Jakie wino na romantyczny wieczór

I

Infiner

Guest
Teraz w okresie zimowym polecam grzańce galicyjskie lub jeszcze lepsze są wg mnie grzańce zbójeckie. Są już wstępnie przyprawione. Do tego polecam odrobinę cynamonu, goździków oraz cytryny :) Super smakuje i nieźle potrafi rozgrzać. Teraz zbliżają się walentynki - fajnie tak wspólnie spędzić wieczór popijając grzańca. Mój ulubiony to ten tutaj: http://www.vinorama.pl/Oferta_win,id,810
O smaku rumowym - aby zmniejszyć intensywnie słodki smak można wymieszać to z odrobiną wina wytrawnego.
 

zosiax92

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
to zalezy jakie lubicie :) ja np mam takie szczęście że oboje z mężem lubimy wytrawne czerwone :) w Wejman Wine Barze dostaliśmy Three Peaks od Domaine Treloar w super cenie. Do tego zrobił mi w domu super obiadek i obejżeliśmy świetny film na dvd. Dawno tak miło nie spedziliśmy wieczoru – na spokojnie :)
 

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
zosiax92 napisał:
to zalezy jakie lubicie :) ja np mam takie szczęście że oboje z mężem lubimy wytrawne czerwone :) w Wejman Wine Barze dostaliśmy Three Peaks od Domaine Treloar w super cenie. Do tego zrobił mi w domu super obiadek i obejżeliśmy świetny film na dvd. Dawno tak miło nie spedziliśmy wieczoru – na spokojnie :)
Też lubie wytrawne czerwone ale też białe. Ale do kolacji trzeba dobrze winko dopasować... żeby do jedzonka pasowala. Ostatnio zamówiłam na rocznice z mężem wino ze specjaną etykietą na której pisalo Kocham Cię ... wino oczywiście jego ulubione do ulubionej potrawy.... bardzo romantyczny wieczor . a wino ... zrobiło na nim szczególne wrażenie
 
E

EU Geniusz

Guest
Wino nie jest potrzebne, jeśli się kogoś kocha całym swym duchem. :) Wyobraźcie sobie miłość duchową w bibliotece. Czytacie książki między regałami, a później idziecie do domu na ciepłe kakao (na zewnątrz jest dżdżysta jesień).

Można bez wina? Niech każdy sam sobie odpowie.
 
A

alicja973

Guest
Oliwia56 napisał:
Też lubie wytrawne czerwone ale też białe. Ale do kolacji trzeba dobrze winko dopasować... żeby do jedzonka pasowala. Ostatnio zamówiłam na rocznice z mężem wino ze specjaną etykietą na której pisalo Kocham Cię ... wino oczywiście jego ulubione do ulubionej potrawy.... bardzo romantyczny wieczor . a wino ... zrobiło na nim szczególne wrażenie
W sklepie kupiłas taka etykietę ? gdzie to sie kupuje? A to jest do naklejenie i czy drukują np z imieniem albo własnym cytatem?
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
EU Geniusz napisał:
Wyobraźcie sobie miłość duchową w bibliotece. Czytacie książki między regałami, a później idziecie do domu na ciepłe kakao (na zewnątrz jest dżdżysta jesień).
Jestem za. Przy takiej perspektywie spędzenia romantycznego jesiennego wieczoru rozpływam się bez wina ^_^
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Bianka napisał:
'EU Geniusz', dnia 01 Wrze 2016 - 22:01, napisał: Wyobraźcie sobie miłość duchową w bibliotece. Czytacie książki między regałami, a później idziecie do domu na ciepłe kakao (na zewnątrz jest dżdżysta jesień). Jestem za. Przy takiej perspektywie spędzenia romantycznego jesiennego wieczoru rozpływam się bez wina
O wiele lepsza koncepcja niż wino. Czemu każdy uważa wino za element niezbędny do spędzenia romantycznego wieczoru? Nie lepiej pod kocykiem na kanapie z ciepłą herbatą?

Jak już musiałabym wino zaoferować, to różowe, delikatne i słodkie Carlo Rosso.
 
Do góry