszem do zabaw. Tylko jest jeden problem... nienawidzi mężczyzn. Mam nadzieję, że mu w końcu to przejdzie. :D
Brawo i gratulacje dla Ciebie za wielkie serce. Ja mam dwa kundelki, psie rodzeństwo adoptowane ze schroniska. Nie wyobrażam sobie już do domu bez nich :wink: I nie martw się. Psiakowi na pewno przejdzie :wink:
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
wiki9969 napisał:
poprzedni "opiekun" wyrzucił psiaka z pędzącego samochodu
Też wzięliśmy do siebie psa, któregoś ktoś wyrzucił. Musiała być nieźle bita bo gdy ma się grabie czy łopatę w ręce to kładzie się i piszczy. Ale na ogół jest przyjacielska dla ludzi, dla kotów niekoniecznie. To owczarek niemiecki i wabi się Kora. :D
 
T

TomaszTomasz

Guest
Moja znajda przybłąkała się do mojego miejsca pracy, chuda, wyłysiała,ledwo żywa.Miałem polecenie ją przegonić ale nawet nie miała sił nawet już uciekać więc odpuścili. Kazali zadzwonić do schroniska by ją zabrali. Zanim ktoś po nią przyjechał minęło dobrych parę tygodni, ja w tym czasie po cichu ją dokarmiałem kanapkami. Przyzwyczaiła się jakoś do mnie więc głupio mi było ją tam pozwolić oddać. Nieoficjalnie dowiedziałem się że gdyby nie miała czipa to ją i tak uśpią. Zabrałem do domu, potem do weterynarza bo trzeba było podleczyć. Miała jednak czipa, wabiła się Frida i miała już 7 lat, była psem stróżującym i prawdopodobnie uciekła z jakiejś hurtowni oddalonej o 30 km bardzo dawno temu, tak jak tam zadzwoniłem to ją ledwo pamiętali. Zapytałem się czy mogę ją zatrzymać, zgodzili i przepisali mi ją na mnie, nawet jeszcze flaszkę wódki dali :)
 

brain

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Aż serce rośnie jak sie czyta ile ludzi pomaga biednym zwierzakom, które szukją domów :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Husky i dwa normalne. Zdjęcie może kiedyś wrzucę, jak uda mi się zrobić.
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Jack russell terrier :D najwspanialsze psiaki ever :)
 

anjad

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2018
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wielorasowy ze schroniska. Po co kupowac psy rasowe jak tyle tej biedy czeka na człowieka w schronisku?
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja mam ślicznego maltańczyka ale niestety trafił mi się jakiś alergik i bardzo muszę uważać na to co je :(
 
Do góry