Jakie ubezpieczenie na życie?

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Witam,
Jeżeli zły dział to proszę o przeniesienie.

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś ubezpieczenia na życie. Przeglądałem różne oferty pzu, axa itp ale sam nie wiem na co się zdecydować. Głównie chodzi o ubezpieczenie od śmierci, leczenia szpitalnego, operacji, nieszczęśliwego wypadku, ciężkiej choroby. Dzwonią do mnie różni agenci ale na razie żadna oferta mnie nie usatysfakcjonowała. Możecie coś polecić jakaś firmę z własnego doświadczenia na którą warto zwrócić uwagę?
 

Ekspert PZU

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
@Mexter, mogę Ci polecić ubezpieczenie PZU Ochrona na Zawsze, które działa przez całe Twoje życie i na całym świecie.
Dokładną składkę będzie mógł wyliczyć dla Ciebie nasz agent, z którym umówisz się na spotkanie przez stronę PZU.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
polecam żadne, ubezpieczenie na życie opiera się na oszustwie, twoim lub ubezpieczalni... nietyczne
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Odświeżam temat, sama czegoś teraz szukam, koleżanka w pracy miała jaki czas temu wypadek, odniosła poważną kontuzję i dodatkowo ją zwolnili, została bez kasy, bez pracy dobrze że udało się coś załatwić na parę miesięcy i teraz nie dość że ma problmey z nogą to w panice szuka pracy bo może być maks chyhba 6 m-cy na zwolnieniu.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Przejrzyj sobe ofertę z concordii, mam u nich polisę, przez samym ubezpieczeniem zastanów się kogo chcesz zabezpieczyć, czy tylko siebie, czy też bliskich w razie jakby tobie coś się stało, taka polisa może obejmować te spłatę zadłużeń
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Nie warto korzystać żadnego bo Polskie prawo gwarantuje obcemu kapitałowi swobodne oszustwa
a Bank centralny powinien mieć możliwość badania danej oferty bankowej i możliwość jej
oceniania i zakazania po prowadzeniu takiej możliwości ma sens korzystać ofert bankowych .
Pełne bezprawie tworzeniu parabanków .
Przypadku ubezpieczeń pełne prawo do prowadzenia wyjątków i najważniejszą rolę maja
specjaliści którzy badają daną sprawę i zadaniem ich jest zrobić wszystko by nie wypłacić
pieniędzy.
 
Do góry