Jakie urządzenie wielofunkcyjne

Krychu__M

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie. Powiedzcie mi. Czy warto kupić urządzenie wielofunkcyjne do domu? Jeżeli tak to według was które dobre?
 

perystaltyk

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
Jesli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne to ja proponuje sprzęt firmy HP. Z firmą Lexmark nie mam dobrych wspomnień. Produkuje bardzo wadliwy sprzęt. Jaki model wybrać ? Najlepiej szukać w gazetkach reklamowych dużych sieci sklepów elektronicznych. Można w nich naprawdę bardzo tanio kupić takie urządzenia. Model nie ma wiekszego znaczenia. Oferują podobne funkcje.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jesli chodzi o urządzenia wielofunkcyjne to ja proponuje sprzęt firmy HP. Z firmą Lexmark nie mam dobrych wspomnień. Produkuje bardzo wadliwy sprzęt. Jaki model wybrać ? Najlepiej szukać w gazetkach reklamowych dużych sieci sklepów elektronicznych. Można w nich naprawdę bardzo tanio kupić takie urządzenia. Model nie ma wiekszego znaczenia. Oferują podobne funkcje.


A ja uważam odwrotnie. Moim pierwszym urządzeniem wielofunkcyjnym było właśnie HP. Drukowanie przy pomocy tego urządzenie to był istny horror. Teraz korzystam z Lexmarka i nie mam najmniejszych problemów.

 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
a ja dodam że jeżeli mamy coś takiego i chcieli byśmy pozbyć sie problemu okablowania warto zainteresować się czymś takim jak sieciowy odtwarzacz multimedialny.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Szukam urządzenia wielofunkcyjnego na studenckie potrzeby- nieduża cena, musi kserować i tanio drukować. HP odpada, ma drogie tusze. Myślałem nad jakimś Brotherem, lub Epsonem może? Komentarze mile widziane.
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Szukam urządzenia wielofunkcyjnego na studenckie potrzeby- nieduża cena, musi kserować i tanio drukować. HP odpada, ma drogie tusze. Myślałem nad jakimś Brotherem, lub Epsonem może? Komentarze mile widziane.

Spójrz parę postów wyżej sx218 ma super tanie tusze! W zestawie ich dostałem poza tym 40!!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
@Sunray ja miałem takie i się sprawdzało http://tablica.pl/oferta/skaner-drukarka-lexmark-x1250-okazja-IDiWUJ.html
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 308
Punkty reakcji
199
Nie wiem czy user zauważył ale:
1.temat od dekady jest porzucony
2. Urządzenie do domu nie powinno kosztować więcej niż 600 zł jak mi się wydaje.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Z urządzeń wielofunkcyjnych opłaca się kupić kobietę. W zależności od modelu mogą mieć różne ciekawe i użyteczne funkcje, rozstrzał cenowy (koszty utrzymania) również jest całkiem spory.
 
Do góry