jakiej rasy macie psa?

milva1395

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
Ja mam jamniczkę krótkowłosą, rudą, która teraz siedzi obok i próbuje ode mnie szynkę wymusić ;d
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Obecnie mam dwa psy, kundelka i owczarka niemieckiego
 
N

nianiaSweet

Guest
ja mam pekińczyka, mały nerwus z niego ale jakże uroczy, może powymieniamy się fotkami naszych psiaków, ja mam cła masę jego zdjęć na portalu myzoo, to taki fb dla zwierzaków, a Wy pochwalicie się swoimi pupilami?
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Mam psa rasy kundel. Nie kundla tylko rasy kundel - bo jest tak typowy, że po ulicach każdego miasta biegają takich dziesiątki :037:
 
N

nianiaSweet

Guest
pekińczyk, na punkcie ktorego jestem zafiksowana na maxa, nie chce Was zasypywać jego fotkami, bo ostatnio na , czyli jego zwierzęcym fb wrzuciłam sporo fotek, a czy Wy chwalicie się swoimi pupilami w sieci?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja mam takiego słodkiego rudawego cocker spaniel-a :) Łagodny i niesamowita przylepa :)
 
N

nianiaSweet

Guest
mój tez jest straszną przylepką, uwielbiam go i tak jak wpsomnialam chwalę się nim wszedzie nawet w sieci, a wy uwązacie że taka promocja pupila w internecie to fajna sprawa?
 
W

wiki9969

Guest
Ja znów wzięłam do siebie mieszańca. W sumie nie wiem jakie rasy byli rodzice, bo poprzedni "opiekun" wyrzucił psiaka z pędzącego samochodu. Ale jestem zadowolona z decyzji, że ją wzięłam do siebie. Małej na szczęście nic się nie stało, jest cudowna i rośnie jak na drożdżach. Ma około miesiąca. :)
 

Cornelle

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Moja sunia jest mieszańcem yorka i pekińczyka... Strasznie charakterna, ale mimo wszystko baaaaaardzo kochana ;)
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Ja mam jamniczkę. To wyjątkowo inteligentne stworzenia. Są bardzo kontaktowe. Pamiętać należy,że trudno je ułożyć. Nie zamienię na inne. To już trzecie pokolenie
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Mój psiak to owczarek świętokrzyski :) Czyli najzwyczajniej niezwyczajny kundel. :D
 
Do góry