Jakie zwierzątko posiadacie?

N3mezja

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Od trzech lat mam Psa - Cezara. Uwielbiam się z nim przebywać na świeżym powietrzu, szczególnie w ładną pogodę.
Ogólnie bardzo lubię zwierzęta, niestety mam na nie alergię, więc nie mogę mieć żadnego w domu. Kiedyś miałam chomika i króliczka miniaturkę;)
 

Pretneh

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Chociwel
Mam królika, dwie koszatniczki i urwisa dalmatyńczyka ;)
W sumie to zawsze w moim domu był jakiś zwierzak.
 

Patrycja992

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Centrum dowodzenia nad Swiatem
Aktualnie w domu mam 2 suki Tina i pchła, Kotke -dżinks, i Kocura-Kube.
Mialam jescze duzo innych zwierzat no ale nie bede sie przeciesz rozpisywala o zwierzetach z calego mojego zycia hehehe
 

N3mezja

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Prawie 4letniego psa,mieszańca.
Kiedyś miałam kota, chomika i króliczka miniaturkę.
 

lov

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miałam rybkę bojownika to wyskakiwała mi z akwarium i skończyła w kiblu jak znalazłam ją zdechłą na ziemi..
mój Maciek [*]
: D
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Aktualnie jestem w posiadaniu:
1. klaczki o imieniu Nesca (kłusak)-- cholernica jest okropna, ma swoje humory, nie lubi obcych i traktuje ich z kopytka ;] ale nie jest taka zła ;D
2. kozy sztuk 2, Zuze i Malwinę, nie są ze sobą spokrewnione. Zuzią ja się zajmuje a Malwą mój młodszy brat.
3. samiec kozy, czyli cap. wołam na niego Capisław i nawet reaguje ;P równiez i nad nim opiekę sprawuje mój młodszy brat
4. psa a właściwie suczkę nieznanej mi mieszanki ras;) jest duża, kudłata, młoda i szalona :) zwie się Aicha :)
5. koty sztuk 2:) dwa kocury- Rudy(wiadomo jakiej maści:p) i Dżinks(dla przyjaciół Czarnuch;]) który jest czarny+ białe elementy na łapkach i brzuszku. Rudy jest mocno pokiereszowanym kotem gdyż, z niewiadomych nam powodów utracił ogon... prawdopodobnie jakies sidła ale to nic pewnego. swzkoda kota;(
6. bociany, które mają gniazdo naprzeciw wejścia do domu. w tym roku niestety mają tylko 1 młodego ale i tak jest na co popatrzyć ;)
7. szpaki, sójki, pliszki, wróble, sroki... ;)
yyy... to chyba wszystko:)
 

madzior0707

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Od dziecka uwielbiałam psy, ale że mieszkanie w bloku nie sprzyja tym czworonożnym przyjacielom, kiedy zdechł mój kochany psiorek w prezencie od narzeczonego dostałam szynszylka-wspaniałe zwierzątko, bardzo ruchliwe i zwinne.Jest ze mną już prawie 3 lata.
 

edyta4821

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
*PSY
-Lolek
-Nasia św.p
-Majka
-Lady
-Lesi
-Murek św.p
-Murka św.p
-Aran św.p
-Fosia

*SZCZURY
-Grapcio
-Sadra
-Sknerrr... św.p

*ŚWINKI MORSKIE
-Pigula św.p
-Perełka
-Malina św.p
-Pig...men... św.p

*KONIE
-Azja
-Angeika św.p
-Qantos
-Major

*KOTY
-Nali
-Jussea św.p
-Janusz
-Nora
-Maciuś
-Next
-Lucan św.p

*PAPUGI
-Debby
-Plax
-Dajada...non,fon



Niektóre zmarły...:(
 

Bazylq

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Piesa i kota ot tak dla pary.
W domu się lubią jednak na zewnątrz gdy tylko spotkają się w ogrodzie młyn ;/
 

kasia1311

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja mam psa, sznaucera miniaturkę to piesek wabi się Alex. W tej chwili ma 5 lat. Psy które miałam w wcześniej, czyli te z dzieciństwa to doberman, bokser, 3 shih tzu, 2 sznaucery miniaturowe.


,,Pies jest jedynym stworzeniem na ziemi, które kocha cię więcej niż siebie samego''. - Josh Billings
 

Skwira

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Ja posiadam Psa Wilk,
I od 7 dni papugi faliste dwie sztuki :D I myślę już o kolejnych ;)
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
ja mam kocicę, myślę że pasja związana z opieką nad zwierzakami to coś co mamy w głębi siebie.
 
Do góry