Jakie telefony dotykowe teraz najlepsze ?

R

Rayko

Guest
Samsung galaxy s5, samung alpha, sony xperia z3, iphone 6. To jedne z lepszych i droższych telefonów na rynku.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Nie można powiedzieć który dotykowy jest najlepszy. Ja miałam już klika modeli, z tej "wyższej" półki i jak do tej pory najbardziej zadowolona jestem z iPhona5s. Co prawda jakiś czas temu nieco się przestraszyłam, bo coś dziwnego wyskakiwało mi na ekranie. Na szczęście w iSpocie mają spoko serwis, dostałam nawet zastępczy model. Ale od tego czasu nic się nie dzieje, a 5s śmiga.
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Chyba został juz wybrany samsung Young . Czy to dobry telefon ? Hmmm... raczej nie. Jest to telefon który ma porostu być i sprzedać się za złotówkę w małym abonamencie - takie jego zalety.
Jeśli ktoś chce mieć dobry telefon z wieloma bajerami i dobra pomocą na forach w necie to jedyne co zostaje to kupić flagowca danej marki :)

Wydrapane z telefonu :)
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 454
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Motorola edge 40 pro I nawet kilka stówek w kieszeni ci zostanie. Ex-flagowy snap 8 gen 2. 12gb ramu, dobry ekran, dobre aparaty, lekki soft. Mega niedoceniony telefon
Można kupić w dobrej promce z kuponem rabatowym w komputronik https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/komputronik
Odpowiadasz komuś kto napisał post 9 lat temu? Czy to tylko reklama komputronika?
Swoją drogą moim zdaniem to jeden z gorszych sklepów.Albo ja mam do niego pecha. Co tam kupię to okazuje się zepsute lub zaraz sie psuje.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 381
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Witam.

Ja to posiadam, przyznam się normalny telefon NOKIA, z klawiatura i jestem z tego zadowolony.
Miałem kiedyś telefon dotykowy, ale nie odpowiadał mi i sprzedałem go.
Jeszcze można dostać ( chociaż to już do rzadkości należy ), normalne telefony, bezdotykowe, w niektórych sklepach, z elektroniką.
Ale sa to też nowoczesne telefony i nie są wcale gorsze od dotykowych. 📱
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 454
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
A ja mam i dotykowy i zwykły z klawiaturą. Smartfona używam raczej jako przenośny komputer do łączenia z internetem. W smartfonie telefonowanie to w zasadzie tylko dodatkowa funkcja... taka w zasadzie mniej ważna. Smartfon biorę tylko jesli wyjeżdzam z mojego miasteczka bo zawsze może być mi potrzebny internet gdzies w Polsce.
Mój zwykły telefon z klawiszami kosztował mnie kilka lat temu... 69.99...i działa, bateria trzyma z tydzien.
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 381
Punkty reakcji
90
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
Ja właściwie to mam dwa telefony firmy Nokia, a drugi mam w zapasie.
Normalne telefony z klawiaturą, ale z podobnym wyświetlaczem jak w Smartfonach.
I to mi wystarczy. :)
 
Do góry